Najbrž moj zadnji post, zato bom malo več.....

stardec

AlterTroll 2015
19. nov 2007
8.025
267
83
....napisal. Ker je pač treba.
Obljubim zanimivo branje...

Najprej par besedic samo za Mateya.
Matej ti si tukaj zadnji, ki bi meni lahko očital laži. Čisto zadnji. Jaz ne lažem. To ni moj stil. Moj pristni stil je zajebancija. Stardec je dobrovoljček z najboljšim cvičkom, drgač….
V banu si mi napisal da jaz lažem. Ampak, v najini zgodbi si TI tisti, ki lažeš. In lažeš na debelo. Če navedem samo eno laž za katero vedo tudi ostali forumaši, ko si obljubil, da mi bo po enem letu vrnjena stara titula. To so vsi prebrali, ti pa lažeš, da nisi tega obljubil, oziroma se zgovarjaš, da nimaš pooblastil za dodelitev titule. Le kako si mi potem lahko skomandiral to titulo, ki jo imam zdaj? Celo temo v kateri si to obljubil, si skenslal, da si uničil dokaz, kot komunisti arhive.
Pa še zadnja laž, ko pišeš, da ima Snečer, tako kot sem imel jaz eno leto, časovno omejitev pisanja. Zakaj pa pol lahko lahko vsakih 5minut naklofa en stalinistični post? Največji tukajšnji lažnivec meni govori, da lažem jaz.
Pa še Snečerjeva laž, ko on vas prepričuje, da sem jaz njemu jokal in pisal nekakšne ZSje. Čista laž. Ja kakopak, Stardec bo šel Snečerju jokat in ga za kaj prosit. Pa glih njega….Pha…..če to kdo misli, ta me res ne pozna. Je pa res, da je ON (snecer)meni pisal ZSje in sem mu jaz na te njegove špijonsko provokativne ZSje nekajkrat odgovoril. Celo pod drugimi nicki mi je pisal ZSje, se delal kod, da je on moj pristaš, ampak se je že na daleč vidlo da je to on, ker se je tako osladno prilizoval, me hvali in mi zastavljal čist udbovska vprašanja, kot to delajo in znajo samo komunisti.
Zavedajte se, da je Snečer na tem forumu po službeni dolžnosti. Plačujejo ga strički. On na tem forumu provocira poklicno in za denar.
No pa pustimo to neumno otročarijo.
Bolj zanimivo kot to tvoje otročje laganje je to, da tukaj fopaš ljudi, češ da Snecer tukaj nima privilegiranega statusa, pa tralalalalala….ej, a misliš da so tukaj vsi slepi in da ne vidjo tega? Kaj si ti tukaj, da si privoščiš vse forumaše za bedake imet?
Mogoče bi blo zaradi drugih forumašev potrebno le dodatno pojasnilo, ker mi že očitaš, da lažem, ko pravim, da Snečer na forumu lahko še zmeraj piše neomejeno;
Morda si celo res prtisnu časovno omejitev pisanja snečerju. Ampak to omejitev si prtisnu samo na njegov nick »snecer«. Tipu snečerju, ki se skriva pod tem nickom pa ne, ker model pod nickom snečer, je tvoj forumski šef katerega moraš ubogat ti, ne pa on tebe. Pa ja ne boš tukaj ljudi fopal, da si banal lastnega šefa? Daj ne seri!
Snečer lahko piše kakor hoče in z nešteto drugačnimi nicki, če hoče. Saj on ima dostop v bazo foruma. Ampak kot sem reku, to ni to. Snečer ni tisti pravi snečer, če ne piše pod nickom »snecer«. In za to zdaj tudi pisat noče. Jaz tudi ne bi, zato mu dam prav. Če bi pisal pa pod kakšnim drugačnim uporabniškim imenom, bi ga pa itak vsi takoj prepoznali in razkrinkali. Itak ima pa snečer dostop v bazo foruma tako, da ti te tvoje pravljice prodajaj otrokom v vrtcu, če ti bodo kaj verjeli.

In ker vem, da mi boš zdaj itak prtisnu trajni ban, za kar me mimogrede, ne boš verjel, me boli kürac, bom ostalim forumašem povedal še eno zanimivost.

Veliko tukajšnjih forumašev, med katerimi sem bil tudi jaz, je prej sodelovalo v enem drugem forumu, ki se mu je reklo »Mobisux«
In ta forum Mobisux, je kar čez noč »crknil«, oziroma čez noč se je ta forum nekako razformiral. A si se ti vprašal zakaj? No, mogoče se ti sploh nisi nič vprašal, ker itak, za takšno vprašanje je tvoj procesor prešvoh. Oprosti, da ti moram to povedat, ampak imam utemeljen občutek, da ti pač nisi ravno preveč inteligentno bitje. Sicer dopuščam možnost, da ti veš za ta Mobisux »škandal« in pač samo ubogaš »novo« tukajšnjo komando, ali pa mogoče na Suxu sploh še nisi bil takrat. Se te pač ne spomnim iz suxa…
No, da nadaljujem;
Itak boste naivci zadaj zamahnili z roko in rekli, da stardec naklada, spet joka…. ampak bom vseeno povedal……
Ta nenadna »smrt« suxa je posledica starih komunističnih udbovski garnitur, ki so za svojo komunistično propagando, praktično ugrabili vse slovenske medije. In mediji so TUDI tovrstni forumi. Kdor obvladuje medije, ta ima oblast. Mediji imajo strahotno moč vplivanja. Tega se zavedajo vsi, še najbolj pa se tega zaveda stara komunistična oblast, ki je na oblasti zgolj in samo zaradi obvladovanja medijev.. Sploh si ne predstavljate kolk se stare garniture iz totalitarnega režima še vedno vmešavajo v medije.
In predmet ugrabitve s strani komunistov, oziroma poskusa ugrabitve, so tudi razni splošni forumi. Preko forumov se lahko vrši komunistična propaganda in preko forumov se lahko vrši kontra propaganda komunističnih nasprotnikov. Preko forumov in preko medijev se oblikuje javno mnenje. Saj večina ljudi verjame in naseda medijem,
In takrat je na suxu »počilo« Eni moderatorji so s takšno komunistično ugrabitvijo soglašali, bili celo vesli tega, drugi pa niso bili preveč za to. Posledica in produkt te razdelitve, pa je ta »Alter forum«, ki je, mimogrede, že tudi v zadnjih vzdihljajih svojega življenja. Zdaj pa prepuščam vaši presoji, katera politična struja je glavna na katerem forumu. Sux vs Alter.
Dejstvo je, da je nekaj odmevnih in poštenih forumašev ta forum zapustilo, oziroma ga je moralo zapustit. Ali so bili trajno banani, kot bom zdaj tudi jaz, (stavim v to) ali pa so enostavno odšli. Ampak, kdor ima vsaj malo odprte oči, lahko komot vidi, da so iz foruma zmanjkali samo tisti uporabniki, ki so nasprotovali tukajšnjim levim komunističnim propagandistom. ..Noben, ki je politično levo usmerjen še ni bil banan tukaj. Zanimivo a ne?
Da dragi moji, kakor koli se to že naivno sliši, ampak resnica je, da je tale forum čist navaden murgeljski servis, kot so to cajtengi Dnevnik, Delo, Večer, Maladina, Novice in vsi »nacionalni« rtv in radijski kanali…
A se še kdo spomni uporabnikov kot so : kozarec, ggg, dsf-a ki je tukaj objavljal dokaze partizansko komunističnih zločinov? In ne nazadnje se vsaj tisti »starejši« forumaši spomnite moderatorja »Cifre 01481«, ki je moral odit. Se je kdo vprašal zakaj je moral »cifra« odit. Enostavno, ker je bil premalo »levi«
Vse te drugače misleče uporabnike se je trajno »pospravilo« tako kot se bo mene zdaj. Ker mi smo moteči in premočni v tej levičarsko rdečuharski propagandi.
Ker nekaj na tem forumu zelo smrdi. Smrdi po rdečem ognoju. Šef tega rdečega gnojišča je pa snečer, ki se pretvarja, da je navaden uporabnik foruma, v resnici je pa »stric iz ozadja«. In ob sebi ima nekaj pomagačev in dvornih norčkov kot so Gatto, patriot, jest5 in tale Mateyček, ki me skoz nekaj bana. Ker nima kontra argumentov, me Mateyček pa kar nekaj bana na suho, čeprav nima nobenega razloga za ban, ali si pa izmisli kakšno enketico za trolla in potem, ko vidi, če je »pravi« zmagal v anketi, šele potem postfestum določi »nagrado« zmagovalcu. Če pa na anketi slučajno zmaga njegov šef Snečer, pol pa itak spet nič ne velja kar se je malo prej izmislil.
Če bi npr jaz v enakem slogu kot pišem zdaj, pisal na levičarski strani, v prid levičarjem in pljuval po desnici in po Janši po cerkvi, veri, vernikih itd…. bi me tukaj povišali že najmanj v moderatorja, če ne še kaj več. Takrat jih ne bi motil moj stil pisanja.
No, kar lep spis sem spet napisal, sem se zavzel in pristavil svoj kamenček k demokraciji. Sem kar ponosen nase, ampak je to potrebno, če hočemo odpirat oči tistim, ki pa mogoče niso ravno neposredno vključeni v tukajšnjo službeno komunistično propagando.

Ker je jasno, da bom zdaj 100% za zmeraj pospravljen, oziroma mi bo Mateyček ali celo sam šef snečer, stisnil trajni ban, kot vsem dosedanjim odmevnejšim politično desno usmerjenim forumašem bo s tem banom samo potrdil moje trditve, vas vse skupaj lepo pozdravljam. Najbrž bo tudi ta tema izginila, kot je izginila tista tema, ko mije Matey pred vami vsemi, nekaj obljubljal..
Ta forum je itak praktično že crkovina. Komunistična crkovina. Krivci za to crkavanje so pa ravno tisti, ki tukaj, kao, »red« delajo. Še najbolj pametno bi blo, da se vsi, ki nismo levaki, vsi umaknemo iz tega foruma, pa naj si komunisti sami sebi komunistične lažnjive provokacije in pravljice pišejo, pa se bodo sami sebe naveličali, saj se ne bodo imeli s kom kregat.
Lep pozdrav od Stardeca!

Gatto

Guru
19. jul 2007
18.747
885
113
tu in tam
hysterical-1.gif
..ni kaj dodati..

Jado

SCANIA, na uro ziher 140
21. maj 2008
15.422
154
63
Kranj
Ne vem kako so tebi dal naziv trol, ko imaš manj postov od nas
smile-1.gif

Gatto

Guru
19. jul 2007
18.747
885
113
tu in tam
Citat:
Uporabnik Jado pravi:
Ne vem kako so tebi dal naziv trol, ko imaš manj postov od nas
smile-1.gif
ni važno, kolk pišeš, ampak kaj pišeš za definicijo trola in tukaj stardec vodi z veliko hitrostjo,posebej z zadnjim postom, ki mu je dal pospešek na svetlobno..
smile-1.gif

Jado

SCANIA, na uro ziher 140
21. maj 2008
15.422
154
63
Kranj
Jaz tudi v sanjah ne bi uspel tok napisati, saj je že skoraj 1/2 diplomske napisal :p

Guinness

Guru
2. jul 2008
3.117
884
113
No, jaz osebno hodim na alter res samo zato, da preberem navodila Murgel, kako se obnašati, kaj govoriti in koga blatiti!

Ok, zdej pa zares: Ali se lahko naredi en podforum rdeči/levi/kodrlajsasti in se stardec, gatto, telex, snecer in ostali tam v miru pod.jebuvljejo. Mislim da lahko rečem, da sem en od večine, ki hodi na ta forum za sprostitev, včasih tudi po pomoč oz. po kakšen nasvet in me res moti stalno vmešavanje partizanov, domobrancev, komunistekov in ostalih mitoloških bitij iz polpretekle zgodovine. Sem šel prav pogledat na temo, ko en sprašuje kaj je narobe s traktorjem in presenečeno ugotovil, da po 5 odgovorih se še noben ni obregnil, da ima rdeč traktor in da je kot tak zihr komunistek, ki ima na gruntu zihr eno fojbo.

Torej teme o kučanu in jajotu v svoj podforum, vsaka omemba belih ali rdečih v temah, ki se tega ne tičejo pa 14 dnevni ban brez pardona pa bo!
cheer.gif

RagnarZ

Fizikalc
17. feb 2016
936
174
43
X2....bolani so vsi ki se tako obremenjujejo z zgodovino. Se strinjam da zgodovine ne smemo pozabit, ampak tu gor se prov pretirava. Sicer pa lastnikom alterja verjetno pase to drkanje v glavo, ker poveca klike, verjetno jim zato ni v interesu banat taglavnih akterjev, najebemo pa mi k smo tu gor za sprostitev in ne za obracunavanje med sabo

Hanzi

Guru
27. jul 2007
38.282
1.822
113
pri taščici
Če naredimo alter srečanje, da se obnašamo tako kot na alterju, da imamo na voljo tudi orožje na srečanju, potem bodo dogodki pred 70+ leti drobiž v primerjavi z alter srečanjem. Dvomim, da bi več kot dva preživela.

Glede tega res nisem ponosen na to, da sem Slovenec.

Nazadnje urejeno:

MrDaco

Guru
11. sep 2007
6.752
1.424
113
Citat:
Uporabnik Guinness pravi:
No, jaz osebno hodim na alter res samo zato, da preberem navodila Murgel, kako se obnašati, kaj govoriti in koga blatiti!

Ok, zdej pa zares: Ali se lahko naredi en podforum rdeči/levi/kodrlajsasti in se stardec, gatto, telex, snecer in ostali tam v miru pod.jebuvljejo.

Se popolnoma strinjam. Edino predlagam še, da se te teme skrijejo na vrhu strani, pod "Zadnji hip". Tako da jih uporabljajo res samo tisti ki si tega želijo.

I

Izbrisan uporabnik #488

Kako tele, ne morem drugo napisat.

1.
Snečer nima nobenga drugega alterja in samo s tem nickom pišem na forum. Lahko preveri administracija po IPjih itd. V zadnjem času sem pač manj pisal.

2.
Po anketi se nisem nič bunil, nikomur, ne zs, ne drugača. Admin al mod mi je javil in sporočil kazen, to je pisanje z omejitvijo, ki še vedno velja in nisem odgovarjal.

Bi si pa upal trditi, da so glasovali desničarski alterji, da se je angažirala mašinerija, tu pa bi bilo fajn videt prave rezultate
evil.gif
(malo za hec, malo za res)

So pa drugi odpirali teme pa tudi ti si neke neumnosti pisal, midva po ZS nisva kontaktirala, mogoče se je kaj narobe razumelo.

3.
Nobenega dostopa do baze alterja nimam, ti še vedno živiš v časih UDBE, ko so te nadzirali, paranoja brez primere.

4.
Sem mislil, da boš lani povabil na jubilej na zidanico
sprasujem se.gif

p.s.
predlagam se za novo titulo, "stric iz ozadja"
hysterical-1.gif

stardec

AlterTroll 2015
19. nov 2007
8.025
267
83
Ostalo sem itak že povedal, samo še na to, ko praviš, da imaš še zmeraj časovno omejitev pisanja?
Kako pa pol lahko naklofaš post v 7,8 minutnem razmaku, če pa praviš da imaš 15 minutno blokado pisanja?
No, pa poglejmo.
Re: DRAGI TITO - RADI TE IMAMO! [Re: Kamele0N]
#2574223 - 06.05.2017 13:21
Re: DRAGI TITO - RADI TE IMAMO! [Re: 8888]
#2574225 - 06.05.2017 13:28
Re: DRAGI TITO - RADI TE IMAMO! [Re: 8888]
#2574231 - 06.05.2017 13:36

Snečko, bejži bejži......

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
25.102
5.896
113
Citat:
Uporabnik stardec pravi:
Ostalo sem itak že povedal...

Hočeš reči, da si se glede ostalega že dovolj nalagal knede?

Ampak očitno temu ni tako, saj (kot vedno) lažeš še naprej - Snecer ni namreč nikjer in nikoli izjavil, da ima 15min blokado med posti.

Zdaj se pa lahko zavlečeš nazaj pod tist kamen izpod katerega si prilezel in smrkaš naprej.

Kar se pa laži tiče pa saj veš kako to gre - spiši jih še ene par pa bo to najbrž res tvoj zadnji post, za nekaj časa ali pa dejansko zadnji.

p.s. ne trudi se s kakršnimikoli nagovori meni vnaprej, je škoda mojega časa za tvoje laži, podtikanja in sprenevedanja. Čao bao Kalimero.

stardec

AlterTroll 2015
19. nov 2007
8.025
267
83
Citat:
Uporabnik Matey pravi:
Citat:
Uporabnik stardec pravi:
Ostalo sem itak že povedal...

Hočeš reči, da si se glede ostalega že dovolj nalagal knede?

Ampak očitno temu ni tako, saj (kot vedno) lažeš še naprej - Snecer ni namreč nikjer in nikoli izjavil, da ima 15min blokado med posti.

Zdaj se pa lahko zavlečeš nazaj pod tist kamen izpod katerega si prilezel in smrkaš naprej.

Kar se pa laži tiče pa saj veš kako to gre - spiši jih še ene par pa bo to najbrž res tvoj zadnji post, za nekaj časa ali pa dejansko zadnji.

p.s. ne trudi se s kakršnimikoli nagovori meni vnaprej, je škoda mojega časa za tvoje laži, podtikanja in sprenevedanja. Čao bao Kalimero.

Kolikšno blokado pa ima snečer pol? Samo 7 minutno?
Ker meni si dal 15 minutno.

Notranjc

Marco Polo
Osebje foruma
6. sep 2007
11.974
9
38
A to je zdaj zadnji post? Sicer pa cisto mimo sekas. Matey je vse prej kot levo usmerjen...

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
Osebje foruma
23. jul 2008
34.286
3.065
113
A Guiness ti pa ni sumljiv kot Snecerjev alter
sprasujem se.gif

Guinness

Guru
2. jul 2008
3.117
884
113
Citat:
Uporabnik Kamele0N pravi:
A Guiness ti pa ni sumljiv kot Snecerjev alter
sprasujem se.gif

hysterical-1.gif

Guinness ni mitološko bitje, vsak ki bi me rad v živo videl naj se najavi v Šiški (sam opozarjam, da ponavad sem fejst žejen).