minecraft za telebane

Hanzi

Guru
27. jul 2007
46.149
5.754
113
pri taščici
Razrednicarko bos poslusal kaj naj mulci igrajo? Hehehe dej no. Ukvarjaj se s svojimi otroci, prezivi cimvec casa z njimi kar delajo v preostalem prostem casu pa nekako njim prepusti. Moja tamala je pri 9 letih sama obrnila far cry 5 pa kaj naj? Minecraft je ze davno za otroke pravi. Niso to vec 80. Leta. Tamau je pa povprecno 3 sekunde za mano na krog v f1 na simulatorju (volan, sedez, monitor....)
Tvoji so pač talenti. Čist po očetu.
 
  • Haha
Reactions: sajkek in zino

Palcek

Fizikalc
15. dec 2007
660
80
28
Hvala za pojasnila.
Nimam pojma kaj pomeni A3, A1. Lahko bi kdo iz šole obvestil starše o bonbonckih ki jih lahko dobimo preko šole.
Bom predlagal v šoli, da se o takih zadevah z nekim kratkim emailom obvesti tudi starše.
Ce te potolazim :) kokrkol to ni tolazba :)
Povsod je isto, ce nisi ravno iz foha al pa ti to ni blizu ne ves, nasa sola je prvic kar jaz vem letos 3 dni ! pred koncem solskega leta poslala tak mail….pa pustmo stat da so se solal na daljavo pa da bi marsikomu to lahko olajsalo delo med letom ane, kj bla marsikje hajka z hwjem kjej sele sw.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Hanzi

luka51

Guru
16. avg 2007
13.840
5.084
113
Najprej je treba šole obvestit kaj majo.
Marsikatera šola nima pojma o teh zadevah, ker ni noben nič o tem govoril, razlagal, izobraževal.
Ima šola naprimer roida (če ma srečo, da ga sploh ma), ki dela z Google Suite mu je gladko vseeno za Office in tega niti povoha ne, kaj šele, da bi učiteljem to razlagal kaj imajo.
V bistvu je samo od roida odvisno kolko se je poglobil v te zadeve in jih nagruntal. Kaj je bila šola obveščena je en mail od Gambita z licenco in kje naredit prvo prijavo. Potem pa dolgo nič. Zdaj spomladi se je nekaj začelo premikat pa so se delale neke delavnice in izobraževanja. Ampak spet vse tak "potiho" nič v večjem obsegu.
Ampak vse se začne z roidom, ki ga marsikera šola sploh nima.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Hanzi

sajkek

Guru
16. mar 2008
33.167
8.950
113
Razrednicarko bos poslusal kaj naj mulci igrajo? Hehehe dej no. Ukvarjaj se s svojimi otroci, prezivi cimvec casa z njimi kar delajo v preostalem prostem casu pa nekako njim prepusti. Moja tamala je pri 9 letih sama obrnila far cry 5 pa kaj naj? Minecraft je ze davno za otroke pravi. Niso to vec 80. Leta. Tamau je pa povprecno 3 sekunde za mano na krog v f1 na simulatorju (volan, sedez, monitor....)
farcry je 18let plus. Tako da socialna bi imela kaj za delat pri vas. :evil:
 

Hanzi

Guru
27. jul 2007
46.149
5.754
113
pri taščici
Glede na to da ima v enem letu 1700 ogledov, potem tole ni še ne vem kako razširjena informacija med slovenskimi otroki.
Hvala luka51 in Palcek za pomoč in konstruktivno debato.
luka51 včasih mogoče ravnatelji vejo več kot si mi predstavljamo.
Če ne drugega, je sedaj obveščen o tem, od računalniške sem pa tudi dobil navodila za uporabo in je zadeva že inštalirana.
Očitno pri nas tudi med počitnicami odgovarjajo na mejle (oba dva ) ;)
 
  • Všeč mi je
Reactions: Palcek

luka51

Guru
16. avg 2007
13.840
5.084
113
Samo, da me bo zaj to nagruntal programiranje pol bo pa izbirnega v šestem vzel in bojo v Minecraftu delali :)
 

Schime

Guru
22. nov 2008
1.800
626
113
Ja tole je kar ok. Tudi pri nas jeseni in pozimi dost laufu ta minecraf education. Odkril pa po naključju ,ko sem brskal po Minecraft strani. Probal login in je delalo. Čeprav mu zdaj bol sede online zadeva.