MioMap 3.3 PDA

Dare1

Pripravnik
20. jul 2007
524
2
18
Tudi pri MioMap 3.3 je na VGA zaslonih nadležen črn rob, tako da ti ne priporočam instalacije na N560!
LP
 

MiKi5

gps navigator
20. sep 2007
652
0
16
Ljubljana
Meni na HP 4700 dela b.p.
na Yakumo Delta X 5 BT ima pa eno čudno foro, da javlja Hardware ID Error (Yakumo ima interni ROM in ne uporabljam kartice). Potem sem pa vstavil eno neuporabno 32Mb MMC kartico in program čudežno deluje.
Torej mora biti crack neki zafrknjen, da ne dela brez kartice.
Lp!
 

edo

Zelenc'
16. dec 2007
26
0
1
zanima me kako si rešil hardwewIDeror imam isto napako na PNA verzijimaj in je ne znam odpraviti, zamenjal sem že vse licence in data.zip datoteko pa še vedno nič, če pa zamenjam datoteko MIOMAO.exe z datoteko iz druge verzije MM 3.3. sept. pa deluje,vendar pogtem ne morem namestiti skinov, na tujem forumu piše da skini ne delujejo s set. verzijo
 

HITMAN

gps navigator
31. avg 2007
1.697
0
36
Mislim ... haloo
Težko ti je data.zip, ki ga imaš sedaj gor zamenjat z drugim data.zip ?
Zalaufaš progy in vidiš če ti je všeč ali ne ...
 

monaco

gps navigator
19. jul 2007
3.640
0
36
www.ramsak.si
Imam en čuden problem. Na HPjevega travel companiona sem naložil MioMap v3.3, pa je slika obrnjena 180 stopinj. (landscape). Problem z 90 stopinjskim obratom sem že imel in ga znam rešit, samo pri tem mi pa nič ni jasno. Če obrnem dlančnik lahko navigacijo normalno uporabljam, samo to ni to. Kakšna ideja?
 

HITMAN

gps navigator
31. avg 2007
1.697
0
36
Zdaj če jaz tebe prav razumem, ne želiš imeti Lanscape pogled, ali kako ?
Jaz imam na istem dlančniku tako nastavljeno, da ko gledam v monitor (landscape) imam gumbe dlančnika na desni strani.
 

monaco

gps navigator
19. jul 2007
3.640
0
36
www.ramsak.si
Malo sem zaj...
bonk.gif

Ko sem naložil MioMap sem imel v Today screenu gumbe na desni, ko sem pa zagnal MioMap sem pa moral dlančnik obrnit za 180 stopinj, tako da so bili gumbi na levi.

Namesto zafrkavanja s sys.txt je potrebno samo v nastavitvah izbrati tist drugi landscape.
 

HITMAN

gps navigator
31. avg 2007
1.697
0
36
Da, v nastavitvah nastaviš Landscape takšen, da so gumbi dlančnika na desni strani.
Today screen imam prav tako nastavljen, da imam gumbe na desni ko gledam v monitor. Tako enostavno kliknem na Mio in se mi ekran NE obrne, temveč se v isti poziciji naloži oz. odpre Mio.

Upam, da sem bil razumljiv ...
wink-1.gif
 

monaco

gps navigator
19. jul 2007
3.640
0
36
www.ramsak.si
Saj vendar govoriva o isti zadevi. Le da je mene zmotilo, da moram imet v MioMap izbrane tipke na levi strani, če želim da so v resnici na desni (kot jih imava v today screenu).

Se nekaj mi ni jasno. Zakaj se mi nikakor ne poveže s sateliti. Ne garmin, ne tomtom, ne miomap. Pa vsi pravilno zaznajo sprejemnik, iščejo, pa po dveh urah na armaturni plošči še vedno nič... Ima kakšno posebno foro ali je sistem kot je bil pri FS N520, ko sem moral naredit hard reset, potem je pa delovalo...
 

HITMAN

gps navigator
31. avg 2007
1.697
0
36
Torej zadevo glede postavitve ekrana si zrihtal .... kaj se pa tiče povezovanja pa nebi te rad strašil, ampak zgleda da nekaj ni vredu z GPS sprejemnikom.
Jaz na mojem nisem po namestitvi programa nikoli naredil (hard) niti soft reset (razen pri namestitvi Garmin XTja in z povezovanjem nimam problemov.

Zadeva se zlo hitro poveže kaj jaz vem, tam nekje minuto pa zadeva že deluje.
Tudi ko se z vozilom premikam ni problema.

Kaj pa če štartaš program pa greš recimo na balkon ? A je isto ali rabi dlje časa samo takrat ko se premikaš ?
 

monaco

gps navigator
19. jul 2007
3.640
0
36
www.ramsak.si
Ne, dlančnik je nov in se še nikoli ni povezal... bom probal hard reset (in vse jovo na novo...), ker pri novem looxu je bila enaka situacija, drugače pa servis...
 

Shando

Pripravnik
21. avg 2007
287
0
16
LJ
Da ne odpiram nove teme .......

Se je že komu zgodilo da je Tanja med vodenjem začela dobesedno jecljat?
rolleyes-1.gif


Meni je stvar več kot pol leta delovala normalno potem pa se je MIO med uporabo kar naenkrat resetiral, ponovno normalno zagnal in tudi navigacija zopet normalno hitro deluje .......... le Tanja je dobila govorno napako.
crazy1.gif

Na novo sem odklenil MIOta, naložil na novo softwer pa nič bolje.

Kakšna ideja ali izkušnja?
 

Shando

Pripravnik
21. avg 2007
287
0
16
LJ
To nisem. Sem pa opazil da mi jeclja le če je v PNA vstavljena SD kartica ne kateri je več kot 50Mb MP3 komadov in nič drugega. Tudi če ne poslušam glasbe in samo navigira.
Zgleda da se CPU stalno ukvarja tud z vsebino kartice čeprav ne teče program ki bi to potreboval
bonk.gif
 

leni

gps navigator
17. avg 2007
1.549
0
36
S46.2296732 V14.5190865
www.sajko.com
Ja bi znal bit tudi to problem čeprav 50mb mp3 jev ni ravno nek velik zalogaj, sam sem imel pred kratkim giga in pol mp3 jev, pa nisem imel nobenih težav, lahko pa da imaš kak player ki stalno nekaj preverja, te datoteke, saj pa jih daj dol pa boš takoj videl če je to to.