Na eni strani ne zaklene vrat

trust

PEPČEK 2007
2. maj 2008
2.023
0
36
20km iz Idrije
Živjo

Na sovoznikovi in zadnji levi strani mi ne zaklene vrat, avto ima centralno zaklepanje in, ko zaklenem se tista kljukica ne spusti notri, vidi se, da se dviga in spuša, ampak notri ne gre tud na roko se ne da zaklent na teh dveh vratih.
Kaj bi bilo lahko narobe.
 
Nazadnje urejeno:

trust

PEPČEK 2007
2. maj 2008
2.023
0
36
20km iz Idrije
Citat:
Uporabnik crashednburnt pravi:
Očitno nekaj z mehanizmom ...

IN, kaj misliš, kaj točno bi bilo. Morda pa ej, kaj zarustalo se polomio samo tista kljukica se jo vidi, da gre gor in dol, ampak premalo dol, da bi se zaklenilo potem je nekje ovira.
 

s1m0n

Pripravnik
8. avg 2007
431
0
16
37
probaj to narediti pri vžganem avtu. seveda ne s ključem ampak s kljukico na voznikovih vratih. če se bo zaklenila pomeni, da je potrebno panelo dol sneti, vse očistiti in podmazati. Stvar je v tem, da ti sedaj ko je mraz motorček malo težje dela. Ko se bo otoplilo bo ponovno delalo tudi če ne boš očistil. Povej če sem imel prav. Če nimam je pa res lahko kaj drugega. Samo v večini primerov vsaj pri Hondi teh problemov nimaš, da bi motorček ali kaj drugega crknilo...možno je pa vse.
 

trust

PEPČEK 2007
2. maj 2008
2.023
0
36
20km iz Idrije
No zadnja vrata sedaj zaklepa in odklepa s pomočjo CZ na sovoznikovi strani pa je vrjetno šel motorček, sem pa vse skupaj namazal toliko, da se da zaklepat. Zaenkrat bo, kar tako ostalo. 3 vrate se zaklenejo s pomočjo Cz eno ap moram na roke saj samo roko stegnem ap pritsnem notri.
Ali se ta motorček da dobit v trgovinah z avtodeli, če ne pa bom šel v Log (Poljanska dolina) pogledat, če ima kaj ali pa v Domžale samo je mal daleč.
 

Barbarian

Fizikalc
25. sep 2008
1.211
19
38
Citat:
Uporabnik crashednburnt pravi:
Potrebno je odstranit oblogo vrat in pogledat ...

Aha, Kaj pa v primeru da ti vrata zaštekajo pa tapete ni moč dol sneti, ne da bi vrata odprl
confused-1.gif

Tapeto odtrgati dol??? Kje dobiti isto???

P.S. Sorry k se štulim v temo
redface-1.gif