Na kmetih je drugače

Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.

Swifthead

Pripravnik
14. avg 2007
366
0
16
LJ
www.mercedes-amg.de
hehe ene par kmetic sm tut čez dau in morm rečt da je vse to kar tale Ana piše čist zares!!! Enima pašejo take,, drugim pa se take gravžajo..... :p

Sm biu tut v resni zvezi z eno Ano iz vasi! sam to ni glih kmetija ker je ta vas v okolici Ljubljane, ampak tko malo dlje so pa že kr Oberkrajnerke.....
 

alkoholik

RudolF
23. jul 2007
16.165
2.356
113
v lokalni ostariji
ah kozarceva... morda je res malo bolj "na trdo" napisano... ampak mislim da je res pisala kmetica... (to je itak sestavek iz nedeljskega dnevnika... kjer imas takileh na kile...)

konc koncev ima pa cist pravilno misljenje... ce ni sexa oz ga je malo moz pobzla...
 

Steve

Guru
13. avg 2007
9.665
1.584
113
ej swilfhead, glede na to da imaš izkušnje z kmeticami: iščem ravno eno preprosto kmečko deklino, pa nikakor ne morem pogruntat na kaj bolj palijo: amg nalepke, čunga lunga tetovaže, ali M-15 airsoft puške
stupid-1.gif
 

ovca

morfy
Osebje foruma
18. jul 2007
5.881
3
38
36
Cvičkova dežela =)
www.alter.si
...sm hotu bit mal nesramen, pa mi moderatorske pravice to prepovedujejo. Zato bom tkole reku: A nisi ti nek maæo, latino lover, na kirga se mečejo keš piæke? Glede na to, kako zgledas ti, me zanima, če veš, kaj so vile, karjola pa tko naprej. Al vedno vse namesto tebe kdo naredi?


kakorkoli, ženska ve, kako mora narest...Pametno razmišlja
evil.gif
.
 

nanny

Zelenc'
24. jul 2007
7
0
1
Meni se pa zdi da je Grisbi pravilno napisala. Vsakemu normalnemu moškemu je pomembno to ali ženski paše seskat z njim al ne.
Tko da... Ovca in tebi podobni...shame on you! Me zanima kako je vašim puncam všeč vaše razmišljanje.
 

kozarec

ALTERKA 08
29. jul 2007
4.802
0
36
na šihtu
Citat:
Uporabnik alkoholik pravi:
ah kozarceva... morda je res malo bolj "na trdo" napisano... ampak mislim da je res pisala kmetica... (to je itak sestavek iz nedeljskega dnevnika... kjer imas takileh na kile...)

ne-ne-1.gif


Nalistane so same moške fantazije.
Tistih, čist ženskih, ni.
 

elvir_vr6

barbarski, nasilni, objestni motoristični norec
22. avg 2007
3.297
0
36
Lahko, da je to pisala res super ženska...babe, zgledujte se po tej "kmečki deklini" in boste videle, da se vam pobje ne bodo lajhali okrog s kolegi in pili ko svije...
 

elvir_vr6

barbarski, nasilni, objestni motoristični norec
22. avg 2007
3.297
0
36
Res dobra ideja, samo tale kozarec mi deluje bolj možača in ima bolj moške fantazije...
 

ovca

morfy
Osebje foruma
18. jul 2007
5.881
3
38
36
Cvičkova dežela =)
www.alter.si
Mogoče sem narobe napisal...Jaz nikogar v nic ne silim. Če ja, ja, če ne, pa ne...

Vsak ima svoje razmišljanje, samo, če bo ženska, takrat, ko njej nebo pasalo vseeno spala z svojim....
crazy1.gif

No, point sexa je, da oba uživata, ne pa, da se nekdo sprazne
wink-1.gif
 

mojamura

Fizikalc
25. jul 2007
1.355
0
36
sLOVEnia
Citat:
Uporabnik Steve pravi:
ej swilfhead, glede na to da imaš izkušnje z kmeticami: iščem ravno eno preprosto kmečko deklino, pa nikakor ne morem pogruntat na kaj bolj palijo: amg nalepke, čunga lunga tetovaže, ali M-15 airsoft puške
stupid-1.gif

ti ziher uporabljaš besedo kmet kot žaljivko....ob takih mi gre na kozlanje.
marsikdo ki je iz kmetov je verjetno malce bolj razgledan kot si sam!
 

lovelove

lovelove
23. jul 2007
2.788
0
36
115
zravn komšije
veš murko, tutu kmet šteka razliko med ti's kmet in kmetom,ki to je po svojem bistvu.....

zato kmet kot žaljivka ni mišljena na obdelovalce zemlje, živinorejce in pdb.
 

Blaz

Pripravnik
4. avg 2007
353
0
16
To je podbno kot hondaš in voznik honde ... gre se za mentaliteto ..
 

mojamura

Fizikalc
25. jul 2007
1.355
0
36
sLOVEnia
Citat:
Uporabnik lovelove pravi:
veš murko, tutu kmet šteka razliko med ti's kmet in kmetom,ki to je po svojem bistvu.....

zato kmet kot žaljivka ni mišljena na obdelovalce zemlje, živinorejce in pdb.

ok zakaj pa potem namesto besede kmet ne uporabljamo kar besedno zvezo

ti damjan murko!!!....kak si lahko tako zabit
jezen.gif


ali npr. nekaj ostalih....(mene pač moti da se besedo kmet sploh uporablja za kaj takega), ti ljubljančan, ti polde zabiti, šlosar, ti avtoprevoznik....jah a vam nobena druga ne sede razen kmeta?
 
Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.