Moment ključ

vincent

Guru
Osebje foruma
31. avg 2007
13.198
1.816
113
Saj vem da smo že žvečili...ampak ker je spet 'ta čas' (veselja in dobrot
evil.gif
) bi rad zvedel kje bi se dalo kupit kak dober moment ključ (zdaj ne vem....a se jim nastavlja moment?....jaz bi rabil takega, kjer se to da nastavit - ker imam (trenutno) 3 različne avte za pedenat.

(enostavno ugotavljam, da ga bom moral imeti na dolgi rok...torej najbolje, da ga kupim čim prej...dvigalko imam že na nivoju).

Torej....kje se ga da kupit (trgvina) ter kje se gibljejo cene.

('Bauhaus' opcije me ne zanimajo..prodam da dvigalko te kavlitete
evil.gif
)
 

mac77

Fizikalc
22. avg 2007
4.541
37
48
odvisno koliko hoces dat za njega.Mislim da so Unior-jevi tam eno 100 EUR .Imajo jih tudi v BAuhaus-u za tako ceno.Verjetno rabis 1/2 cola.
 

Benady

Fizikalc
20. jul 2007
6.825
1
38
shocked-1.gif
Po 100€ so že Uniorjevi? Pred par leti sem zanj dal v Merkurju 11kSIT....

Pa če lepo delaš z njim, je zadeva večna. Pred uporabo parkrat zategneš kako matico z minimalnim momentom, samo toliko da klikne, ker se baje mehanizem tako maže. Po uporabi pa spet daš na minimalni moment in parkrat klikneš. Vsaj tako piše v mojih navodilih.

Ravno včeraj sem platišča premontiral, pol ure dela, brez čakanja in živciranja in predvsem zastonj. Se mi zdi da se mi je nakup povrnil že po parih premontažah.
 

Benady

Fizikalc
20. jul 2007
6.825
1
38
Nimam navade kupovati najcenejšega orodja....mam slabe izkušnje
frown-1.gif
 

Mathew

Pripravnik
6. sep 2007
401
0
16
MS
Proxxon bauhaus avstrija ali pa metro graz, cca 70€ za 1/2", 3/8·pa je če se prav spomnim okrog 60€ potem je še mali 1/4" ta pa je nekako 50€. Unior pozabi je predrago, če kupuješ v cenovnem rangu uniorja, dobiš dosti boljšo robo. Je pa proxxon za ta denar zelo ok roba, kaj boljšega pa bo itak precej precej dražje. Če pa rabiš samo za kolesa zategnit potem pa bo tisti iz interdiskontu tudi ok. Moment ključ rabiš če boš delal kaj na motorju, drugače ga itak ne potrebuješ, edino če res nimaš občutka in zateguješ dokler kaj ne popusti
evil.gif