Moto piknik

stardec

AlterTroll 2015
19. nov 2007
11.378
2.026
113
Ne na sedmini. Govorimo o pogrebu in res bi blo nemoralno na pogrebu pijančka, ki je umrl zaradfi ciroze, potem stopit k njegovemu grobu s pletenko cvička v roki.
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.628
14.325
113
... sam nasmejat nas pa zna, tale naš stardec
aplauz.gif
 

elvir_vr6

barbarski, nasilni, objestni motoristični norec
22. avg 2007
3.297
0
36
Temu res ne morem oporekati...samo je preveč ozko usmerjen...
 

merdzo

Majstr
6. avg 2007
3.708
140
63
Citat:
Uporabnik stardec pravi:
A pol, če bi slučajno umrl en čebelar zaradi pika čebel, bi blo pol lepo na njegov pogreb prinest en panj čebel pa jih spustit med žalujoče?

huda
hysterical-1.gif
 

B81

22. jul 2007
34.522
8.969
113
Ne morem verjet, da se strinjam s stardecom.
Mislim, da družini umrlega ni pasal bobnajoč zvok izpuhov za hrbti.
 

stardec

AlterTroll 2015
19. nov 2007
11.378
2.026
113
Citat:

Mislim, da družini umrlega ni pasal bobnajoč zvok izpuhov za hrbti.
Jaz sem se pol družini opravičil, ker sem se počutu nekako sokrivega, saj sem jaz, pa ne po svoji krivdi, dal signal motoristom kdaj naj zaropotajo.
Žena pokojnika se je še enkrat na smrt zjokala in rekla; " stardec" ko bi ti vedu kako je men ob ropotanju motorjev postalo takrat hudo in kako sem takrat v dno duše zasovražila motor, saj mi je vzel moža in očeta mojih dveh otrok.
 

novaa

Pubec
19. jul 2007
8.300
1.061
113
Citat:
Uporabnik stardec pravi:
Citat:

Mislim, da družini umrlega ni pasal bobnajoč zvok izpuhov za hrbti.
Jaz sem se pol družini opravičil, ker sem se počutu nekako sokrivega, saj sem jaz, pa ne po svoji krivdi, dal signal motoristom kdaj naj zaropotajo.
Žena pokojnika se je še enkrat na smrt zjokala in rekla; " stardec" ko bi ti vedu kako je men ob ropotanju motorjev postalo takrat hudo in kako sem takrat v dno duše zasovražila motor, saj mi je vzel moža in očeta mojih dveh otrok.

saj to je to ja.... boli njih za žalujoče! samo da imajo oni svojo tradicijo/navado/predstavo... karkoli
 

karantanka

alterka & vizitka 2007
19. jul 2007
7.108
0
36
Notranjska
www.mojaknjiga.si
Citat:
Uporabnik stardec pravi:
A pol, če bi slučajno umrl en čebelar zaradi pika čebel, bi blo pol lepo na njegov pogreb prinest en panj čebel pa jih spustit med žalujoče?

Čist off
Neumna primerjava. Tisti, ki je alergičen na čebelji pik se jih na veliko izogiba, razen če bi na ta način rad naredil samomor.