Monolitka za IGO in prikazovanje stavb

krava

Majstr
5. sep 2007
3.592
290
83
www.kacnje.eu
Mislim, da ni kriv skin. Sodelavec ima običajno verzijo, pa mu ne prikazuje stavb. Sam imam Mauripol skin in prav tako nimam stavb.
Jebemu sunce podjetju ... sedaj jim čisto ob vsakem zapisu na FB težim za Androidno verzijo. Res bi jo že lahko naredili. Pošteno jo plačam, saj je program res odličen (ga uporabljam že vrsto let).
 

McGiver

Guru
14. avg 2009
14.439
4.312
113
Dajmo še zadnjič razčistit kaj ne vidite. Na Janchevi sliki so "oranžni fleki" tlorisi stavb, sivo pa 3D pogledi. 3D dela tam kjer je pač pogled že ustvarjen in pravilna datoteka v pravilni mapi - buildings (fajn je če imate zadnjo varianto).
Meni kaže oboje. Med ustvarjanjem poti samo tlorise med navigiranjem in prosto vožnjo pa oboje.
 

krava

Majstr
5. sep 2007
3.592
290
83
www.kacnje.eu
Takole je med samim izbiranjem cilja (tik preden rečemo GO):
http://ubuntuone.com/6MWHgzkGTeTPG4iw0Dh8qd

Takole pa je (v istem delu mesta) med samo navigacijo:
http://ubuntuone.com/6pLNQBK1B3kylksqcTMYJu

Nisem prepričan, če je težava v programu ali skinu. Če vstavim staro karto (no, to dela sodelavec), pa vidim stavbe tudi pri sami navigaciji.
Moramo pa ločiti same stavbe od 3D objektov (slednje pustimo tokrat pri miru).

Seveda, pa še čakamo na tole verzijo
evil.gif
 
Nazadnje urejeno:

Janch

GPS guru
Osebje foruma
7. jul 2009
7.349
686
113
v leru
navi-guru.blogspot.com
Fora je v "rjavih flekih", ki so po defaultu vrisani samo v Monolitovi karti. NavteQ in TT tega nimata. McGiver, če dobro pogledaš moji primerljivi sliki, (ista karta) vidiš, da Primo med simulacijo kaže oboje, torej 3D stavbe (.3dc) kakor tudi "fleke", medtem ko iGO MyWay (Android) kaže samo 3D stavbe, "flekov" pa ni...
wink-1.gif
 

McGiver

Guru
14. avg 2009
14.439
4.312
113
Jp, saj meni je jasno da se pogovarjamo o japkah in hruškah. Eno je Myway drugo je Primo.
wink-1.gif


Zato pa sem v eni drugi temi o napakah v zemljevidih predlagal, da vsak NAJPREJ napiše katera naprava, kateri program/skin in kateri zemljevidi.
 

krava

Majstr
5. sep 2007
3.592
290
83
www.kacnje.eu
To drži. Mogoče na začetku nisem jasno napisal - se posipljem s pepelom.
Gre za verzijo Myway na Androidu in še vedno nerazjasnjeno zadevo - zakaj pri uporabi stare karte prikazuje stavbe, novejša karta pa ne (čeprav jih definitivno ima).
 

krava

Majstr
5. sep 2007
3.592
290
83
www.kacnje.eu
Imam, imam. Ampak to so za 3D stavbe (ki pa jih je le omejeno). Monolitka ima sicer vse stavbe že vključene, tistih pa pri navigaciji tudi pri tebi ni videti.
 

cult

Zelenc'
8. avg 2009
19
0
1
Bom jest pomagal na priloženih slikah... Monolit 2010-10 je bila zadnja karta, ki je na Android iGOtu še kazala obrise stavb, naslednje pa ne več... nove karte kažejo obrise stavb samo ko iščeš po karti, med navigiranjem pa ne, samo 3D stavbe, če jih imaš naložene.

Monolit 2010-10...
monolit-2010-10.png


Monolit 2011-03 in dalje....
monolit-2011-03.png