msn--skype---kaj se ??

Palcek

Fizikalc
15. dec 2007
666
81
28
Hej druzba...imamo kako drugo opcijo delujočo in zgledno kot skype sedaj...nikakor mi ni ql in bi raje kak drug app - s tem da bi se lahko logiral z istim acc da mi ostanejo stiki in vse. imamo kako opcijo??

edit: mogoce sem nejasno napisal---nekaj kar nadomesti msn pa da ni skype
smile-1.gif


hvala
 
Nazadnje urejeno:

Utisevalec

Guru
12. nov 2007
15.863
3.891
113
Uporabiš nekaj neodivnsega, univerzalnega. Sam imam Pidgina sicer na linuxu ampak je tudi za winse/mac.

Uporabljam pa (bivši) MSN in g-talk BP že par let.
 

Palcek

Fizikalc
15. dec 2007
666
81
28
Citat:
Uporabnik Utisevalec pravi:
Uporabiš nekaj neodivnsega, univerzalnega. Sam imam Pidgina sicer na linuxu ampak je tudi za winse/mac.

Uporabljam pa (bivši) MSN in g-talk BP že par let.


probal tole, sicer je bolj predpotopen izgled ampak je pa fajn
smile-1.gif
:) tnx
 

Palcek

Fizikalc
15. dec 2007
666
81
28
ma super ste...vse tole je meni bols k skyp
smile-1.gif
(rabim pa tako samo za msg)

danke pa finke
smile-1.gif
 

miklavz

† 1962-2015
30. sep 2012
912
1
16
Ojla, čist tako za firbec - kaj pa te konkretno moti pri Skypeu? Sem kar nekaj teh programčkov sprobal pa bi dal kar se tiče VOIP Skypu 2. mesto - na prvem je Komunikator od Mobitela. Sicer je to že druga zgodba ampak veliko potujem in v primeru počasne ali slabe zveze mi edino ta dva - po tem vrstnem redu - delujeta kakor se spodobi.
LPM
 

Palcek

Fizikalc
15. dec 2007
666
81
28
Citat:
Uporabnik miklavz pravi:
Ojla, čist tako za firbec - kaj pa te konkretno moti pri Skypeu? Sem kar nekaj teh programčkov sprobal pa bi dal kar se tiče VOIP Skypu 2. mesto - na prvem je Komunikator od Mobitela. Sicer je to že druga zgodba ampak veliko potujem in v primeru počasne ali slabe zveze mi edino ta dva - po tem vrstnem redu - delujeta kakor se spodobi.
LPM

ne rabim za nic drugega kot txt msg, in je tam prevec ''navlake'' pa tko...drugac nic posebi da zedej ne bi blo neki tolk ne ok - pac uno neki old school izgled in minimalistično pa tko
smile-1.gif
 

miklavz

† 1962-2015
30. sep 2012
912
1
16
Ja, meni je to v bistvu edini način komunikacije, ko sem zdoma; kar je cca polovica leta. Zato venim programe, ki se znajo tudi pri najbolj nemogočem internetu vsaj za silo povezati. Hvala, LPM