MotoGP 2018

optiplex

Guru
13. dec 2015
5.643
3.894
113
ko je pri ducatiju je imel nekonkurenčno zadevo, yamaha ni tako slaba

Dejstvo je da sta z najboljšim paketom (trenutno) Ducatija precej slabo uvrščena. Pa še zmeraj osebno menim, da je Lorenzo dva razreda boljši kot Dovi. On po mojem mnenju nikoli ne bo svetovni prvak.

Kar se tiče recimo Vinalesa on je top, spomnimo se ko je bla Yama konkurnčna je nanizal 3 zaporedne zmage suvereno. Skratka nedojemanje situacije je ustvarja kavčasko mnenje.

Mene preseneča, da je Rossi boljši od Vinalesa in predvsem Zarcoja. Žal so Yamo z glupimi pravili Dorne nadmudrili, tako da je totalno nekonkurečna. Pošteno bi bilo, da bi imeli vsi vstrajnike plombirane.

Vendar so pač pravila taka kot so.... Zato noben Yamin dirkač trenutno ni konkurenčen. Je pa pritisk Honde bil in je tako močen, da bi v obratni situaciji šli takoj spreminjat pravila. Saj so ko je Duče postajal resen tekmec dosegli spreminjanja pravil krilc, ki so jih spet zaobšli...

Toliko o tem.
 

optiplex

Guru
13. dec 2015
5.643
3.894
113
Cestitam Marc!

Jp suvereno.

Še enkrat dokaz, da Dovi nikoli ne bo svetovni prvak! Ni on world champion material.
Škoda da yama ni konkurenčna, tako za Vinalesa, Rossija in Zarcoja. Mislim, da bo Dorna mogla spremeniti pravila.

Duče pa nerazumnost kaže naprej, kako so lahko dali sedež Petručiju.... Skratka skrajno nerazumljive poteze Ducatija.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Hanzi

Trigger

Guru
13. avg 2007
2.459
1.837
113
na temni strani lune
Pa še mal za info....

Marc se je med "praznovanjem" osvojenega naslova prvaka, ulegel na tla, da so mu naravnali izpahnjeno ramo, katero si je izpahnil, ko je poizkusil objeti Scota Reddinga, ko se je z motorjem ustavi ob njemu.

Drugači pa Marc, kapo dol, vesoljec v karavani MotoGP.
 

optiplex

Guru
13. dec 2015
5.643
3.894
113
Pa še mal za info....

Marc se je med "praznovanjem" osvojenega naslova prvaka, ulegel na tla, da so mu naravnali izpahnjeno ramo, katero si je izpahnil, ko je poizkusil objeti Scota Reddinga, ko se je z motorjem ustavi ob njemu.

Drugači pa Marc, kapo dol, vesoljec v karavani MotoGP.
Upam, da bo tokrat dobil konkurenta na Hondi. Liziki more ustrezat Honda, saj ima rad težišče na tleh in krmilo u podnu.
 

sistemik

Majstr
15. jul 2011
3.342
313
83
Po mojem bo lizika pri Hondi doživel "svojo drugo pomlad". In grde poglede med dirkačema...
 

optiplex

Guru
13. dec 2015
5.643
3.894
113
Po mojem bo lizika pri Hondi doživel "svojo drugo pomlad". In grde poglede med dirkačema...

To definitrivno, saj je Marc zelo umazan dirkač. Če bo Lizika konkurenčna bo začel Marc definitvino z staro prakso.
Point Marcovega uspeha je tudi v nekonkurenci. Praktično sta ga ogrožala le Ducatija, Lizika je bil žal poškodovan precej časa, Dovi pa ni champion material. To je definitvno.

Pedrosa pa je bil samo slaba senca in testni fabrški dirkač na pistah.
Drugo leto mislim, da zna biti precej bolj zanimivo.

Mislim, da bo tudi Yama in Suzuki precej dohitela Hondo in Ducatija. Potem bo tudi Marcu težje. Still Marc je super talent z metaliteto zmagovalca. To pa je prvi pogoj za osvojitev naslova.

Tega Dovi po mojem mnenju nikoli ni in nebo imel. Mislim, da se je Ducati to začel zavedati. No sedaj imajo še Petručija.

M1 bo polg Valeta in Vinalesa vozil tudi Morbidelli. Skratka če bo motor konkurenčen, bo to super leto za MotoGP.
 

optiplex

Guru
13. dec 2015
5.643
3.894
113
MOTO3 rookie red bull je prehitel Binderja za krog, hehe to pa je sramota!
In zmagal - nek Turk prvič slišim hehe....
 
Nazadnje urejeno:

Valhalla

Guru
17. dec 2007
4.075
791
113
46472516_2180691505295617_6217245562194886656_n.jpg