MotoGP 2018

I

Izbrisan uporabnik #488

Trenutno je že nekaj let najboljši MM z izvrstno tehniko pa tudi lepo se obnaša izven steze.

Rossi pa kot nek užaljen mulc, ki se očitno ne more sprijazniti, da je v zatonu.

Če bo pa vztrajal naprej, bo pa lepo, ko bo MM razlagal, kako je osvajal prvenstva v času, ko je dirkal z rossijem, ki mu ni mogel parirati.

Včasih sem še rad pogledal rossija, se je boril, dodal nekaj več, to sedaj pa je samo eno breme.
 

optiplex

Guru
13. dec 2015
5.643
3.894
113
Trenutno je že nekaj let najboljši MM z izvrstno tehniko pa tudi lepo se obnaša izven steze.

Rossi pa kot nek užaljen mulc, ki se očitno ne more sprijazniti, da je v zatonu.

Če bo pa vztrajal naprej, bo pa lepo, ko bo MM razlagal, kako je osvajal prvenstva v času, ko je dirkal z rossijem, ki mu ni mogel parirati.

Včasih sem še rad pogledal rossija, se je boril, dodal nekaj več, to sedaj pa je samo eno breme.

To da je MM najboljši noben ne oporeka. Rossi ni užaljen, temveč uspešen dirkač N1 od Yame. Motorja žal nimajo trenutno, da bi bilo drugače. 100x povedano. Tvoji izpadi glede Rossija so konstatni v smislu stalnih žaljivk.

Če je nekdo fabrški dirkač N1 še ni za u penzijo. Tudi, da Rossi razvija motor ni res (samo on), oba sta povedala, da jih ne poslušajo in trmasto vztrajajo pri Yami. Hotla sta spremenjeno elektroniko jo nista dobila, hotela sta star okvir tudi nista dobila. Zarco pa jim je gladko reku, da bo vozil raje z starim okvirjem.

Precej drugače je kot se tukaj govori. Mislim, da ima Rossi še kar dobro mnenje o M1 medtem ko Vinales je resnično že bil na meji da zapusti Yamo, če se bo to nadaljevalo.

Napredka zaradi specifike M1 ni bilo predvsem zaradi enotne elektronike. Honda in Duče sta to lažje prilagodila precej drugačnim motorjem in stilu.
To je point ki ga nočeš dojet.

Ni Zarco zanič, ni Vinales zanič, ni Rossi zanič. Še to ti bom povedal kako slabo je Hafiz se je vozil z obrabljenim gumam 10 sek na krog počasneje od dučeta.

Upam, da veš kaj to pomeni. Nekaj je fest narobe!
 
I

Izbrisan uporabnik #488

To da je MM najboljši noben ne oporeka. Rossi ni užaljen, temveč uspešen dirkač N1 od Yame. Motorja žal nimajo trenutno, da bi bilo drugače. 100x povedano. Tvoji izpadi glede Rossija so konstatni v smislu stalnih žaljivk.

Če je nekdo fabrški dirkač N1 še ni za u penzijo. Tudi, da Rossi razvija motor ni res (samo on), oba sta povedala, da jih ne poslušajo in trmasto vztrajajo pri Yami. Hotla sta spremenjeno elektroniko jo nista dobila, hotela sta star okvir tudi nista dobila. Zarco pa jim je gladko reku, da bo vozil raje z starim okvirjem.

Precej drugače je kot se tukaj govori. Mislim, da ima Rossi še kar dobro mnenje o M1 medtem ko Vinales je resnično že bil na meji da zapusti Yamo, če se bo to nadaljevalo.

Napredka zaradi specifike M1 ni bilo predvsem zaradi enotne elektronike. Honda in Duče sta to lažje prilagodila precej drugačnim motorjem in stilu.
To je point ki ga nočeš dojet.

Ni Zarco zanič, ni Vinales zanič, ni Rossi zanič. Še to ti bom povedal kako slabo je Hafiz se je vozil z obrabljenim gumam 10 sek na krog počasneje od dučeta.

Upam, da veš kaj to pomeni. Nekaj je fest narobe!

rossijeva govorica telesa, izjave in dejanja kažejo na to, da je obupan...

poglej si npr. šumija, tudi ko ni šlo in je bil na stezi prljav, se je vedno znal obnašat tudi izven in rastel na napakah

rossijeva zvezda bledi

rossi ne more pozabit dogodka z brcanjem, ki ga je stalo verjetno naslova in še v nedeljo sta ga pošolala MM in Lofrenc z menjavo v vodstvu...

neverjetno, če ti človek ponuja roko na tiskovni konferenci pred celim svetom, ti pa butasti lahovski fris in "ne rabim se rokovat, saj ni nič narobe"

ga mahneš al pa daš roko, druge ni :)
 

optiplex

Guru
13. dec 2015
5.643
3.894
113
rossijeva govorica telesa, izjave in dejanja kažejo na to, da je obupan...

poglej si npr. šumija, tudi ko ni šlo in je bil na stezi prljav, se je vedno znal obnašat tudi izven in rastel na napakah

rossijeva zvezda bledi

rossi ne more pozabit dogodka z brcanjem, ki ga je stalo verjetno naslova in še v nedeljo sta ga pošolala MM in Lofrenc z menjavo v vodstvu...

neverjetno, če ti človek ponuja roko na tiskovni konferenci pred celim svetom, ti pa butasti lahovski fris in "ne rabim se rokovat, saj ni nič narobe"

ga mahneš al pa daš roko, druge ni :)

Ne vem kaj se tako zapenjaš v roko. Vale je lepo povedal, da sta kul roke mu pa ne da, distanca je ok. Če tamal rabi maziljenje je pač to njegova stvar. Mislim, da mu gre mal pod kožo žvižganje, pa ne samo Italijanov, temveč tudi Špancev, Argentincev.

Still to ne znižuje njegov talent.
Kar je Rossi dejansko pokazal je tudi povedal, da je razočaran nad Yama razvojem. Precej hujše mnenje je izrazil Vinales.
Marcov problem je, da je naredil ogromno pizdarij in se opravičeval in na naslednjih dirkah izvajal iste prakse, kot je zapiranje prostora in izrivanje tekmecov, nevarna vožnja pod flagi itd...

Jest ne razumem, v kaj se zapenjaš. Rossi je enostavno tudi povedal da je MM precej hitrejši in se nikoli ne opravičuje z kakšnimi glupimi izgovori. Bolj Lorenzo je nagnjen k anomalijam, ki jih rad izpostavlja.


Spuscaš se na nivo froca, ko pač zlivaš frustracije na dirkača, ki ga očitno ne preneseš. Če poslušamo strokovne komentarje, pa celo pravijo, da je Rossi v življenski formi.

za malo razumevanje težav Yame
https://www.crash.net/motogp/news/905202/1/vinales-sliding-all-corner-overtaken-i-was-stopped

"Johann Zarco jokes he could possibly run faster than his Yamaha M1 on the exit of turns, such were the acceleration issues he faced in Sunday’s race at Misano. "
Še enkrat nerazumevanje + tvoje osebne frustracije v temi so res annoying.

Yamaha trenutno ne more zmagovati z nobenim dirkačem!
Hafiz pa je delal 10 sec zaostanke.
 
I

Izbrisan uporabnik #488

najbolje da po tekmi objavimo rezultat v excelu in konec debate...

rossi je postal neotesan, dejstvo
 

Viper_XxL

Guru
20. avg 2007
9.318
943
113
Titograd
Rossi? Koliko spremljam je na stezi nevaren sebi in drugim vedno znova Marc, potem ko spoka pa vedno hlinjenje tistega nedolžnega nasmeška, kot da sploh na stezi ni bil....
 
  • Všeč mi je
Reactions: Primus

optiplex

Guru
13. dec 2015
5.643
3.894
113
Jaz pa mislim, da ne. Enostavno ga ima pun qrac.

Sej to je tudi povedal med vrsticami. Brez neke drame. Marc se pa dela nedolžnega kot da ne ve kakšen je. Če že gledamo tisto tekmo ko je vozil v nasprotni smeri po štartni ravnini, je zadel skoraj vsakega ki ga je srečal....
 

turbobitch

Lesna Goba
5. dec 2007
22.783
1.460
113
42
Sej to je tudi povedal med vrsticami. Brez neke drame. Marc se pa dela nedolžnega kot da ne ve kakšen je. Če že gledamo tisto tekmo ko je vozil v nasprotni smeri po štartni ravnini, je zadel skoraj vsakega ki ga je srečal....
Dej ne pretiravaj no...
Za koga boš ti navijal ko rossi gre?
 

optiplex

Guru
13. dec 2015
5.643
3.894
113
Dej ne pretiravaj no...
Za koga boš ti navijal ko rossi gre?
Pa sej sem povedal par postov gor...?

Men sta oba top. Zelo mi je všeč tudi Zarco, Rins in Vinales. Najbolj frajerski in flegmatičen mi je pa Jack.
Skratka Moribideli dobi samo dober paket in bo pokazal, da je top šit.

Svoje cajte sem navijal tudi za Ianoneta vendar moram prizanti da me je njegov odnos malo razočaral. Vinales je bil precej boljši na Suzukujiju kot on, čeprav sem bil takrat mnenja da je Ianone dober nakup za Suzo.
 

optiplex

Guru
13. dec 2015
5.643
3.894
113
Pedrosa, Zarco, Lorenzo - pač voznike z neko karizmo (hmm - zakaj sem Lorenza navedel!?).

Lorenzo je vrhunski, sam ga ne morem prebavljat, čeprav tudi jest trenutno navijam zanjga podzavestno. Tud ne vem zakaj.
Res mi je pa žal nekonkurenčnosti Yam. Mislim, da bi Vinales, Vale in Zarco dobro začinili tekme.

Samo to kar se pa zdaj dogaja je pa noro. Zapis Zarcota da bi iz ovinka teku hitreje kot pospešuje M1 je pa sramota za tako znamko.
 

gr69

Guru
15. dec 2009
11.294
2.391
113
še v SLO - ampak komaj
Kaj bi dal, da bi omenjene lahko posadil na enake motorje (ki ne bi bili prilagojeni “enemu” - pač enake) in jih pustil tako dirkati.

Sem mnenja, da bi Vale, MM in Zarco bili “tu nekje” - Lorenzo bi se pa pridružil “kasneje”, ko bi “zaupal” v motor ozr. bi si ga lahko malo po svoje porihtal.
 

optiplex

Guru
13. dec 2015
5.643
3.894
113
Kaj bi dal, da bi omenjene lahko posadil na enake motorje (ki ne bi bili prilagojeni “enemu” - pač enake) in jih pustil tako dirkati.

Sem mnenja, da bi Vale, MM in Zarco bili “tu nekje” - Lorenzo bi se pa pridružil “kasneje”, ko bi “zaupal” v motor ozr. bi si ga lahko malo po svoje porihtal.

Načeloma je moto2 top, kar se tiče tega.
 

igiNo1

Guru
24. feb 2018
1.414
638
113
VR v življenski formi, yamaha zanič.
Tudi Ducati je bil zanič, z VR.
Zgleda, da so vsi motorji, ki jih je zadnjih devet let vozil VR, bili nekonkurenčni, da ne rečem spet zanič.