MS Word - tiskanje dokumentov

yamahafazer

Fizikalc
15. mar 2010
1.597
68
48
Zanima me ali je mozno tiskati vec wordowih dokumentov hkrati ampak samo dolocene strani in ne celih dokumentov. Npr. imam 5 dokumentov na katerih bi tiskal hkrati na vsakem samo 1 in 2 stran. Upam, da sem napisal dovolj razumljivo.
 

hugo

Zelenc'
10. jul 2009
21
1
3
Lahko tiskaš tisto stran kot želiš. Pred začetkom tiskanja izbereš strani, ki jih želiš natisniti in jih ločiš z vejiico (npr. Stran 1, 2). Vse dokumente "hkrati" pa ne moreš tiskati, lahko pa enega za drugim.
Se pravi v 5ih dokumentih ne moreš hkrati tiskati 1 in2 stran.
 
  • Všeč mi je
Reactions: brane_new

ncnifrej

Guru
14. avg 2013
1.962
812
113
ce mas to veckrat za printat - potem naredi nov dokument s temi stranmi.. pa odpiras/printas samo en dokument (namesto 5ih).
Koliko "hkrati" pa lahko tiskas je pa odvisn predvsem od hitrosti printerja - kako hitro sprocesira in natisne..
 

yamahafazer

Fizikalc
15. mar 2010
1.597
68
48
Dokumenti morajo ostati loceni. Nocem pa odpirat vsakega posebej in printat npr. 1 in 2 stran. Torej, da se izognem odpiranju dokumentov in hkrati dam v tiskanje 1 in 2 stran vseh 5 dokumentov
 

hugo

Zelenc'
10. jul 2009
21
1
3
Ne bo šlo. Tudi, če daš zaprt dokument v tiskanje ga vedno pred pričetkom odpre. Desni klik na dokument/natisni. Mogoče s kakšnim namenskim programom uspe.
 

yamahafazer

Fizikalc
15. mar 2010
1.597
68
48
Javi napako na eni od tistih vrstic ko jih v module prlepis. Lahko, da je problem, ker je tiskalnik v mrezi
 

ncnifrej

Guru
14. avg 2013
1.962
812
113
Javi napako na eni od tistih vrstic ko jih v module prlepis. Lahko, da je problem, ker je tiskalnik v mrezi

a to replajaš na "mojo" reštev?

jest sm testiral tkole:
- 3 wordi v isti mapi
- če maš več printerjev - potem v windowsih izberi željeni printer kot default (v mojem primeru PDF)
- zalaufal makro.. izbral mapo.. odtipkal katere strani hocem.. in mi je naredil PDF.. nobenega errorja - ničesar.. zadeva je delovala

preveri, da kopiraš makro v prazn makro dokument - ker ti word nekaj že prednastavi oz. se ti lahko podvaja in imas zaradi tega kaksen error?

alpa prilimaj zaslonsko sliko errorja - mogoče se kdo spozna na word makre?
 
  • Všeč mi je
Reactions: yamahafazer

yamahafazer

Fizikalc
15. mar 2010
1.597
68
48
Zdaj mi je celo enkrat ratalo. Ko v module skopiram tisti zapis in dam run za en cas vse zmrzne, potem pa je sprintalo. Jaz pa sem prej prikinil vse skupaj. Tako, da mislim da dela. Hvala
 
  • Všeč mi je
Reactions: ncnifrej

ncnifrej

Guru
14. avg 2013
1.962
812
113
Zdaj mi je celo enkrat ratalo. Ko v module skopiram tisti zapis in dam run za en cas vse zmrzne, potem pa je sprintalo. Jaz pa sem prej prikinil vse skupaj. Tako, da mislim da dela. Hvala
Najbrz ne “zmrzne” ampak ti v ozadju “odpira” word dokumente in jih printa. Mal počakaj - hitrost je najbrz odvisna od velikosti in kompleksnosti worda.
Fajn da dela - tud sam sm se neki nivga naucil :)