Moderatorji zbudte se

garner

Deliverance banjo boy
19. nov 2009
547
0
16
Zahod
Res nepošteno iz strani moderatorjev

Mislim na tem forumu si vse dovolijo nekateri, piše se kletvice, pod*ebava se druge uporabnike, žal se jih glede na pripadnost, spolno nagnenjost...itd se sploh ne čudim, da še tak forum gre naprej...mal se zgledujte po avtomobilizmu tam te za eno bogo besedo, ki je žaljiva te takoj dajo opozorilo, če pa napišeš še kaj hujšega te pa vržejo dol za skoz...jaz sem zadnjič napisal samo eno mal čudno besedo pa sem dobil, kar tri opozorila naenkrat.
To se dogaja predvsem v kotičku čvek ali SPAM tam pa se sploh čudim, kako se nekateri obnašajo, zmerjanje, blatenje, žaljivke.....

Moderatorji ste na tem delu Alterja res nepošteni.
Če že imate funkcijo bit moderator, potem opravljajte svoje dolžnosti, drugače, če pa vas je premalo predlagajte nove moderatorje

 
Nazadnje urejeno:
i_dont_give_a_fuck.gif
 

Saeed

Pripravnik
19. nov 2008
366
3
18
Citat:
Uporabnik garner pravi:
Res nepošteno iz strani moderatorjev

Mislim na tem forumu si vse dovolijo nekateri, piše se kletvice, pod*ebava se druge uporabnike, žal se jih glede na pripadnost, spolno nagnenjost...itd se sploh ne čudim, da še tak forum gre naprej...mal se zgledujte po avtomobilizmu tam te za eno bogo besedo, ki je žaljiva te takoj dajo opozorilo, če pa napišeš še kaj hujšega te pa vržejo dol za skoz...jaz sem zadnjič napisal samo eno mal čudno besedo pa sem dobil, kar tri opozorila naenkrat.


Moderatorji ste na tem delu Alterja res nepošteni.
Če že imate funkcijo bit moderator, potem opravljajte svoje dolžnosti, drugače, če pa vas je premalo predlagajte nove moderatorje

priden.gif
 

garner

Deliverance banjo boy
19. nov 2009
547
0
16
Zahod
To ni moja dolžnost, ampak moderatorjeva, da ukrepa v primeru uporabnika, ki je žaljiv, škodljiv za ta forum.
 

skorpy

organizatorka
18. jul 2007
7.801
0
36
40
Citat:
Uporabnik garner pravi:
Treba je skrbet za red.

red mora bit, pa čeprav slab
hysterical-1.gif


toliko časa si že na forumu, da bi lahko ugotovil, da se vajeti krepko popuščajo v čveku, spamu in bitki med spoloma. Sicer pa, internet je VEEELIIIIK, če ti je tako težko klikniti na opozorilo moderatorja in se tako slabo počutiš na alterju, so ti vrata za odhod odprta in lahko izbereš drug forum (je jeb**o, k te majo povsod že dost a ne? )
 

Nobody

is perfect.
18. jul 2007
7.038
28
48
Citat:
Uporabnik garner pravi:
mal se zgledujte po avtomobilizmu tam te za eno bogo besedo, ki je žaljiva te takoj dajo opozorilo, če pa napišeš še kaj hujšega te pa vržejo dol za skoz...jaz sem zadnjič napisal samo eno mal čudno besedo pa sem dobil, kar tri opozorila naenkrat.

Dvomim, da so se te rešli zaradi ene napačne besede. Prej bi reko, da te že majo poln kufer.
 

garner

Deliverance banjo boy
19. nov 2009
547
0
16
Zahod
Jaz sem še kar dolgo čas bil neopozorjen glede na ostale, ki so jih vrgli dol že veliko prej.
 

Nobody

is perfect.
18. jul 2007
7.038
28
48
Tisti, ki vsaj malo poznajo a.com vejo tudi za tebe in tvoje uporabniške račune.
 

Podobne teme

Odgovori
0
Ogledi
19.855