MOH Airborne

Red je sprobal, igral ene 20min in pustil stat
frown-1.gif
Nimam časa trenutno
 

01481

cifra
15. maj 2007
5.306
0
36
67
Ljubljana
No ja.

Vojna je končana.


Sem že tudi boljše MOH-e špilal.

Čakaš in čakaš kdaj bo izšla, potem pa en, dva, tri končaš.
38957-over.jpg
 

Priponke

  • 38957-over.jpg
    38957-over.jpg
    28,7 KB · Ogledi: 306

fucker

Zelenc'
16. sep 2007
5
0
1
Lp! Mam en problem pri tej igri! No upam, da mi bo lahko kdo pomagal, ker igro bi res rad normalno. No a ve kdo zakaj mi v igri vedno zaštekuje vsaki neki časa za kakih 3, 5, 10 s pa to vedno na istih mestih. Seveda sem na novo naložil windowse, pa še vedno to dela in vedno na istih mestih. Nevem zakaj to?

Mam pa 1GB rama, Ati Radeon X1600 Series 256MB, AMD Athlon 3500+

No vsem, ki bodo kakorkoli pomagali se že v naprej zahvaljujem!!
 

MViper

Fizikalc
19. jul 2007
12.139
0
36
45
Presvoh grafa pa tudi procesor je ze gOLD..
 
Nazadnje urejeno:

MViper

Fizikalc
19. jul 2007
12.139
0
36
45
Cifra, ti si izkusen moz.. nekaj mi povej glede zadnje sobe - Towerja..



Prvo unicis na vrhu stolpa vse mozne kanone.. in potem se 14 dni prebijas dol po labirintu in na koncu zaminiras stolp..



Je tukaj nekaj skregano z logiko, ali sem samo jaz cuden?
stupid-1.gif






-----



Splosni vtisi:



Zatikanje ob steno para zivce



Nemski iber soldati s klasicno crno SS uniformo, gas masko in sarcem v roki potrebujejo 3 shote s sibrovko od blizu.. pocutim se arkadno, kot da bi igral return to castle wolfenstein



Svabi so neumni, 5x jih posnajpas s sarca v MG nestu in se kar rinejo na sarac. Nadalje - prides z desne strani in pregleduje lev kot od kje bos prisel.



Fabrke z zeleznico res niso vec zanimive



Prekratka





Plusi:



Dober zvok pokalic



Se kar kul vzdusje



Nadgrajevanje orozij
 

fucker

Zelenc'
16. sep 2007
5
0
1
Ja no sam poglej moglo bi delat normalno vsaj mislim tko, ker eni majo še slabšo grafo pa jim dela tko btw...
 

01481

cifra
15. maj 2007
5.306
0
36
67
Ljubljana
Logično bi bilo, da zaminiraš stolp in vse gre v tri lepe rajhovske, tako si pa še malce sniperja. Sam sem vedno skočil na vrh in fental tistega z bazuko, ki je sral gori na zidu, potem sem tekel ob obzidju in prišel do kovčkov z orožjem, razstrelivom in zdravjem, potem pa udri po neprijatelju. Vmes sem že enkrat zalutal na dno, kjer sedijo Frici v oklepnikih, a sem jim pripel za hrbtom in ni bilo težav, z eno kroglo so bili out of war. Pa nazaj gor z dvigalom, pa malo dol itd. Do kontrolne sobe (tam je bilo super Švabov kar nekaj, a je šlo. In tako do konca.

Res je malce prekratka in ni tako izvirna kot prejšnje. A za "da prođe dan" je bila vredu, drugače sem pa že boljše špilal.
 

fucker

Zelenc'
16. sep 2007
5
0
1
Jah js pa ostajam pri moje primeru... Če mam vse na HIGH dela normalno mogoče malo u meniju miško vleče vendar pa mi u igri vseeno zašteka...