Najbolj objektivna TV poročila

Kateri televizijski postaji najbolj zaupam pri novicah

• Nova 24 TV

• Planet TV

• TV 3

• RTV Slovenija

• A kanal

• POP TV

• Drugi lokalni program

Rezultati so vidni samo po glasovanju.

shift

Guru
20. jul 2007
8.560
837
113
za šankom
ksz...

jaz mislim, da je še vedno glavnina na odjemniku, torej gledalcu oz. poslušalcu, če nimaš vklopljenega filtra in kmečke pameti , ti ne pomaga še tako pristranski ali pa nepristranski medij, za to pa je sestava parlamenta taka kot je, bi pa jaz pod televizijsko postajo med anketo dodal še vaškega/mestnega župnika ter gostilničarja :fredi:

• Všeč mi je
Reactions: Mr_Wolf and msenjur

TGV

Fizikalc
2. okt 2007
672
57
28
Sej vem da je tema objektivnost , vendar :
tale dnevnik na nacionalki me dobesedno ubija. najprej objavijo prispevek v katrem povedo vse, potem pred kamere na terenu ali v studio povabijo še nekoga ki lahko samo ponovi že prikazano. Danes sem ga namesto po stanardnih petih minutah reklopil že po dveh ..

Nzugu ml.

Fizikalc
3. jan 2021
214
132
43
Sej vem da je tema objektivnost , vendar :
tale dnevnik na nacionalki me dobesedno ubija. najprej objavijo prispevek v katrem povedo vse, potem pred kamere na terenu ali v studio povabijo še nekoga ki lahko samo ponovi že prikazano. Danes sem ga namesto po stanardnih petih minutah reklopil že po dveh ..
Ampak zakaj bi danes kdo sploh še gledal TV dnevnik? Kaj izveš tam novega? In to ob neki fiksni uri, kot da hranijo živino. New York Times je €2 na mesec, če imaš rad propagando, Wall Street Journal samo malenkost dražji, + neodvisni in nišni mediji, domači in tuji. Danes so taki časi, da se je treba aktivno upirati pranju možganov, če ne te en dva tri indoktrinirajo v te njihove kargo kulte in potem normalni ljudje zagovarjajo prisilne naročnine in obvezno gledanje TV dnevnika.

Nzugu ml.

Fizikalc
3. jan 2021
214
132
43
in preklopiš na Noro24 :evil:
Nova24 je bolj evidence based, imajo pa problem s tonom nagovora, na tak način neopredeljenih ne bojo prepričali. Pa tudi kakovost produkcije je na moteče nizkem nivoju a la lokalne televizije v 90-ih, deluje neprofesionalno, kar škodi kredibilnosti, neurejeni, neobriti voditelji v zmečkanih poceni srajcah brez kravate z dvema odpetima gumboma, brez pudra in s tako osvetlitvijo, da zgledajo grozno bledi, skoraj brez grafike, brez glasbe in brez efektov, amaterski intro in outro, po kakovosti produkcije jim povprečen desničarski youtube kanal spraši hlače, če še kak tak kanal sploh obstaja.

• Všeč mi je
Reactions: Mr_Wolf

endvatri

Guru
2. mar 2018
10.483
3.124
113
Jah...Nova24 nima na razpolago več kot desetine milijarde € državnega denarja letno kot jih ima tv serbia rtv slo.
Nova24 je bolj evidence based, imajo pa problem s tonom nagovora, na tak način neopredeljenih ne bojo prepričali. Pa tudi kakovost produkcije je na moteče nizkem nivoju a la lokalne televizije v 90-ih, deluje neprofesionalno, kar škodi kredibilnosti, neurejeni, neobriti voditelji v zmečkanih poceni srajcah brez kravate z dvema odpetima gumboma, brez pudra in s tako osvetlitvijo, da zgledajo grozno bledi, skoraj brez grafike, brez glasbe in brez efektov, amaterski intro in outro, po kakovosti produkcije jim povprečen desničarski youtube kanal spraši hlače, če še kak tak kanal sploh obstaja.

• Všeč mi je
Reactions: snjaper

Nzugu ml.

Fizikalc
3. jan 2021
214
132
43
Za neverodostojno TV ni potrebe po verodostojnosti :)
kaj je verodostojno pa pri vas v vasi presojate in izdajate certifikate? STA npr. je verodostojna toliko kot BelrusPress ali MoldavPress, za verodostojno jo imajo res samo najbolj indoktrinirani, kjer se je vse skupaj zapeklo v OS in se trnkov dogme ne da več potegniti ven, elite same pa točno vejo, da gre za ključno orodje propagande in vzvod moči, kjer nič ne sme biti prepuščeno naključju, zato pa je taka histerija že, če se samo menjava tepiha pred vhodom predlaga. Nova24 je sicer navijaška, ne boš jih pa dobil na laži, predvsem se pa ne spreneveda, da je objektivna in tudi ni odvisna od prisilnih naročnin, kdo je zdaj tu bolj verodostojen?

mckmck

Pripravnik
20. mar 2013
324
7
18
kaj je verodostojno pa pri vas v vasi presojate in izdajate certifikate? STA npr. je verodostojna toliko kot BelrusPress ali MoldavPress, za verodostojno jo imajo res samo najbolj indoktrinirani, kjer se je vse skupaj zapeklo v OS in se trnkov dogme ne da več potegniti ven, elite same pa točno vejo, da gre za ključno orodje propagande in vzvod moči, kjer nič ne sme biti prepuščeno naključju, zato pa je taka histerija že, če se samo menjava tepiha pred vhodom predlaga. Nova24 je sicer navijaška, ne boš jih pa dobil na laži, predvsem se pa ne spreneveda, da je objektivna in tudi ni odvisna od prisilnih naročnin, kdo je zdaj tu bolj verodostojen?
Veliko medijev ni odvisnih od naročnin.
Sicer pa imam letošnji vic leta "ne boš jih pa dobil na laži" really ? hahaha :D
Isto kot Požar Report ane brez laži same resnice kao