Nadaljevanke po romanih Tadeja Goloba

sixpower

Guru
22. sep 2011
2.913
2.366
113
Lublana
Obišči stran
To drži ampak tudi, če bi rtv ekipa posnela recimo 12 delov po 45 minut ne bi bilo nič bolje. Zgodba bi morda dobila več smisla ampak serija bi bila produkcijsko še vedno polom. Saj ni problem v zgodbi ampak v zanič igri, zanič režiji, zanič scenariju......
 
  • Všeč mi je
Reactions: sajkek in hermann

sixpower

Guru
22. sep 2011
2.913
2.366
113
Lublana
Obišči stran
No prav, sem pa zafrustriran. Ne gledam, sem napisal, da sem iz firbca pogledal samo Leninov park in ugotovil, da ni vredno še kaj naprej ali nazaj pogledat. Kaj tako zanič že dolgo nisem gledal, če sploh kdaj...Aja sem se spomnil nekaj, tisti film- grozljivka, Idila :valjamse: prav tako zanič na vseh področjih vključno z ničvrednimi igralci.
Slovenci še niso zreli za takšene žanre. Pojma nimajo kako in kaj....samo nekaj kopirajo že tisočkrat videne najbolj cenene Holywoodske fore...in še slabo jih kopirajo. Pri komediji smo napredovali, tam je nekaj dobrega in dejansko smešnega. Verjetno bo potrebno še nekaj let, da bo nastal tudi kakšen v redu slovenski triler.
 

hermann

Guru
19. mar 2014
9.186
5.732
113
Treba je priznat, da je Dolina rož vseeno malo bolje kot Leninov park. Tisto je dobesedno brez repa in glave. Če ne bi knjige prebral mi ne bi bilo ama nič jasno. Igra je kakršna je - lesena.

Pa ne vem... Jezero jim je še nekako uspelo, če odštejemo vrhunsko zvočno obdelavo.
 
  • Všeč mi je
Reactions: sad in sajkek

dejan_

Guru
23. maj 2012
2.246
1.888
113
Jaz sem tole parkrat pogledal po 5 minut, ker žena gleda.

In vedno me je zraven prijelo da bi kupil SEAT-a, a kdo ve zakaj? :)
 

Fonzl

Guru
5. sep 2007
6.757
4.904
113
Jaz sem tole parkrat pogledal po 5 minut, ker žena gleda.

In vedno me je zraven prijelo da bi kupil SEAT-a, a kdo ve zakaj? :)

zdej ne vem al bi rad debatiral o seatih al si se hotu pohvalit, da si pet minut zdržal?

moje mnenje je sicer, da 5 minut slovenskega filma je kar lep dosežek in če si to zdržal pol ti tud v seatu ne bo preveč težko

po drugi strani pa... ne eno ne drugo ni glih mus
 

dejan_

Guru
23. maj 2012
2.246
1.888
113
zdej ne vem al bi rad debatiral o seatih al si se hotu pohvalit, da si pet minut zdržal?

moje mnenje je sicer, da 5 minut slovenskega filma je kar lep dosežek in če si to zdržal pol ti tud v seatu ne bo preveč težko

po drugi strani pa... ne eno ne drugo ni glih mus
Nimam mnenja o nadaljevankah, niti me ne zanimajo, ko pa slišim glas od cavazze, se pa vedno spomnim na seat reklame :)