nadomestno vozilo ob servisu avta

luka51

Guru
16. avg 2007
13.870
5.139
113
Glej tudi tu velja kot povsod, če stvari ne poznaš ne pametuj o njih...
Jaz se tudi ne vtikujem v delo dohterjev in elektronikov recimo, ker vem da tam nimam pojma nič. Tak ti ostani pri tem, da voziš na pooblaščenca in ne pametuj ostalim kak drugi nimajo ne znanja ne orodja za šraufat ta čuda tehnike.
Ker Toyota ma hibride že 20 let in ne mi rečt da se samo na pooblaščenih šraufajo. Jaz vsaj za dva vem, da se ne (moja). Pa še kr uspem tečnarit tu po forumu.
Tudi tesle so zaj kak dolgo? 10 let? Pa vsi po vrsti to šraufajo v usa in uporabljajo pogonski sklop pa razbite pa to. Še kr migajo. Mater ej mehaniki hibridov so ko ščurki, nemoreš ga fentat čeprav mu iz vseh strani grozijo nevarnosti ko havbo odpre.

Aja dobro, da si me spomno, svečke morem še menjat sem jih v petek dobil. Drzi pesti da me ne poboža, ker mam navadno račno, ki ni za hibride.
 

luka51

Guru
16. avg 2007
13.870
5.139
113
Screenshot_2021-04-05-17-08-00-592_com.miui.gallery.jpg



Ok zaenkrat sem še živ.
 
  • Všeč mi je
  • Haha
Reactions: Ginginova in sad

luka51

Guru
16. avg 2007
13.870
5.139
113
Ajde čisto malo moreš bit mazohista, da delaš to v uk vremenu pred hišo brez dvigala :)
Drugače pa ja zakaj ne, tudi tako gre. Vsaj časa ne zgublaš ko avto gor in dol spuščaš hehe
 

sajkek

Guru
16. mar 2008
33.336
9.070
113
Ajde čisto malo moreš bit mazohista, da delaš to v uk vremenu pred hišo brez dvigala :)
Drugače pa ja zakaj ne, tudi tako gre. Vsaj časa ne zgublaš ko avto gor in dol spuščaš hehe
mal sem spremljal, takole zloži ene 5 do 6 sklopk na teden, tolk vsaj pokaže.. nevem sicer kolk računa, ampak če si priden, svoj sistem stranka plača, ta dodatek da ne rabi hodit nikamor itd..... verjetno kar pokasira, smisel je pa še YT. drugače pa je ded sprifan... jaz sem samo enkrat tole tako delal (menjal sklopko), pa se nebi več šel :D

so pa itak sami ološ avti.. amortizriani po večini.
 

tony

Guru
23. jul 2007
9.388
1.354
113
Izgleda so tam nepremičnine še 5x bolj drage kot pri nas... Ampak tole tako delati zunaj in na mrazu je precej za ckrnit... Takole sem videl črnce na dežju in vetru sredi zime menjavati vetr. stekla v Parizu...

Tudi meni se zdi, da tole dela bolj za drobiž kot ne...