Nadgradnja kartografije europe. (GARMIN)

Mr_Jingles

Zelenc'
3. nov 2007
8
0
1
38
KOROŠKA
l.p vsem vam, kot vidite sem novenec na vašem forumu in moram prznati, da je zelo dobr
zmaga.gif

No js mam pa naslednji problem, kaj podobnega še nisem opazil zato bom pa kr vprašal: Kako nej nadgradim karto europe, ki je ža naložena na garmino, adriaroute, sm posodobil brez blema, tega pa ne znam...in katera je zadja verzija je zadnja, če je to kar mislim da je, mam js naloženo (city navigator europe NT v9)...
 

Jurij

Pripravnik
22. sep 2007
821
0
16
City Navigator Europe NT v9 je zadnja, pri Garminu ni posodobitev tako pogosto kot pri Adriarouteu, pride približno 1x na leto nova verzija, upgrade je nazadnje stal 75 USD.

Jurij
 

Mr_Jingles

Zelenc'
3. nov 2007
8
0
1
38
KOROŠKA
Hvala lepa sej se mi je zdel, sam me je en k prodaja garmine reku, greš ti sam na njihovo stran pa nadgradiš zadnjo verzijo...bla bla js pa isko k norc pa nič našu....torej se prav, če hočem naslednje let nadgradti, moram kupiti kartografijo?
 

Jurij

Pripravnik
22. sep 2007
821
0
16
Tako je, jaz sem lani nadgradil iz v8 na v9 za 75 USD.



Jurij
 
Nazadnje urejeno:

Zgaga

Guru
25. jul 2007
10.394
4.392
113
49
Na sončni strani ALP
Citat:
Uporabnik Mr_Jingles pravi:
Hvala lepa sej se mi je zdel, sam me je en k prodaja garmine reku, greš ti sam na njihovo stran pa nadgradiš zadnjo verzijo...bla bla js pa isko k norc pa nič našu....torej se prav, če hočem naslednje let nadgradti, moram kupiti kartografijo?

Registriraj se na my.garmin.com ter registriraj napravo z kodo na unem rumenem lističu.
Tako kot pravijo, je zadnja verzija NT 9. Če bi imel v.8, bi lahko brezplačno nadgradil na 9.

GL
cool-1.gif
 

Matko

pohodnik
18. jul 2007
5.558
688
113
Citat:
Uporabnik Zgaga pravi:
Registriraj se na my.garmin.com ter registriraj napravo z kodo na unem rumenem lističu.
Tako kot pravijo, je zadnja verzija NT 9. Če bi imel v.8, bi lahko brezplačno nadgradil na 9.

Na tvojem mestu bi počakal z registracijo na uradni izid CityNavigatorja EU NT 2008 (verzija 10, po prešnjem poimenovanju).
wink-1.gif
 

Jurij

Pripravnik
22. sep 2007
821
0
16
Ni važno kdaj se registrira, Garmin je itak ukinil te free upgrade glede na datum nakupa. V vsakem primeru bo potrebno plačat.

Jurij