Moda in moški

B81

22. jul 2007
34.262
8.813
113
Jaz pa ravno iščem z zadrgo, kak Gstar ima,, vedno manj je normalnih hlač, vse neko slim, elastika, kratko. Isto kot v gostilnah, kjer skoraj ne moreš več dobit šnicla pa bomfrija :zavijazocmi: :D
 

zaseka

Guru
5. dec 2015
3.502
1.816
113
ejga preber moj prvi prispevek v temi. levis 514 niso slim hlace ampak navadne, normalno siroke. Dodatek procent elastana je samo dobrodosel gadget. Se vedno niso to pajkice s teksturami kavbojk ali trenirka.
 

sixpower

Guru
22. sep 2011
2.912
2.366
113
Lublana
Obišči stran
Toliko, da normalno pojes pico, pivo pa se zmeraj udobno vozis domov.
hahahahahaha:D!
Me vseeno ne boš prepričal v elastiko. Se nikakor nebi počutil v redu. Nikoli nisem maral elastičnih oblačil in jih ne nosim. Ajd razen nogavic, gat in t-shirtov. Ravno zato rad nosim jeans, srajce in usnje, ker ni nič elastično. Z preobilnimi obroki pa vsaj zaenkrat nimam problemov;)
 

sixpower

Guru
22. sep 2011
2.912
2.366
113
Lublana
Obišči stran
Jaz pa ravno iščem z zadrgo, kak Gstar ima,, vedno manj je normalnih hlač, vse neko slim, elastika, kratko. Isto kot v gostilnah, kjer skoraj ne moreš več dobit šnicla pa bomfrija :zavijazocmi: :D

Kaj pa če pogledaš v trgovini Europa 92? Imajo več znamk kavbojk Levi’s, Mustang, Wrangler, Lee... pomojem bi lahko našel kaj normalnega (parodon, v bistvu NEnormalnega) in z zadrgo, če si jo res želiš ;) .
 
Nazadnje urejeno: