Nakup bele tehnike

Jabe

Guru
1. okt 2007
12.505
5.503
113
prvič slišim. Si to gledal pri nas? Kolikor vem je Beko ena taka firma in zanj velja, da je težko premagati njegov price/performance.
 

peetras

Pripravnik
11. sep 2012
36
0
6
Zal ne, ker bom nabavil skupaj z novo kuhinjo..me pa bo prislo dosti ceneje, kot ce bi nabavljal sam primerljivo kvaliteto..vzel bom najboljse, kar viva ima, pa me bo stalo okoli 5 jurjev skupaj z lesenim delom za 8 metrov kuhinje( obicno odpiranje omaric, brez izvlecnih kosar itd., imel pa bom lakirane fronte, da se mi ne bo vse razcvetelo, ce se kaj polije) Schüller...edino, kar ne bom vzel pri vivi, je mikrovalovna pecica. Aja, nape pa imajo od firme Airforce, tudi cenovno ugodno, v sklopu nabave kuhinje pri njih...
Kar me mogoce malo moti, je premalo A+ pri aparatih...
 

sevlje

Fizikalc
25. jul 2007
1.913
0
36
44
Selška dolina
Vidi se, da Viva izhaja iz Boscha. Je pa res, da so vsi aparati tako osnovni modeli, da jih pri Boschu praktično ne dobiš več. Edina stvar, ki se še dobi je top pečica.
S teorijo, da je Viva nemški Beko se ne bi strinjal, saj je Viva nižji rang od Bekota, sploh če gledam po funkcijah.
Vsekakor komplet top aparatov Viva ne sme biti dosti več kot 1500,00 eur.
Pa treba se je pozanimat, da je servis urejen.

lp
 

peetras

Pripravnik
11. sep 2012
36
0
6
Ja, to je res..manj funkcij imajo, so pa vsaj vizualno aparati malo bolj dodelani kot beko..
 

CupraR

Majstr
21. sep 2007
5.637
145
63
Če hočš da je "ugodno" pa ni čist šrot pol poglejte aparate od Ike-e.

Mal sm pozabil, sam mam neki u glavi da jim jih Whirlpool dela.
 

lost1

mnz
19. jul 2007
8.419
126
63
Ne spada pod belo tehniko,ampak katero znamko vzeti za pralni stroj in na kaj paziti?

Je smiselno vzeti kombinacijo pralno sušilni stroj?
 

peetras

Pripravnik
11. sep 2012
36
0
6
Koliko berem ta forum, so vsi proti pralno sušilnemu stroju, razen, če si v prostorski stiski...za znamko pa ne vem, odvisno, koliko si pripravljen plačati;)
 

MieleFan

Fizikalc
7. sep 2014
1.034
79
48
Pozdravljeni.

Imam namen,kupit parno pečico Bosch.HBC 24D553.A jo ima gdo in kako se stvar obnese?

Hvala.

Lp
 

AndrejD

Guru
20. jul 2007
6.950
1.260
113
ksz

Glede na to da ni bilo nobenega odgovora sem se odločil za Bekov pralno sušilni stroj.
Na koncu bo cena okoli 730€ z dovozom pralnega stroja v 4 nadstropje in odvozom starega pralnega stroja.

Zanimivo je da večina prodajalcev uporablja Pošto Slovenije - vendar pa vsi ne nudijo dostave do vrat in odvoza starega stroja.

Še ena slabost je da bo stroj predvidoma na zalogi po 15 Januarju.
Tako da če kdo ve kje ga hitreje dobim se priporočam.
 

MieleFan

Fizikalc
7. sep 2014
1.034
79
48
Danes sem nabavil tole zadevo
smile-1.gif


http://www.odprodaja-eksponato...7160#.VJnPucIM0