N70 THEME

HITMAN

gps navigator
31. avg 2007
1.697
0
36
POZDRAVLJENI !

Sem prečekiral forum v upanju, da bi kaj našel, ampak nič.
Tudi uporabnik KANE je spraševal o tem ... nakar mu je uspelo, ampak ne vem zakaj ni napisal postopka, prav z tem bi se potem izognili, da bi se vprašanja ponavljala.
No, KANE, če to bereš lahko komot napišeš kako ti je uspelo naložit izbrano themo na svojo N70, ker tudi mene to zanima in mi prav tako kot je tebi napiše Error.

Me pa zanima še nekaj glede PC Suit-a :
- iz priloženega CDja sem si na comp naložil PC Suit in po končani inštalaciji zahteva, da si zadevo še inštalira na telefon, kaj mi je tukaj storiti ?
Na telefonu se prikaže, če namesti "PC Suite Support ?", jaz sem izbral ne, ker nebi rad, da se mi nekaj brezveze inštalira na telefon.

Glede BACKUP me zanima še nekaj .... kako dolgo traja izvajanje Backup telefona ?
Kam se naredi backup fajl ? Kako se imenuje ? Sem dal narest backup, ampak je vseskupaj tako dolgo trajalo, da sem ga prekinil, potem pa sem v telefonu izbral varnostno kopiranje in prav tako na kartici nisem zasledil varnostne datoteke.

Tako, upam, da bo kdo kaj napisal in mi pomagal rešit kakšno zadevo.
Hvala vnaprej in lep pozdrav.

HITMAN
 

kane

Gay(lord) Fucker
11. avg 2007
1.224
0
36
34
Fufn
No,da odgovorim zaradi teme.

Najprej namestis temo z PC suite potem gres na telefonu v nadzornik aplikacij,kliknes moznosti-nastavitve-in potem namescanje aplikacij VKLJUCENO.
Naslednjic ti telefon sam zazna in samo do konca namestis na telefonu.

Pa sorry,teme sploh videl nisem do sedaj.
 

HITMAN

gps navigator
31. avg 2007
1.697
0
36
A veš, da sem se zdaj prijavil zgolj zaradi tega, da bi k temu mojemu vprašanju (1 post) napisal, da mi je uspelo spravit temo in jo namestit na telefon
cheer.gif

Hvala Kane kljub temu, da si se potrudil odgovorit. Sem že dopoldan pričakoval odgovor - biločigav ampak neuspešno.
rolleyes-1.gif


Edino kar me matra je BACKUP ! Kam se ta varnostna datoteka telefona shrani ?
Fajn bi bilo narest varnostno kopijo zdaj ko je še nov ...
No morda bom pa kje kaj našel.
 

HITMAN

gps navigator
31. avg 2007
1.697
0
36
Citat:
Uporabnik kane pravi:
Tega pa jaz ne vem,pa me tudi zanima.

Sem danes brskal kot nor in počel marsikaj .... in sem ugotovil, kako se stvari streže.
cheer.gif

Ti jutri napišem o tem in prilepim sliko ... slika pove več kot 1000 besed.

Kane, imaš kakšne aplikacije dodatno inštalirane ? Če DA, kaj imaš če ni skrivnost.
 

HITMAN

gps navigator
31. avg 2007
1.697
0
36
Backup naredimo čisto enostavno, saj nam to funkcijo omogoča program NOKIA PC SUITE.

Ko se priključimo z telefonom na računalnik se nam odpre okno z ibiro funkcij (slika1).

Nato izberemo Backup in zažene se nam aplikacija, na kateri enostavno kliknemo "varnostna kopija".



Najbolj od vsega tega me je zanimalo kam se na računalniku ta Backup sploh shrani, ker če ne vemo kje se nahaja, kako bomo naslednjič obnovili zadevo v telefon iz računalnika.

Po končanem Backupu si lahko ogledamo dnevnik, kaj se nam je vse prekoipiralo, ter kje se zadeva nahaja. To datoteko varnostne kopije ne moremo najti v raziskovalcu ali WinCommanderju, ampak jo lahko najdemo z WinRAR programčkom, ki nam pokaže tudi ostalo strukturo map na disku, ki jih v raziskovalcu ne vidimo (slika2).



Upam Kane in ostali, ki niste tega vedeli, da vam je vsaj malo v korist.
wink-1.gif

48654-backupn1.jpg
 

Priponke

  • 48654-backupn1.jpg
    48654-backupn1.jpg
    110,9 KB · Ogledi: 270
Nazadnje urejeno:

HITMAN

gps navigator
31. avg 2007
1.697
0
36
Hotel sem v prejšnji post prilepit dve sliki pa ne gre, tako da tukaj sedaj je še druga.

EDIT: končnica Backup fajla je .nbu
48655-backupn.jpg
 

Priponke

  • 48655-backupn.jpg
    48655-backupn.jpg
    57,5 KB · Ogledi: 245
Nazadnje urejeno:

kane

Gay(lord) Fucker
11. avg 2007
1.224
0
36
34
Fufn
Super,hvala lepa.Glede dodatnih aplikacij.Zaenkrat uporabljam samo smart movie.
 

HITMAN

gps navigator
31. avg 2007
1.697
0
36
Hmm ... brskam in sem nekaj zasledil, in sicer:

A mogoče kdo ve, če N70 omogoča VIDEO RINGTONE ?
Na Nokia strani sem namreč zasledil, da bi naj video datoteke z končnico .3gp lahko uporabil za zvonenje. Morda se motim, ampak na tem linku si poglejte ....
Pa še pri vsakem piše, kako ga uporabiti .... probal sem, ampak ni možnosti, da bi na fajlu v telefonu lahko izbral; uporabi kot zvonenje. Ve mogoče o tem kaj več ?

Hvala !
Hitman

Pa še link:
Koda:
 http://www.softwaremarket.nokia.com/?action=search&cat=16&uaid=213&lang=en
 

HITMAN

gps navigator
31. avg 2007
1.697
0
36
Hmmm .... kako to, da ni nobenega namiga od nikogar ? Žalostno !
rolleyes-1.gif
 
Nazadnje urejeno:

HITMAN

gps navigator
31. avg 2007
1.697
0
36
Tako ... kot sem že napisal ... tudi to se da na N70 narest !
cheer.gif




NAMIG:
Citat:
Play video as ringtones on incoming calls and assign different videotones to people in your contact book. Import 3GP video from your phone gallery.




PA ŠE TO:
Citat:
Devices

Nokia 3230, Nokia 6260, Nokia 6600, Nokia 6620, Nokia 6630, Nokia 6670, Nokia 6680, Nokia 6681, Nokia 7610, Nokia N70, Nokia N72




P.S.

Mater kakšen forum
stupid-1.gif
 
Nazadnje urejeno: