Nadzorna kamera

Jodlarcek

Fizikalc
16. avg 2007
3.300
18
38
MB
Pozdravljeni
Ker sem TOTALEN laik na tem področju, vas prosim za pomoč.
Doma bi rad namestil eno nadzorno kamero v garažo. Kamera bi morala imeti možnost snemanju tudi v temi. Najbolje bi bilo, če bi snemala samo takrat, kadar zazna gibanje.
Kaj mi priporočate? Kam bi se to snemalo? Naj bo wireless, ker ne morem potegniti kablov do kamere. Super bi bilo, če bi lahko pogledal dogajanje preko telefona, PC-ja...(torej IP kamera)
Cena do ..saj niti ne vem koliko bi me takšna stvar stala...recimo do 100€.
Najlepša hvala za pomoč
 

B81

22. jul 2007
34.484
8.957
113
Nobena kamera za 100 eur ni odlicna v temi, ce clovek pogleda noter, se sicer vidi ok, ampak vlomilca s tem verjetno ne bodo odkrili
smile-1.gif

Poglej na YT, je kar nekaj filmckov.
 

Jodlarcek

Fizikalc
16. avg 2007
3.300
18
38
MB
Citat:
ampak vlomilca s tem verjetno ne bodo odkrili
jaz jo rabim ravno za to
smirk-1.gif

Saj sem napisal ad sploh ne vem koliko takšne kamere stanejo..torej so dražje od 100€. In kaj mi od dražjega svetujete? (pa ne lepo prosim nekaj za +300€)
 

B81

22. jul 2007
34.484
8.957
113
Ce hoces jasno videt, bo VSAJ 300 eur...lahko pa na luc zvezes senzor in ko burglar vstopi, se prizge luc in kamera ga posname, to pa bi nekako slo
smile-1.gif


Najprej pa daj nalepko na vrata, video nadzor ipd.
 

stieber

čebinar
1. sep 2007
17.258
3
36
Murgle
Citat:
Uporabnik Denis pravi:
Ce hoces jasno videt, bo VSAJ 300 eur...lahko pa na luc zvezes senzor in ko burglar vstopi, se prizge luc in kamera ga posname, to pa bi nekako slo
smile-1.gif


Najprej pa daj nalepko na vrata, video nadzor ipd.

Pa še otrpnil bo, če bo luč dovolj močna bo kar zanimiv posentke skremžene face in zaprtih oæi
evil.gif
 

Hanzi

Guru
27. jul 2007
46.326
5.845
113
pri taščici
Se pri profi zadevah podnevi tezko najdejo vlomilce, vi bi ga pa ponoci iskali s slabo kamero (kapuca, kapa s šiltom.....)
Imel hoferjevo lovsko kamero, je za silo posnela sliko /film tudi ponoci.
Samo vedi da bo vlomilec videl ir lučke. Torej ti zna se kamero odnesti.
Pa baterije bos precej pogosto menjal (tudi ce bos imel enelopke). Pozabi na obljebkjene pol leta. Pol mesca ja, pol leta pa zagotovo ne.
 
I

Izbrisan uporabnik #9334

V Črnučah je bila okoli 90. leta ena picerija (pozabil ime), ko so postavili alarmni sistem s kamero, zraven pa sireno z več kot 100 dB. Sirena je zatulila z zamikom kakšne pol minute. Ko je burgler imel prste ravno v blagajni, je zatulila.
Je kar tam počakal, za večno.
uf-1.gif