Msn in "hekerija"

amper

Pripravnik
2. avg 2007
84
0
6
Lepi kraji :)
Ojla, omladinci..

Ker ste tuki večinoma podkovani v računalniškem znanju, bi vas vprašu, kaj/kako je to možno..
Torej: danes se menim z eno in čez čas začne kr neki pisat gor po msn-ju, češ da sem js pisu.. In to so bli pa taki kočljivi stavki, za katere mi ni blo vseen.. No, naposeld mi je rekla, da se je en mal zafrkavala.. Kako je mogoče, da je ona pisala neki, na pogovoru pa se je izpisalo, kot da sem js reku..

Men ni še zdej nč jasn!!
crazy1.gif


Hvala in lp
 

stein

Fizikalc
16. sep 2007
19.575
1
36
Stara fora.
Škoda besed, res. Ti veš kaj si pisal. Ona pa tudi. Če trdi drugače, ji povej.
 

Georgie

chairman
1. sep 2007
982
0
16
Far Far Away
Vse je možno, kaj šele med veselim decembrovanjem.
wink-1.gif


(Saj najbrž si si shranil ta "čuden" pogovor, ali ne? Sicer pa na dveh mestih hkrati ne moreš biti prijavljen na MSN oziroma Live strežnik, tako da hekerija s tega vidika odpade.)
 

amper

Pripravnik
2. avg 2007
84
0
6
Lepi kraji :)
Citat:
Uporabnik stein pravi:
Stara fora.
Škoda besed, res. Ti veš kaj si pisal. Ona pa tudi. Če trdi drugače, ji povej.

Mah, sej ni panike, kar je kdo pisal.. Itk je vse kul.. Ampak men ni jasn, kako je ona napisala v pogovor, kot da sem js napisu.. Ker men takrat ni blo čiiist nč jasno!!
Ne vem; prašam
smile-1.gif


lp
 

philips

Guru
Osebje foruma
Administrator
17. avg 2007
9.769
626
113
Ona napiše s tvojim prikaznim imenom in tvojim fontom ter barvo pisave, tako da zgleda kot da si ti to napisal.
Seveda je to en dodatek, ki vse skupaj avtomatizira.
 

Georgie

chairman
1. sep 2007
982
0
16
Far Far Away
Za sebe vem, da take osebe najbrž niti na seznam stikov ne bi dal. Čeprav, je pa tudi mene začel firbec dajat, čemu res bi nekateri uporabljali takšne dodatke?
grims-1.gif
 
Nazadnje urejeno:

mare92

Pripravnik
17. avg 2007
941
0
16
Ljubljana
Pogooglaj za MessengerDiscovery... Stara fora. Napises !imitate(ali nekaj podobnega) in text ki hoces da ga napise kot da ga je drug rekel... LP