Najem ferari/lambo/...

Hanzi

Guru
27. jul 2007
46.342
5.856
113
pri taščici
Citat:
Uporabnik malcomX pravi:

Kako je pa kaj z gumami? So kake omejitve milimetrov?
Na motorju so nekoč kar lepo s šublarjem premerili gume.....v pogodbi je bilo naveden profil ob prevzemu, ob predaji so ti ga spet izmerili in če si imel večjo obrabo kot je bila dovoljena v pogodbi je bilo drago.
Tako da kakšnih burn out si sigurno ne boš mogel privoščiti na račun pogodbe.... razen če boš takoj po prevzemu šel k vulkanizerju po zlizane gume s katerimi si boš dal duška.
Samo če boš pa potem z njimi imel neumnost, pa.....
 

Mis

Fizikalc
1. sep 2007
2.627
0
36
S Fordom se rikverc vozi, pa boš imel zadnji pogon pa še pozornost okolice
zmaga.gif


grin1.gif
 

Drago

gps navigator
20. jul 2007
2.823
10
38
Stara Bučka
Citat:
Uporabnik crashednburnt pravi:
Tole bi pa jaz najel za en krog, če že.
smile-1.gif

Kje se jo da dobit?

Še slikca za sline cedit. Da bodo mladci vedeli, da so tudi Italijani znali narediti zmagovalni avto.



Najboljša izjava o tem vozilu: v soboto pelješ taščo na izlet, v nedeljo pa greš na dirkališče.
 

Utisevalec

Guru
12. nov 2007
15.846
3.866
113
Citat:
Uporabnik Drago pravi:
Najboljša izjava o tem vozilu: v soboto pelješ taščo na izlet, v nedeljo pa greš na dirkališče.

A si ziher? Sem mislu da so to rekli za golfa GTI!
grims-1.gif


Pa tudi ne vem kaj bi z Lancio, ki je bila narejena za rally delal po dirkališču. Nekako ima premehko vzmetenje in napačno postavitev mase!
evil.gif
 

SoulMan

Majstr
9. sep 2007
3.254
136
63
Celje
Citat:
Uporabnik Utisevalec pravi:
Pa tudi ne vem kaj bi z Lancio, ki je bila narejena za rally delal po dirkališču. Nekako ima premehko vzmetenje in napačno postavitev mase!
evil.gif

Z "malce" spremembami je tudi za na dirkališče dobra.
smile-1.gif


Koliko bi kaj Pailer želel, da bi sedel desno od njega na kakšnem hillclimbu?

 

turbobitch

Lesna Goba
5. dec 2007
22.783
1.460
113
42
Jebeš ferrarije pa to. Klegu rečeš da en krog zapelje z Hondo Vti pa boš čist slinast :D

Drugače pa me je kolega peljal s tanovo imprezo Sti in vrjem da je to tud dobr filing :D
 

malcomX

Plastic
21. jul 2007
20.111
2
36
39
Z nekega planeta
www.mojabivsa.com
Citat:
Uporabnik turbobitch pravi:


Drugače pa me je kolega peljal s tanovo imprezo Sti in vrjem da je to tud dobr filing :D

Malo po bankini malo po cesti
smile-1.gif
Me je peljal vrhunski voznik s tem in lahko potrdim da je filing xtremno dober,
sploh ko padaš mimo civilcev tem pa nič jasno. Ok ni najbolj pametno, je pa filing
smile-1.gif
 

Infernus

Fizikalc
8. jun 2008
2.301
5
38
Citat:
Uporabnik turbobitch pravi:
Jebeš ferrarije pa to. Klegu rečeš da en krog zapelje z Hondo Vti pa boš čist slinast :D

Prav včeraj je en pacient s hondico po desni prehiteval po LJ ringu.. zelena integra če se ne motim.
V glavnem.. r-r-r-r-r-r-r-r
grin1.gif