Mrezna kartica ki podpira bluetooth in wifi

snjaper

Pripravnik
10. avg 2011
116
13
18
Iscem mrezno kartico ki podpira bluetooth in wifi, zaradi povezave miske in tipkovnice. Ne rabim na usb. Imam asus novejso plosco sam nevem katere.
 
Nazadnje urejeno:

Numy

Majstr
1. jan 2008
9.833
371
83
Ne vem zakaj bi za to rabil mrežno kartico, ti rabiš usb priključek za bluetooth za par €.
Mrežno se pa že imaš, oziroma če ne maraš kablov, se spet dobi ločena wifi mrežna.
 

fujtajksel

Pripravnik
4. sep 2014
167
5
18
Če imaš fraj m.2 luknjo, je top šit Intel 9260, BT v5. Rabiš še anteno (dva priključka).
 
  • Všeč mi je
Reactions: gig

snjaper

Pripravnik
10. avg 2011
116
13
18
Tako je : imam računalnim na tv (reciver velikost) in uporabljam blutooth tipkovnico in wireless miško. Spredaj imam usb priključke ampak nočem imet teh wifi in bluetooth vmesnikov spredaj. Če jih dam zadaj v usb mi ne lovijo tako dobro. Malo sem raziskoval in ugotovil, da wifi vmesnik za tikovnico oz miško na ti. wifi mrežni ni isti (popravite me če se motim). na plošči imam fraj m.2 in sem tudi že to opcijo gledal, ampak če nemorem imeti teh obeh funkcij potem ne bom delal spremembe (se bom nekako drugače znašel) razen če ima kdo kak boljši predlog. hvalla
 

Numy

Majstr
1. jan 2008
9.833
371
83
Takle bluetooth adapter ti ne bo bistveno pokvaril izgleda.
https://www.mimovrste.com/mrezne-kartice-adapterji/asus-usb-adapter-bluetooth-4-0?src=sug
1000
 

snjaper

Pripravnik
10. avg 2011
116
13
18
Poglej če tege nočem imet spredaj nočem,ker mi tamal vn uzame in zapre pokrov. pol pa lahko iščem v njegovih ustih ali pa kje drugje. lp