Moderiranje v podforumu Parlament

IbizaDriver

Majstr
Osebje foruma
21. jul 2007
7.506
225
63
Danes sem moral spet pobrisati 200+ postov na temo WW2, osamosovjitve in podobnih zgodovinskih tem in to v temah, ki se ukvarjajo z tako tekočimi zadevami, kot so parlamentarne volitve. Če mislite da imam jaz čas in voljo da bom dnevno silne ure visel tukaj gor in brisal vaša sranja, se motite, zato bom zadevo rešil drugače. Dva vodilna sralca sta bila že kaznovana, ene par jih je pa blizu, ker je bilo "storilcev" več kot samo ta dva in to tudi taki ki se imajo za nekaj več nad vsem tem. Če je šel celo tak ljubitelj tematike kot je JJ v zadnjih volitvah čez to, res ni razloga da se mi toliko ukvarjamo z 100x prežvečenimi temami.

Vsak pogovor o WW2, osamosvojitvi in podobno ali karkoli izven teme bo zato kaznovano z odstranitvijo uporabnika.

Če ima kdo pripombe na moderiranje naj to napiše sem, po temah mi pa ne spamat s tem. Če koga tole moti se pa lahko vedno obrne na lastnika foruma.

Všečki: MaverickT
20. feb 2013
1.886
322
83
Kako prosim? Boš tudi v slovenskem parlamentu zahteval prepoved govora o osamosvojitvi in drugi svetovni vojni samo zato, ker razkrivanje resnice nekaterim ni po volji? Z zgodovino je potrebno razčistiti, ne pa jo pometati pod preprogo in prepovedati govor o njej.
Mrlaka so umorili, pa če še tako radiraš in banaš. In parlament niso samo volitve, ampak še vse kaj drugega. Tako kot volitve niso samo migranti in 1930 eur mesečno zanje.
Ste lahko še bolj prozorni?

Všečki: Mirko_Barkovic
20. feb 2013
1.886
322
83
Selim sem, tam pa brišem, ker sem položila glavo na tnalo.
torej:

Sem ja. In takrat sem bil ponosen na to. Pol pa mi je začel poganjati puh pod nosom in sem šel v Avstrijo z namenom, da pomagam stradajočim, katere izkoriščajo kapitalisti. Pa vidim same vesele ljudi. V trgovinah so se police šibile pod stvarmi, katere sem prvič videl in sploh nisem vedel, čemu so namenjene... Pa sem si mislil- komunisti so moj ideal in gotovo imajo prav. Tu me hočejo pripeljati žejnega čez vodo. Pa sem zato šel pomagati drugim izkoriščanim - Italijanom. Tam je bila situacija še hujša. Pa sem mislil, da nas pač sosednje država farbajo, ker hočejo uničiti, kar mi komunisti govorijo, da je nekaj najboljšega zame. Pol se je zgodila tragedija in sem moral iti na pogreb v Nemčiji. Zbral sem zadnje prihranke, da bi sorodniku pomagal plačati pogreb, ker sem vedel, kako ga kapitalisti izkoriščajo in je zato gotovo velik revež. Ko sem mu hotel dati vse moje prihranke za pomoč, se je od srca nasmejal in me peljal na sedmino. Tam je plačal več, kot je oče zaslužil v nekaj letih. Za pot domov, pa me je še obložil z oblačili, tehničnimi predmeti in hrano, da je vse sorodstvo doma le belo gledalo.
No pol pa se je puh spremenil v kocine, videno mi je dalo misliti...
Je pa žalostno, da pri večini forumašev kocine že sivijo, pa ne premorejo niti trohice razmišljanja z lastno glavo. Zares so ubogi ubožčki.
Kakšno moderiranje je pa zdaj to? Osnovni zapis je ostal, moj odgovor nanj Če je bil avtor v Avstriji leta 1955, je pa brisan. Mi lahko prosim kdo pojasni logiko brisanja?

Nazadnje urejeno:
18. avg 2007
16.641
120
63
Še vedno ne vem, zakaj to naj ne bi spadalo v slovenski parlament. Sploh tista o tem, da je šel JJ čez to, je sila bosa.
Komunisti, 2 svetovna, Mrlak itd ne spadajo v temo o predčasnih volitvah. Jebat ga, tako je.
Za prepucavanje o tem odpri temo o 2 svetovni, o Mrlaku, o korenčkovem palčku, itd. Ne pa da se vsepovprek serje o vsem.

Všečki: Thrivial
15. dec 2009
7.815
160
63
še v SLO - ampak komaj
jagababa

Majčkeno ročno zategni - ima IbizaDriver kar prav - teme o WWII, osamosvojitvi in ostalo "prilagajanje" zgodovinskih dejstev iz časa pred 200 pa tja do 5-10 let nazaj NE spadajo v temo o tekočih zadevah - tj. npr. v temo o volitvah, sodniku Zobcu, VW aferi itd..

Seveda pa to ne pomeni, da se v podforumu Parlament ne bi smelo o tem razpravljati - samo naj se odpre tema npr. "Potvarjanje dejstev o WWII" - in naj tam preštevalci in teleksi lepijo svoje nebuloze.

Seveda sta ozr. so vsi pa več kot vabljeni v tekoče debate - ampak naj se držite teme in nekega nivoja komuniciranje.

Glede brisanja tvojega posta pa - hebi ga - pri čiščenju pač včasih pride do kolateralne škode ... :p

20. feb 2013
1.886
322
83
jagababa

Majčkeno ročno zategni - ima IbizaDriver kar prav - teme o WWII, osamosvojitvi in ostalo "prilagajanje" zgodovinskih dejstev iz časa pred 200 pa tja do 5-10 let nazaj NE spadajo v temo o tekočih zadevah - tj. npr. v temo o volitvah, sodniku Zobcu, VW aferi itd..

Seveda pa to ne pomeni, da se v podforumu Parlament ne bi smelo o tem razpravljati - samo naj se odpre tema npr. "Potvarjanje dejstev o WWII" - in naj tam preštevalci in teleksi lepijo svoje nebuloze.

Seveda sta ozr. so vsi pa več kot vabljeni v tekoče debate - ampak naj se držite teme in nekega nivoja komuniciranje.

Glede brisanja tvojega posta pa - hebi ga - pri čiščenju pač včasih pride do kolateralne škode ... :p
Veš kako je. Če ne bi bilo izletov iz teme, potem tudi tudi reagirali nanje ne bi.
Sem pač baba in ne morem biti tiho ko berem nebuloze nekaterih. Kaj naj? Saj na eno samo objavo nihče ne reagira, tukaj pa..
eh.
grem na šiht. bo več haska.

Všečki: Gatto and erikson

IbizaDriver

Majstr
Osebje foruma
21. jul 2007
7.506
225
63
Zaradi mene se pogovarjajte o osamosvojitvi, A NE V TEMI O PARLAMENTARNIH VOLITVAH 2018, ker to nima nobene zveze s tem. In če bi natančno prebrala moje pisanje, bi bi videla da se rekel da bo vsakršno tako pisanje IZVEN TEME kaznovano. Kaj tukaj ni ok?

Odprite si temo na karkoli iz preteklosti in si dajte argumentirano duška, pa ne bom nič brisal morda še jaz kaj napišem, ker med drugim tudi velik ljubitelj zgodovine (sem bil že zelo blizu temu da gre to študirat). Ne mi pa s tem srat v temah o trenutni politiki.

To, če je kdo "čustveno navezan" na kakšno tematiko pa ne spremeni ničesar. Sem tudi jaz na kakšno zadevo, pa tega ne izpostavljam.

P.S.: ker ste rekli da sem pristranski: banana sta bila dva "desničarja", kljub temu da naj bi jaz favoriziral to opcijo. In skozi delo tukaj gor sem kaznoval precej več "desničarjev" kot "levičarjev", pa ne za to kar so, pač pa zato kar so počeli.

Všečki: MaverickT

lanos

Fizikalc
4. feb 2011
5.926
71
48
Pravilno narejeno. Samo, ko nekdo v vsaki temi , pa če tudi bi pisali o koruznem in rženem kruhu vtika "barvice" (seveda samo on razume zakaj) in mu pač povemo da naj ne sere, da piše kr neki, da nima prav...itd.
Verjamem pa, da že veste kateri so to in da če se samo njih pregleduje kje in o čem pišejo in seveda briše je narejeno že večina moderatorskega dela

22. sep 2008
5.064
296
83
Glej, bom v tej temi, da ne poserjem originalne. Dva nista znala odnehat in ju je banal. Za tiste, ki niste fasali bana je predvideval, da ste pametnejši in vam je dal priložnost, da nehate sami (to pomeni, da potem ko je popucal ne pisneš več, nič, nula, zero, 0). Zdaj dokazujete, da ste isti kot ona dva sralca. Nasrali ste še dve strani postov kako imate glede ww2 vi prav in ne oni. In to kljub dejstvu, da vam oni na drugi strani ne morejo dat kontre ker so v banovcih.

30. jan 2010
1.152
18
38
Vipavska dolina
Točno tako. Če "serješ" naprej, potem nisi napravil nič, le zgolj delo moderatorju.
Saj se da, svojo temo pa tam poste kateri se pritičejo teme in ne nasplošno prav povsod. Ja, določen post potegne za sabo neke smernice, ampak tule se več ali manj nadaljuje z ustaljeno prakso...

lanos

Fizikalc
4. feb 2011
5.926
71
48
Wehen - jello , kje ti vidiš, da je ozr. so teme “nasrane”?
Po “čiščenju” je samo lanos -u, v sami temi “spodrsnilo” - ampak se mu je, upam vsaj, posvetilo in ne bo tam nadaljeval, ampak se bo vrnil na dejansko temo.
imam tud sam poln kufer teh tem. Sem prov opazoval, kako nekaj časa ni nobeden odgovarjal o teh stvareh. Pa so tipi prov "provociral," da je nekdo nekaj napisal, ....potem se je pa začelo... Pa pustmo, da ne bo spet "spodrsnilo"

14. avg 2009
6.252
313
83
Sem tudi jaz par dni spremljal obnašanje nekaterih - ne samo dveh in se mi je potrdil star mariborski izrek:
Nea futraj trotla, ali mednarodno: Don't feed Troll!

A Ягабаба je tudi šla na počitnice?