mnenje: D-Link DIR-120 žični usmerjevalnik

pisatelj

Pripravnik
14. nov 2007
172
0
16
Za doma si moram kupiti nov usmerjevalnik (stari L1 je izdihnil). WLAN ne rabim, ker imam za to ločen AP. Rad bi pa imel usmerjevalnik z vgrajenim USB tiskalniškim strežnikom. Kolikor sem pregledal ponudbo je D-Link DIR-120 edini taksen pa secenovno je dovolj ugoden (cca 50€).
Ima mogoče kdo to zadevo doma in kako se obnese? Rad bi usmerjevalnik, katerega nastavim in potem lahko pozabim nanj. Ne pa da ga bom moral tedensko resetirat.

Aja, pa se to. Nanj bo do obešeni 3. PCji. Na enem izmed njih bo občasno laufal kakšen torrent oz. mula, ne pa vedno.
 

pisatelj

Pripravnik
14. nov 2007
172
0
16
Kaj a res nihče tega ne uporablja? Ima kdo vsej kej podobnga? Mogoce model DIR-100! Ta je isti kot DIR120 le da je brez print serverja.

Kaj pa sam tiskalniški strežnik ima kdo? Al maste vsi tiskalnike prkljucene direktno na PCje?
confused-1.gif
 

Fusion

Fizikalc
1. okt 2007
13.448
3
38
če ti je tole kej v pomoč;
na eni lokaciji imam že ene 2-3leta starga dlink-a takrat je bil 11000sit, se pravi med cenejšemi ruterji in cele dneve na njem laufajo torrenti plus še 2računalnika, do sedaj mi ga ni še nikol blo treba restartat al pa kej.
 

stein

Fizikalc
16. sep 2007
19.575
1
36
Citat:
Uporabnik pisatelj pravi:
Al maste vsi tiskalnike prkljucene direktno na PCje?
Ne, sploh ga nimam. Škoda dreves
wink-1.gif

Ja pa res, da imata sosednjih sobah tako brat kot foter oba priklopljena printer direkt vsak na svoj PC
tongue-1.gif