miomap v 3.2 in Mio A701 - nastavitve(?)

quepao

Zelenc'
28. okt 2007
4
0
1
Nikakor mi ne uspe dobiti signala na miotu A701.. vse kar dobim je rdeca ikona satelita.. (kaj pomeni vemo).. Poizkusal sem vsemogoce nastavitve, od comportov, vseh baudov.. tud GpsGate ( postal kaj dogajalo tu http://franson.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=6278 ).. vendar brez srece. zdaj grem probat to kar mi rekel en (ki me poslal pol na alter, tnx Anonimnez, i like it here MUCH BETTER) in pocakam odzunaj pol ure..upam da signal dobim.
smile-1.gif
postam kaj dogajalo..

usput, kako delate screenshoote na windows mobile ? ker software?
wink-1.gif
tnx
 

01481

cifra
15. maj 2007
5.306
0
36
67
Ljubljana
Programov za skrinšute je malo morje. Ene par jih boš našel tudi v prilepljenem postu na vrhu, Uporabni programi za PPC.


Sem prebral, kaj se ti dogaja in glede na to, da omenjaš com porte, baude itd. mi govori, da nisi gps analfabet. Nekaj je z napravo narobe. Nesi jo na servis in naj ugotovijo.

Edina možnost bi lahko bila tudi, če uporabljaš "kupljeni" program, da je kaj v njemu narobe, ko je zapuščal trgovino.
Sam sem imel podobno izkušnjo na mojemu dlančniku. Zamenjava sofrwara je rešila težavo. Drugače pa še živčni zlom dobiš. Ven pa not, sprememba portov, reset, baudi, reset, bi ga v skalo najraje zabrisal...
tongue-1.gif
 

quepao

Zelenc'
28. okt 2007
4
0
1
yo =)

neos verjel, vendar ko sem nalozo gor cekotov miomap 3.2, itak da je zgledalo na zacetku vse isto, vendar kakor hitro sem stopil iz flata so se zaceli sateliti samo prikazovat in vse dela kot mora. zakon. =) res pa je da je blo ze skoraj pred tem da v skalo vrzem zadevo jap.. a tu ma kdo isto miota a701?.. ce, ker ROM furate?

tnx tud za screenshoot zadeve.. =)
 

lipan

Pripravnik
4. sep 2007
200
0
16
Se mogoče,da nastavit pri miomap v 3.2,da bi bila pri pregledovalnem načinu POT ZGORAJ ?
Očutek in preglednost bi bila tako precej boljša.
 

quepao

Zelenc'
28. okt 2007
4
0
1
ce mislis ce dela gprs zdaj.. dela =) problem je bil v softwaru, zglea da je zgledal ok, samo ko sem potegno dol drugega in ga instalo, je signal naslo takoj. =) zdaj me zeza flashanje ROMa atm.. pa 2 sec bug. check my post pod temo "ScoterRomUpdate-R01 in Mio A701/ Mio A701 2sec bug". .. se 1x tnx =)) lP!