MIO M400 in iGO Primo 2.0

bokigr

Zelenc'
31. mar 2012
5
0
1
Kranj
Pozdravljeni,

imam igo primo 1.2 na m400 in deluje odlično , tukaj se zahvalim janch-u! Zanima pa me a bi z primo 2.0 kaj pridobil oz če je po vaših izkušnjah sploh možno instalirat primo 2.0 na m400? Hvala in lep pozdrav
17758-icon_confused.gif
 

bokigr

Zelenc'
31. mar 2012
5
0
1
Kranj
ok razumem to so tehnične specifikacije. Mene pa je bolj zanimalo iz praktično-uporabnega vidika oz kakšne so tvoje izkušnje ker poznaš najbrž obe verziji zelo dobro, jaz pa tudi ne bi rad porabil čas za nekaj kar mi (mogoče) ne bo dosti prineslo.

hvala!
cheer.gif
 

Janch

GPS guru
Osebje foruma
7. jul 2009
7.349
686
113
v leru
navi-guru.blogspot.com
To niso tehnične specifikacije
smile-1.gif
, to so dejanske nove funkcije, ki so implementirane v dvojko. Bi rekel, da tistim, ki navigacijo precej pogosto potrebujejo, te funkcije doprinesejo kar nekaj dodatnega udobja in uporabnosti, sicer pa za povprečnega uporabnika ne vidim nekega "must have"..
 

bokigr

Zelenc'
31. mar 2012
5
0
1
Kranj
Pozdravljeni,

včeraj sem si vzel čas in naložil Primo 2.0 na moj M400 in ..presenetljivo stvar kar v redu, pričakoval sem da bodo problemi zaradi ''podhranjenega'' HW-a. Deluje vse ok predvsem pa je 3d pogled boljši kot pri 1.2 . Je pa zelo res kar je napisal Janch da za povprečnega uporabnika ni zanimiv ker že pri 1.2 dobi skoraj vse pa manj HW-a rabi za to. Jaz ga vseeno priporočam.

lp