Nakup namiznoteniške mize

bonsoir

Zelenc'
4. feb 2015
2
0
1
ljubljana
Zanimam se za nakup namiznoteniške mize tam nekje do 400 Evrov, pa ne tiste čisto navadne. Lesena plošča z obrobo, težka, zložljiva.Toda nikakor ne najdem prave, ki bi bila za v garažo, kamor parkiram včasih tudi moker avto in za na dvorišče, za na sonce poleti in da mi jo le ta ne zvije. Ker imam na dvorišču granitne kocke - tlakovce, bi bil dobrodošla tudi gumirana kolesa, ker plastična popokajo. Tudi ne bi rad kupoval tiste s tankimi melaminskimi ploščami, ker ima odboj žogice čuden zvok. Tudi pri dražjih, ki bi jo mogoče tudi vzel, nima nobena vseh teh lastnosti
confused-1.gif
.
Moj sorodnik, s katerim na žalost že nekaj let ne govoriva, pa ima takšno. Kupil jo je direktno pri proizvajalcu nekje na gorenjskem, pred leti in še domov so mu jo prišli sestavit. Torej dragi forumaši, če kdo slučajno ve zanje, bi se priporočal, oz. če kdo pozna kakšno dobro mizo, ki bi izpolnjevala naše zahteve, bi lepo prosil za odgovor
cool-1.gif
.
Lvala in lp.
 

mirostarc

Zelenc'
25. jan 2015
7
0
1
Ljubljana
Mi smo imeli namiznoteniško mizo slovenskega proizvajalca Kopač iz Radovljice oz. od tam nekje.. Nikjer na spletu jih ne najdeš, ker delajo samo sestavne dele za namiznoteniške mize za izvoz oz.druge proizvajalce, kompletne mize pod tujim imenom pa šibajo nekam dol za Srbijo ali Hrvaško. Tudi mi smo dolgo časa iskali tako mizo, ker pri nas na barju je stalno vlaga, nisem pa hotel kupiti enega poceni sranja, niti ne tiste s tankimi ploščami. Čisto slučajno sem na morju srečal serviserja enega podjetja, ki servisira šole, beseda je dala besedo in tako sem prišel do željene mize. Dobili smo jo relativno zelo poceni, ker se da dobiti samo druga klasa. Miza je bila perfektna, dobro se je špilalo, dobro se je tudi vozila in zlagala, saj je imela ta prava gumi kolesa. Ta prava zadeva, dokler nam ni zopet barja poplavil in pritličja zalil do polovice. Vse je šlo, zavarovano nismo imeli. Preden bomo imeli novo mizo, moramo hišo prodat in iti nekam drugam, kjer zaradi brezbrižnih politikov ne bomo vsakih par let plavali.
 

bonsoir

Zelenc'
4. feb 2015
2
0
1
ljubljana
Hvala, da mi je po dolgem času vsaj nekdo odgovoril. Sem že mislil, da namizni tenis v Sloveniji nikogar ne zanima oz. da nihče nima pojma o mizah. Imate morda kakšen kontakt od njih? Hvala za čimprejšen odgovor.
Hvala in lp.