Migranti so že (spet) v Sloveniji - 3. del

Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.

CebelicaMaja

Fizikalc
2. sep 2007
2.316
23
38
Že ceu lajf živim v Sloveniji pa enga migranta nisem vidla. Srečala sem nekaj tujcev pa noben ni bil nestrpen, obratno prav kul folk. In takih potrebujemo več, da nam dvignejo povprečje kulskosti.
 
  • Všeč mi je
Reactions: bizi

piagolo

Guru
22. nov 2009
6.089
3.033
113
Se strinjam, da še pri nas vpeljejo kulsko inovacijo, ki so jo v SA uvedli glede obveščanja po SMS-u. Tega naša ostarela Euromati še dooolgo ne bo zmogla.
 
I

Izbrisan uporabnik #9334

Torej, Majč, prav rada pogledaš za dvakrat prepečenim klinkerjem? :norec:
Jaz npr. pa ne. Meni so bolj pri srcu pristne slovenske blondinke. Čeprav se tudi tu pojavljajo težave ... sploh tisto: "pristne". Ter "blondinke". :norec:

Danes, tudi ko jo razmontiraš, ne moreš biti povsem ziher, če so vse barve "pristne". :oops1:
 

CebelicaMaja

Fizikalc
2. sep 2007
2.316
23
38
Torej, Majč, prav rada pogledaš za dvakrat prepečenim klinkerjem? :norec:
Jaz npr. pa ne. Meni so bolj pri srcu pristne slovenske blondinke. Čeprav se tudi tu pojavljajo težave ... sploh tisto: "pristne". Ter "blondinke". :norec:

Danes, tudi ko jo razmontiraš, ne moreš biti povsem ziher, če so vse barve "pristne". :oops1:

To je tvoj problem. Kwa se pa omejuješ s slovenskimi blondinkami. Mogoče je pa kakšna rdečelasa črnka tolk kul, da ti sploh na pamet ne pride. Razšir obzorja.
 

piagolo

Guru
22. nov 2009
6.089
3.033
113
E moj Demze ne dobiš vseh informacij z razmontiranjem. Moraš še prevetit cis-/trans- komponento pa binarnost in še bi se našlo.
 
I

Izbrisan uporabnik #9334

Je ni črnke na svetu, ki bi bila rdečelasa. Genetsko ne gre skup.
Poleg tega se je treba rdečk vsaj malo bati, to je hudič od babe, ti še feder polomi, pol pa imaš. o_O
 
I

Izbrisan uporabnik #9334

Ne, tu ga pa ne znam :oops1: . Pa, baje da še boli kot hudir ... pa invalidnost ki ti je zavarovalnice ne priznajo, ... potem pa naletiš še na rdečelaso medicinsko sestro, ... :eek:
 
  • Všeč mi je
Reactions: Kamele0N
I

Izbrisan uporabnik #15304

Dokaj zanimivo glede na to, da je bilo na dan 31.12.2017 v Sloveniji več kot 150.000 ekonomskih migrantov z raznimi dovoljenji in brez SLO državljanstva pa da se migrantov, ki (že oz. "že") imajo naše državljanstvo sploh ne omenja :)
Kaj pomeni "že"? In do kdaj (časovno obdboje) je v tujini (ali pa tudi v Sloveniji) rojen državljan Slovenije migrant?
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.528
14.134
113
Beseda "že" pomeni enako kot zgolj že ampak z navednicami, kdo bi si mislil kajne? :aplauz:

Človek, ki se iz rodne države preseli v drugo, je migrant do smrti, njegovi potomci pa so migranti 2., 3. itd. generacije.
 
I

Izbrisan uporabnik #15304

Beseda "že" pomeni enako kot zgolj že ampak z navednicami, kdo bi si mislil kajne? :aplauz:

Človek, ki se iz rodne države preseli v drugo, je migrant do smrti, njegovi potomci pa so migranti 2., 3. itd. generacije.
Fino. Potem tisti, ki so se v času SFRJ in še prej priselili iz drugih republik v Slovenijo niso migranti. Me veseli.
Takisto velja za Avstro Ogrsko in druge države, v katerih smo bili Slovenci.
In recimo tisti iz Alžirije, Maroka ali drugih bivših kolonij, ki so se preselili na ozemlje današnje Francije, tudi niso migranti. Enako velja za vse bivše kolonialne države.
Fajn, prej ali slej sva prišla na isto linijo.
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.528
14.134
113
Fino. Potem tisti, ki so se v času SFRJ in še prej priselili iz drugih republik v Slovenijo niso migranti. Me veseli.
Takisto velja za Avstro Ogrsko in druge države, v katerih smo bili Slovenci..

:valjamse::valjamse::valjamse:

In recimo tisti iz Alžirije, Maroka ali drugih bivših kolonij, ki so se preselili na ozemlje današnje Francije, tudi niso migranti. Enako velja za vse bivše kolonialne države..

:valjamse::valjamse::valjamse::valjamse::valjamse::valjamse:

Fajn, prej ali slej sva prišla na isto linijo.

:valjamse::valjamse::valjamse::valjamse::valjamse::valjamse::valjamse::valjamse::valjamse:

Sure, whatever u say troll....
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.528
14.134
113
:valjamse:

A te spet dojemanje jebe? Nič se ne zgražam ampak se smejim tvojim umotvorom kjer npr. enačiš Francijo in Maroko kot isto državo :aplauz:

Daj odj3bi in pejt trollat kam drugam oz. bolje izkoristi svoje omejene objave, ker tole je škoda časa in energije.
 
Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.