Najden telefon - uporaba

Lucijan

Pripravnik
2. jun 2015
178
2
18
Moj prispevek: mojemu sorodniku je policija v Sloveniji odtujen telefon izsledila v Makedoniji.
 

TaxiSrki

Zelenc'
24. feb 2018
5
9
3
No bom pa še jaz napisal mojo zgodbico o najdenem telefonu v taxiju. Pogledam po imeniku pa ni mamice,sestre, očija. Pogledam po sporočilih pa vidim da je določeno žensko ime povezano z pošiljanjem otroških slikic.......zihr žena sem si mislil. Pokličem razložim da sem taxist in če lahko obvesti lastnika da je telefon pri meni. A me zbegani glas vpraša kam ste ga pa peljal da vem kam poklicat. Povem ulico.....a na drugi strani zaslišim KAM PRASEC SPET ME VARA. Od tistega dne vse kar najdem odnesem na bazo pa naj se javi če gdo kaj pogreša.
 

S57BMU

Pripravnik
7. sep 2007
643
10
18
Našel pred leti iphone 5s ko je še bil kar vroča žemljica, poklical iz imenika mamo lastnika, vrnil in dobil steklenico whiskey-a.
Kakorkoli nobena materijalna stvar, sploh pa telefon ko je tako osebna stvar, se ne more primerjati z občutkom da je nekdo dobil lepo nazaj nekaj svojega od poštenega najditelja;)
 

AndrejEnej

Guru
13. okt 2016
3.705
-484
113
145 km SZ od Opatije
Kakorkoli nobena materijalna stvar, sploh pa telefon ko je tako osebna stvar, se ne more primerjati z občutkom da je nekdo dobil lepo nazaj nekaj svojega od poštenega najditelja;)

Kakor kdaj: ko državi pošljem svojo davčno napoved, pa ko mi ona vrne odgovor v obliki položnice, ne gre ravno za občutek, opisan zgoraj. Ampak jih moram pa pohvalit, so pošteni in zelo konsistentni; nikoli ne pozabijo vrnit, kar je mojega ...

(kasneje pa njihovega :evil: )
 
  • Všeč mi je
Reactions: S57BMU

Dr_S

Pripravnik
22. avg 2007
897
6
18
Našel že ene 2 telefona, denarnico, mesečno za avtobus,..

iphone ki sem ga našel v diskaču je bil takrat cca 1 mesec star.
Počakam da kdo pokliče in pridejo nazaj po telefon.
Lastnica kot da je to nujno da se vrne aparat ..vsi ostali okoli nje... daj nekaj v zahvalo.

Denarnica je bila prazna in lastnik predaleč. tako da sem jo dal v poštni nabiralnik in je pošt dostavila lastnikiu.

Najslabše je bilo z mesečno vozovnico. Itak smo bili še dijaki in prineseva s kolegom tej punci nekam v 8 nadstropje ... in še hvala ni znala rečt. Samo
skoraj iztrgala mesečno iz roke in zaloputnila vrata :)
 

Cash

Guru
19. avg 2007
8.070
981
113
kaka 2 meseca nazaj sla z mulcem v lokalno gledalisce (so predvajali nek animiran film) in v preprostoru guzva za popizdit. Pisem moji se nekaj domov preko mobitela in ga dam v zep...cez minuto gremo noter. Se usedem in hocem dat potiho telefon, a telefona nikjer. Pogledam zepe ene 5x, pogledam pod stol...ok, jst sm fuknjen, se zberem, se ene 5x pregledam vse zepe, pod stol, telefona nikjer. Dobro, si mislim...to ni res, kako sem lahko zgubu telefon..caki, morda mi ga je kdo sunu iz zepa...ne morem verjet, kako neopazno, nc nisem cutu...kjir profi...si mislim, itak je zaklenjen...studiram, katere podatke vse sm zgubu in kater telefon nej si na hitro ubodem...filma sploh nisem gledu, ker sm bil zivcen, ko pes...pridemo ven na koncu in pred mano gospa vprasa unga na vhodu, a ste najdli kak telefon? Un, ja gospa in ji rece, naj ga opise...potem ji ga da, takoj za njo jaz...a ste najdli kak telefon, tud jaz sem ga zgubu....povem, kak je in mi ga da, ces, ga je prnesu en gospod na zacetku predvajanja...ufffff, se mi je odvalil kamen...od filma itak nisem meu nic :mad:
 
5. avg 2011
1.041
185
63
Okolica Ormoža
kaka 2 meseca nazaj sla z mulcem v lokalno gledalisce (so predvajali nek animiran film) in v preprostoru guzva za popizdit. Pisem moji se nekaj domov preko mobitela in ga dam v zep...cez minuto gremo noter. Se usedem in hocem dat potiho telefon, a telefona nikjer. Pogledam zepe ene 5x, pogledam pod stol...ok, jst sm fuknjen, se zberem, se ene 5x pregledam vse zepe, pod stol, telefona nikjer. Dobro, si mislim...to ni res, kako sem lahko zgubu telefon..caki, morda mi ga je kdo sunu iz zepa...ne morem verjet, kako neopazno, nc nisem cutu...kjir profi...si mislim, itak je zaklenjen...studiram, katere podatke vse sm zgubu in kater telefon nej si na hitro ubodem...filma sploh nisem gledu, ker sm bil zivcen, ko pes...pridemo ven na koncu in pred mano gospa vprasa unga na vhodu, a ste najdli kak telefon? Un, ja gospa in ji rece, naj ga opise...potem ji ga da, takoj za njo jaz...a ste najdli kak telefon, tud jaz sem ga zgubu....povem, kak je in mi ga da, ces, ga je prnesu en gospod na zacetku predvajanja...ufffff, se mi je odvalil kamen...od filma itak nisem meu nic :mad:
Zdaj pa že malce smetite s temi svojimi zgodbicami.
 

Cash

Guru
19. avg 2007
8.070
981
113
Isto, kot ti s tem tvojim stavkom. Si ne bi mislil, a? Glej, glej, tudi ti si v tej župi. Lep vecer se naprej... :nazdravje: