mimovrste

B81

22. jul 2007
34.470
8.944
113
Aja btw, tudi amazonu se pogosto dogaja, da je brez zalog, predvsem pri najbolje prodajanem apparelu, ampak to vidis ze, ko narocas, da pac ni na zalogi.
 

hermann

Guru
19. mar 2014
9.234
5.799
113
Vidiš že, in verjetno stanje zaloge pri amazonu drži. kaj vse pa potem pri naročilu zajebejo je pa približno podobno kot pri mimovrste. Večinoma gre, včasih ne gre.
Zdajle imam na amazonu že drugič situacijo, da zadeve preprosto niso poslali. Nekdo je pač nekaj zahebal.

Na mimovrste pa imam trenutno naročen šotor, ki je bil na zalogi pri dobavitelju z obljubljeno dostavo 30.7. Trenutno kaže dobavo 6.8, s tem, da je na mimovrste artikel zdaj označen kot nedobavljiv, na dobaviteljevi strani pa dobava v 3 - 21 dneh. V bistvu je vseeno, če ga do petka ne bo, bodo đabe pošiljali, ker ga ne bom več rabil :)
 

Jabe

Guru
1. okt 2007
12.329
5.362
113
Itak se tudi na amazonu to zgodi. Ali pa ko si vpisan včasih takoj reče, da ne pošiljajo v slovenijo, včasih pa že skoraj plačaš, preden se spomni, da to pa ne bo šlo. Mimovrste po moje heca, da ne pritisne dovolj na dobavitelje, da so podatki ažurni in točni.
 

membrain

Majstr
4. jun 2014
2.863
283
83
Evo pred enim mescem naročil robo - je pisalo na zalogi pri dobavitelju, dobava v 6 dneh, pa do danes še ni prišla. Naročil sem, ker sem rabil precej hitro, hkrati pa še naročil enako robo iz Kitajske, (na zalogo, ker se stvar obrablja), le da je bilo tam 3x cenejše. S kitajske je roba že zdavnaj tu, pri mimo vrste pa še kar nekaj mutijo.
 

softi

asfalter
30. avg 2007
33.298
486
83
okolica metropole
imajo večje težave kot se zdi. veliko nas je, ki imamo slabo izkušnjo v zadnjem času. so zelo zmedeni, neorganizirani.

naročil nekaj, dostava v dveh paketih, en prevzem naslednji dan, ker je bila odprta embalaža in na voljo, drugi čez 3 dni. naslednji dna pridem, robe ni. smo obljubili, ampak bo v ponedeljek, ostalo sreda. v ponedeljek dobim robo. statusi paketov se zmešajo. v sredo kličem kaj dogaja, bo, je že na mestu samo prevzamejo. zvečer se oglasim, robe ni, se opravičujejo. sistem kaže, da je.
se zmenimo, da je ni, je ne bo še 7 dni. ok. v petek kličejo, da bo v sredo, 2 uri za klicem je na voljo za prevzem.

skratka izgubljeni. pa opažam, da dražji od konkurenčnih trgovin.
 

guardy

Guru
3. avg 2007
8.395
964
113
Obišči stran
Sam jih bom dal na stranski tir... vsaj dokler ne uvedejo nazaj izbire dostavne službe za VIP kupce... Da mi dostavlja DPD, ki ni vredna imena dostavne službe... Ne hvala.
 

netko

Guru
25. jul 2007
6.735
2.097
113
kar se tiče dostavnih služb...
že 15 let delam izključno in samo z pošto slovenije - gls dpd in podobni pajaci niso vredni besede dostavna služba, občasno za ljubljano ali kakšne izredne zadeve koristim kurirčka s katerim še nisem imel nobenih težav
 

Daniel

Guru
21. dec 2007
5.112
2.467
113
kar se tiče dostavnih služb...
že 15 let delam izključno in samo z pošto slovenije - gls dpd in podobni pajaci niso vredni besede dostavna služba, občasno za ljubljano ali kakšne izredne zadeve koristim kurirčka s katerim še nisem imel nobenih težav
Zanimivo, pri nas nobenih težav z DPD, vsi paketi redni od zimske zmešnjave na mimovrste.
 

netko

Guru
25. jul 2007
6.735
2.097
113
DPDjevci nismo zmožno dostavit tako kot je treba. Če plačam dostavo to pomeni da mi pripelje na dom ne pa da me kliče kje naj mi pusti oz zakaj me ni doma...
Potem ti pa pusti paket vreden 300eurov pred vrati hiše kjer je na očeh vsakega ki gre mimo in se čudi da je bil ukraden...
I.diot GLSovc me kliče ob 6.10 zjutraj in me sprašuje kdaj bom doma...

verjetno s pobiranjem ni težav z dostavami pa jih uporabniki zelo občutimo
 
  • Všeč mi je
Reactions: Pbutec in wd40

marc

Fizikalc
26. apr 2008
1.187
20
38
Danes sem na SMS dobil sporočilo, da bo paket dostavljen preko pošte Slovenija .
 
13. jul 2011
2.677
625
113
Nekatere stvari še vedno dostavlja pošta. Ne da se pa več izbirati.
Meni je pošta tudi bolj ugodna od dpd. Mogoče je pa v kakšnem kraju drugače.
 

bizi

Guru
21. nov 2007
27.271
-2.012
113
Kočevska
Po novem pošta za dostavo na dom računa še dodatna dva evra, drugače dostavi samo do najbližje pošte.