Motorist se zaletu v semafor

Isaac

Pripravnik
24. jul 2007
118
0
16
42
Zgodilo se je dans v Celju. Nikjer pa nisem zasledil kakšne novice kaj se je zgodilo z motoristom in kaj je bil vzrok.
shocked-1.gif

10122-Photo-0042_resize.jpg
 

Priponke

  • 10122-Photo-0042_resize.jpg
    10122-Photo-0042_resize.jpg
    87,2 KB · Ogledi: 261

skorpy

organizatorka
18. jul 2007
7.801
0
36
40
ksz...

včeraj pa pred Logatcem v Napoleonovem drevoredu, tovornjak in motorist, ki je na kraju nesreče umrl. Nesreča je bila tako huda, da je bila cesta zaprta za ves promet.
 

mtl

Majstr
19. jul 2007
10.367
229
63
Kras
www.mtl.si
Citat:
Uporabnik skorpy pravi:
ksz...

včeraj pa pred Logatcem v Napoleonovem drevoredu, tovornjak in motorist, ki je na kraju nesreče umrl. Nesreča je bila tako huda, da je bila cesta zaprta za ves promet.
Hm, kaj pa je bilo tam? Saj je samo ravnina
confused-1.gif
. Pol leta nazaj pa se en s Passatom ubil, le da na koncu v ovinku. Noro ej, pa tako pregledno vse skupaj.
 

Vaio

Fizikalc
22. jul 2007
1.223
0
36
Sej jih je dovolj.
Se mi zdi,da ti stari motoristi vsi preživijo in da se razbijajo sam ti komari s hudimi cestaki
stupid-1.gif
 

Jerez

Pripravnik
27. jul 2007
561
0
16
Citat:
Uporabnik mtl pravi:

Hm, kaj pa je bilo tam? Saj je samo ravnina
confused-1.gif
. Pol leta nazaj pa se en s Passatom ubil, le da na koncu v ovinku. Noro ej, pa tako pregledno vse skupaj.

Prehitevanje + hitrost v višave + slaba cesta = odprta buča
V drevoredu te že na štirih kolesih pretrese, nevem kaj je še na dveh. Osebno bi omejil kubaturo cestakov z leti. Nad 600 ccm nad min. 23 let
 

factis

Pripravnik
24. jul 2007
118
0
16
Citat:
Uporabnik Jerez pravi:
Citat:
Uporabnik mtl pravi:

Hm, kaj pa je bilo tam? Saj je samo ravnina
confused-1.gif
. Pol leta nazaj pa se en s Passatom ubil, le da na koncu v ovinku. Noro ej, pa tako pregledno vse skupaj.

Prehitevanje + hitrost v višave + slaba cesta = odprta buča
V drevoredu te že na štirih kolesih pretrese, nevem kaj je še na dveh. Osebno bi omejil kubaturo cestakov z leti. Nad 600 ccm nad min. 23 let

Lahko je človek star tud 35, pa če je fuknjen (
stupid-1.gif
) za vozit ali frajer brez opreme v majici in kratkih hlačah ali kombinacija vsega skupaj na R1, je vsaka omejitev brez pomena.
 

Jerez

Pripravnik
27. jul 2007
561
0
16
Citat:
Uporabnik factis pravi:

Lahko je človek star tud 35, pa če je fuknjen (
stupid-1.gif
) za vozit ali frajer brez opreme v majici in kratkih hlačah ali kombinacija vsega skupaj na R1, je vsaka omejitev brez pomena.

Se strinjam ja, samo načeloma imajo vročekrvni mladci manj izkušenj...
 

IbizaDriver

Guru
Osebje foruma
21. jul 2007
10.192
3.821
113
Citat:
Uporabnik mtl pravi:
Citat:
Uporabnik skorpy pravi:
ksz...

včeraj pa pred Logatcem v Napoleonovem drevoredu, tovornjak in motorist, ki je na kraju nesreče umrl. Nesreča je bila tako huda, da je bila cesta zaprta za ves promet.
Hm, kaj pa je bilo tam? Saj je samo ravnina
confused-1.gif
. Pol leta nazaj pa se en s Passatom ubil, le da na koncu v ovinku. Noro ej, pa tako pregledno vse skupaj.

To je bil na drugem koncu ravnine, tam ko se zavije za merkator oziroma malo od tam proti logatcu. Menda je šleper zaprl pot motoristu, skoraj gotovo pa je motorist pripeljal prehitro tako da je kar sam kriv za nesrečo.

Sam sem nesrečo videl ravno ko sem se z motorjem peljal z motorjem na morje tako da sem še enkrat ugotovil da ej dobro da me me je minilo tiščat motor. Motoristov je bilo sicer precej po cesti, opažam pa da se zdaj večinoma vozijo kar normalno razem par norcev seveda.
 

DJ_Beat

Dacar
23. jul 2007
4.203
2
38
40
Trzic
luka.rener.info
ksz

Citat:
PROMETNA NESREČA S SMRTNIM IZZIDOM

Kranj – Dne 6.8.2007 ob 14.40 uri se je v semaforiziranem križišču na Laborah, v Kranju, zgodila prometna nesreča, zaradi izsiljevanja prednosti, voznika tovornega vozila. V nesreči je ena oseba umrla.
42 letna ženska iz Gorenje vasi se je s kolesom peljala po kolesarski stezi, iz smeri Kranja proti Škofji Loki. Ko je na koncu Delavskega mostu pripeljala do semaforiziranega križišča, je nameravala voziti naravnost proti Škofji Loki. Takrat je za njo v isti smeri, pripeljal 56 letni Jeseničan, s tovornim avtomobilom in s polpriklopnikom, ki je v križišču zavijal desno proti Laboram in izsilil prednost kolesarki. Voznik tovornega vozila je trčil v kolesarko s sprednjim desnim delom vlečnega vozila. Kolesarka je v nesreči utrpela tako hude poškodbe, da je na kraju umrla.
Policisti bodo zoper povzročitelja nesreče napisali kazensko ovadbo na Okrožno državno tožilstvo Kranj, zaradi suma storitve kaznivega dejanja Povzročitve prometne nesreče iz malomarnosti, po 325 členu II. odstavek KZ RS.

frown-1.gif
 

mtl

Majstr
19. jul 2007
10.367
229
63
Kras
www.mtl.si
Citat:
Uporabnik IbizaDriver pravi:

Motoristov je bilo sicer precej po cesti, opažam pa da se zdaj večinoma vozijo kar normalno razem par norcev seveda.


Mnjah, danes prvič srečal motorista, ki me je dohiteval na Ridah in potem tudi prehitel
shocked-1.gif




Jeba je tole, saj gre vse OK ob takih hitrostih, dokler se ne znajde še kdo drug na cesti. Potem ima pa teta s koso delo.
 
Nazadnje urejeno:

paci

Fizikalc
19. jul 2007
1.566
5
38
Motoristi so prehitri!!!>Samo to je vzrok.
Pa še veliko jih je ,ki si nabavijo težke zverine v starosti 35 -40 let ,ko imajo denar prej pa niso vozili niti Tomos Avtomatika ali pa navadnega kolesa .
Druga skupina so motroisti ,ki so že od malih nog vozili mopde ,pa naprej težje motorje postopoma in imajo izkušnje in so tudi boljši vozniki.