Nakup v Hoferju in vračilo

mercedes

Majstr
16. dec 2014
2.401
146
63
Zanima me ,kako je z nakupom nekega tehničnega parata z garancijo v Hoferju. Kupiš ,doma pregledaš ,in iz xxx razloga ugotoviš ,da to zate ni primerno ,uporabno.

Ali lahko to vrneš v trgovino in dobiš vrnjeno kupnino ?? ( ne kakšen dobropis ampak kupnino)

Tole sem sicer našel na njihovi strani ,pa ne vem če si pravilno tolmačim. Po tem zapisu sodeč je vračilo možno ??

"Izjema so tehnični izdelki v vrednosti nad 50 evrov in z garancijo proizvajalca. Te izdelke lahko ob predložitvi originalnega računa za kupnino vrnete v 2 mesecih od nakupa, pozneje pa vam radi pomagamo pri postopku uveljavljanja garancije.
"

Ima kdo konkretno izkušnjo ?

lp
 

Garfildd

Guru
24. jul 2007
5.715
4.199
113
Pa je kdo ,da je to v praksi izpeljal..?

Da, jaz sem že par stvari prinesel nazaj on dobil nazaj gotovino, vprašajo le zakaj vračam, ali je nedelovanje ali če mi ne odgovarja, sem povedal
da je izdelek bi samo odprt in vse lepo nazaj zapakirano in da mi ne odgovarja.... Brez besed, ti vrnejo gotovino...
 

mercedes

Majstr
16. dec 2014
2.401
146
63
No saj tako nekako piše.Samo nikoli ne veš. Bom kupil tale razvlaževalnik ki bo v akciji ,pa se nebi rad čisto na suho opekel.
Če slučajno nič ne vleče vlage ga lepo obrišem in hvala lepa..
 

Zgaga

Guru
25. jul 2007
10.370
4.367
113
49
Na sončni strani ALP
Imam tak hoferjev razvlažilnik, ki je bil še po ceni 149€.
Vreden vsakega centa! Uporaben za sušenje perila, sušenje mokrih otroških kombinezonov, razvlaževanje kleti v "kritičnih" mesecih, sušenje sten po pleskanju...

Gledam sedaj tega ta malega za nekaj čez 40€ za v kopalnico.


Sem pa že vračal aparate v Hofer/Lidl brez problema. Za vračilo gotovine ali pa zamenjan z novim.
 

mercedes

Majstr
16. dec 2014
2.401
146
63
Jaz gledam tega za 99. samo nikjer ni zapisan model ,da bi malo več prečekiral lastnosti.

Tako na papirju je kar zmogljiv. To me skrbi ,da potem v praksi nebi deloval.
 

Zgaga

Guru
25. jul 2007
10.370
4.367
113
49
Na sončni strani ALP
Nastaviš % vlage in pustiš da sam dela. Lahko pa vklopiš stalno razvlaževanje npr. za sušenje perila.
Ko napolni posodo se zaustavi, lahko pa daš not cev in spelješ v odtok. Mislim, da je dober nakup.
 

mercedes

Majstr
16. dec 2014
2.401
146
63
Nastaviš % vlage in pustiš da sam dela. Lahko pa vklopiš stalno razvlaževanje npr. za sušenje perila.
Ko napolni posodo se zaustavi, lahko pa daš not cev in spelješ v odtok. Mislim, da je dober nakup.
To razumem.. Samo ,a to res načrpa kaj vode ,ali so tisti podatki bolj marketing ? Da ni na koncu potem par kapljic na 24 ur ?
 

mercedes

Majstr
16. dec 2014
2.401
146
63
Se pravi deluje. Bom kupil , če pa res nebi bil zadovoljen bom pa vrnil..Hvala za mnenja.

Slučajno kdo ve oznake tega ki se bo prodajal za 99 ?? Ali sem jaz spregledal kje zapis.
 

Hanzi

Guru
27. jul 2007
46.150
5.756
113
pri taščici
Imam podobnega tega zgoraj od vogel1 povezava. Mogoče je tastatura drugačna.
Celo poletje je bil prižgan v sušilnici in likalnici.
Delo dobro, vlago uspešno pobere, kljub temu da recimo operes dva stroja zaporedoma, pa vmes se likas s paro.
Kot napisano, v enem dnevu ti je sposoben nafilat posodo,pa ga sploh ni treba nazigat. Jaz sem imel sprva nastavljenega na 65, kasneje sem ga dvignil na 70% vlage.
Ni pa neslišen, tako da v kakšni spalnici bo pa težka z njim.
Še en komentar. Če ga rabiš pozimi ok, za.poleti pa mogoče bolje da razmislis o klimi..klima spotoma malenkost ohladi, razvlažilec pa ogreva s svojim delovanjem!
Je pa res da je klima nekajkrat dražja.
Če pa rabiš poleti in pozimi, potem razvlažilec. Klima pozimi ne razvlazuje, ker je najbrž ne boš na hladno nastimal.
 

Hanzi

Guru
27. jul 2007
46.150
5.756
113
pri taščici
Aja, nekih težav z vračilom nimam. Ne v Hoferju, ne v Lidlu. Res da nimam veliko izkušenj, ampak tisto kar sem vrnil, sem dobil vrnjen denar v gotovini brez nekega prerekanja, dopisovanja.
Ohrani embalažo, in ga boš lahko vrnil skoraj nedotaknjenega.
 
  • Všeč mi je
Reactions: mercedes

Hanzi

Guru
27. jul 2007
46.150
5.756
113
pri taščici
Evo tole je moj
 

Priponke

  • IMG_20201022_131502.jpg
    IMG_20201022_131502.jpg
    773,8 KB · Ogledi: 239
  • Všeč mi je
Reactions: mercedes