Migranti so že (spet) v Sloveniji - 3. del

Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.

muho

Majstr
6. feb 2019
858
335
63
waw o_O
DfacZKkW0AARvrA.jpg
 

yamahafazer

Fizikalc
15. mar 2010
1.597
68
48
Ne. Ko bodo prebrali Alter, noben ne bo želel ostali v Sloveniji, še spraševali se bodo, kako to, da nekateri , ki imajo toliko proti Sloveniji, še ostajajo v Sloveniji?
Kozojebe briga za alter. Oni bodo kot nestetokrat prej zlorabili institut mednarodne zascite, da pridejo v slovenijo. V azilnem domu se napapcajo halala, umijejo roke in noge, nato pa naprej pravac italija, avstrija.
 

endvatri

Guru
Izključen uporabnik
2. mar 2018
18.476
3.137
113
Pri đihadistih jo skrbi korupcija in ne to da ji bi mogoče glavo odbili.:valjamse::bonk:
Kot je pojasnila, "ne obžaluje, da je prišla", a da jo je "šokiralo zatiranje", in da je začutila, da je IS-jev "kalifat" pri koncu. IS se zmanjšuje, je dejala. Pri tem je "zelo veliko zatiranja in korupcije", zaradi česar si po njenih besedah "ne zaslužijo zmage".
 
  • Všeč mi je
Reactions: muho

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.595
14.277
113
Kot kobila namenjena za razmnoževanje...
Kot je dejala, je v devetem mesecu nosečnosti in se želi zaradi otroka vrniti domov. Rodila je že dva otroka, a sta oba umrla, je dejala. Prvi otrok je umrl pri osmih mesecih, drugi pa v starosti enega leta in devetih mesecev.

Kot sem rekel - ko j3be ljubav, važna je reprodukcija...
Ko so prispele v Rako na severu Sirije, so bivale v hiši skupaj z drugimi novoprispelimi bodočimi nevestami, je dejala za the Times. "Prijavila sem se za poroko z angleško govorečim borcem, starim od 20 do 25 let," je dejala. Deset dni pozneje se je poročila s 27-letnim Nizozemcem, ki je prestopil v islam.

Move along, nothing to see here....
Na vprašanje, ali je njeno življenje v Raki izpolnilo njena pričakovanja, je dejala, da je. "Bilo je kot običajno življenje. Takšno, kot ga prikazujejo v propagandnih videoposnetkih, povsem običajno življenje". "Vsake toliko časa padajo bombe in podobno. Razen tega pa ..."

Po njeno so torej odrezane glave v boju ujetih sovražnikov vržene v koš za smeti nekaj povsem normalnega...
Dejala je, da ko je prvič videla odrezano glavo v košu za smeti, je to "ni vznemirilo". Glava je po njenih besedah pripadala ujetemu borcu na bojišču, "sovražniku islama". "Pomislila sem, kaj vse bi storil muslimanki, če bi dobil priložnost," je dejala.

In zdaj hoče s to svojo d3bilno logiko nazaj v domovino, kjer bo brez dvoma odlična mati svojemu že tretjemu otroku, če mu bo le uspelo preživeti kaj dlje od prvih dveh. Mogoče ga pa oče na poti v EU ne bo vrgel čez kakšno ograjo ali pa na železniške tire ali kaj podobnega in mu dejansko uspe nekako preživeti.
Kaj to vse tlači to našo ubogo Zemljo ej pa to ne morš verjet :rolleyes:
 

erikson

Guru
25. avg 2007
21.390
5.370
113
KOSTEL
Ob 1.46 so pri ilegalnem prestopu meje štiri osebe obtičale na skali sredi reke Kolpe v Slavskem Lazu v občini Kostel. Posredovali so gasilci PGD Kočevje in PGD Vas-Fara, ki so s čolnom prepeljali osebe na breg in jih predali policiji ter pristojnim reševalcem. Po pogovoru so ugotovili, da naj bi še dve osebi tok reke odnesel nizvodno preko jezu. Gasilci so pregledali breg in reko Kolpo, vendar niso našli nikogar.
 

muho

Majstr
6. feb 2019
858
335
63
KOSTEL
Ob 1.46 so pri ilegalnem prestopu meje štiri osebe obtičale na skali sredi reke Kolpe v Slavskem Lazu v občini Kostel. Posredovali so gasilci PGD Kočevje in PGD Vas-Fara, ki so s čolnom prepeljali osebe na breg in jih predali policiji ter pristojnim reševalcem. Po pogovoru so ugotovili, da naj bi še dve osebi tok reke odnesel nizvodno preko jezu. Gasilci so pregledali breg in reko Kolpo, vendar niso našli nikogar.
naj zdaj plačajo reševanje, ker so se spravili v nevarnost po svoji volji
 

membrain

Majstr
4. jun 2014
2.863
283
83
Shamima, ki je zdaj stara 19 let, je v begunskem taborišču v Siriji govorila za časopis The Times.
Pa smo izvedeli, da so v begunskih taboriščih pravzaprav ISIS-ovci.
Kar je logično - beži tisti, ki izgublja ozemlje, in ISIS-ovci izgubljajo vojni.
 
  • Všeč mi je
Reactions: muho

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.595
14.277
113
...ksz...

Na več družbenih omrežjih sem zasledil neke navedbe, da je v Mariboru nek migrant iz Somalije zabodel nekoga ampak google pa ne najde ničesar o tem. Ve mogoče kdo kaj več oz. je res kaj na tem?
 

Peter Klepec

Majstr
24. jan 2019
3.081
434
83
...ksz...

Na več družbenih omrežjih sem zasledil neke navedbe, da je v Mariboru nek migrant iz Somalije zabodel nekoga ampak google pa ne najde ničesar o tem. Ve mogoče kdo kaj več oz. je res kaj na tem?
O tem se je pisalo že lani, zdaj je na sodišču. Pa nalašč ne linkam Nove24TV, Demokracije in Reporterja, da ne boš rekel, da je cenzurirano.

https://www.vecer.com/poskus-uboja-za-begunca-tozilka-terja-zapor-po-izteku-kazni-pa-izgon-6658542

https://maribor24.si/kronika/26-letni-eritrejec-ni-priznal-krivde-za-poskus-uboja-in-groznje

https://www.dnevnik.si/1042862134
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.595
14.277
113
O tem se je pisalo že lani, zdaj je na sodišču.

Mogoče mi tega ne boš verjela ampak pazi to - znam uporabljati google in ne, nič ni napisanega o tem, še najmanj pa da bi se o tem pisalo že kar lani. Šlo naj bi namreč za svež dogodek in ne lanskoletni. In ker se pri takih dogodkih hitro zgodi, da kakšni mediji ne poročajo ravno najhitreje o tem pač vprašam, če slučajno še kdo kaj ve o tem ali pa gre pač za nov fakenews kar prav tako nebi bilo presenetljivo kot bremzanje poročanja o dogodku s strani promigrantskih medijev.
 

Peter Klepec

Majstr
24. jan 2019
3.081
434
83
Mogoče mi tega ne boš verjela ampak pazi to - znam uporabljati google in ne, nič ni napisanega o tem, še najmanj pa da bi se o tem pisalo že kar lani. Šlo naj bi namreč za svež dogodek in ne lanskoletni. In ker se pri takih dogodkih hitro zgodi, da kakšni mediji ne poročajo ravno najhitreje o tem pač vprašam, če slučajno še kdo kaj ve o tem ali pa gre pač za nov fakenews kar prav tako nebi bilo presenetljivo kot bremzanje poročanja o dogodku s strani promigrantskih medijev.
Zakaj potem ne linkaš tvojih virov?
 
Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.