Migranti so že (spet) v Sloveniji - 2. del

Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.528
14.134
113
Glej ti uporabnik posebne sorte - natančno (pre)beri moje poste ali pa se ne oglašaj oz. se ne navezuj name, ok? Filozofiranje o odstreljevanju ljudi, omg, jaz pišem samo o spoštovanju že uveljavljenih zakonov ter o spoštovanju "nedotakljivosti" državne meje ter o posledicah, če ravnaš mimo le-teh.

In ne, ni treba risat, kaj bi se zgodilo, če pride na mejo več tisoč migrantov. Dobro vem kaj bi se zgodilo ampak to gre na dva scenarija - eden je tak, ki je bil v praksi že stestiran na naši in na še na marsikateri drugi meji, drug scenarij je pa madžarski in bolgarski. Hmm...ja, le kaj bi se zgodilo, če pride več tisoč ljudi na ti dve meji, le kaj. Ti povem? Spoštovalo bi se besedo države in ne ljudi, ki zgolj želijo čez oz. kar zahtevajo, da se jih spusti čez. Mimo vseh pravil in zakonov. Malo morgen.
 

eazy

Rjuhar
5. sep 2007
12.971
3
38
Citat:
Uporabnik Gavran pravi:
Citat:
Uporabnik eazy pravi:
Lepo je videti da fasizem cveti na Alterju, sploh ob podpori moderacije...

Je pa že fašizem bolj civiliziran od kamelarjev. Fašisti so ubijali s puškami, kamelarji pa kot pred 1000 leti s kamenjanjem in bičanjem.

No, vsaj priznas da gre za fasizem. Fasisti so bili pri pobijanju bolj kreativni (plin, klanje, seziganje, ...). Od smrti so naredili industrijo.
Nisem pa preprican da je mrtvi osebi zelo vazno kako je umrla. Tudi glede stevila mrtvih imajo fasisti konkretno prednost...
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.528
14.134
113
Spet pišeš bedarije - ni priznal, da gre za fašizem ampak je samo definiral način pobijanja pri fašizmu.
 

Gavran

direktor!
22. jul 2007
9.015
4.933
113
Nuku`Alofa
Nikakor ne gre za fašizem, napisal sem samo primerjavo med fašizmom (ki si ga privlekel ti) in tvojimi kamelarji. In ja, če je že treba umreti, naj bo na hitro, civilizirano, ne pa srednjeveško z mučenjem.
 

bizi

Guru
21. nov 2007
27.271
-2.004
113
Kočevska
Citat:
Uporabnik Ytbnd pravi:
Kdaj bo tudi Slo imela zunanjega ministra, ki zna povedati, da je cesar gol ?
http://www.krone.at/Oesterreic...os-Story-498894

Pa veš, da je v Avstriji 85.000 prosilcev za azil v 700 namestitvenih centrih? V neki vasi s 100 prebivalci je več kot 700 azilantov. Koliko posiljenih Avstrijk in islamiziranih Jodlarjev nam lahko predstaviš?
Ko bo pri nas sorazmerno število azilantov, pa lahko spet omenjaš našega zunanjega ministra.
 

eazy

Rjuhar
5. sep 2007
12.971
3
38
Citat:
Uporabnik Matey pravi:
Glej ti uporabnik posebne sorte - natančno (pre)beri moje poste ali pa se ne oglašaj oz. se ne navezuj name, ok? Filozofiranje o odstreljevanju ljudi, omg, jaz pišem samo o spoštovanju že uveljavljenih zakonov ter o spoštovanju "nedotakljivosti" državne meje ter o posledicah, če ravnaš mimo le-teh.

In ne, ni treba risat, kaj bi se zgodilo, če pride na mejo več tisoč migrantov. Dobro vem kaj bi se zgodilo ampak to gre na dva scenarija - eden je tak, ki je bil v praksi že stestiran na naši in na še na marsikateri drugi meji, drug scenarij je pa madžarski in bolgarski. Hmm...ja, le kaj bi se zgodilo, če pride več tisoč ljudi na ti dve meji, le kaj. Ti povem? Spoštoval bi se besedo države in ne ljudi, ki zgolj želijo čez oz. kar zahtevajo, da se jih spusti čez. Mimo vseh pravil in zakonov. Malo morgen.

Ti ima ocitno tezave pri branju (ali razumevanju). Nisem zapisal da si ti filozofiral o tem ampak da imajo nekateri pri tem podporo moderacije. Moj post je malce visje. V tej kakor moderator promoviras ubijanje tako da dopuscas taksno filozofiranje. Gre tudi precej dlje od tega...

Btw, me prav zanima ce se dovolilo da se na taksen nacin govori o Slovencih, crncih, zidih... Ali xyz drugi skupini... Pa verjetno ves da se o Slovencih govori na isti nacin. Med fasisti v Italiji recimo. Tudi oni uporabljajo razne oh in sploh etikete. Ti bo kak Primorec znal stvar razloziti.
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.528
14.134
113
Citat:
Uporabnik bizi pravi:
Pa veš, da je v Avstriji 85.000 prosilcev za azil v 700 namestitvenih centrih? V neki vasi s 100 prebivalci je več kot 700 azilantov. Koliko posiljenih Avstrijk in islamiziranih Jodlarjev nam lahko predstaviš?
Ko bo pri nas sorazmerno število azilantov, pa lahko spet omenjaš našega zunanjega ministra.

Torej lahko začnemo pyzdyt šele,ko bo situacija že v praksi zj3bana do fundamenta in ne že, ko je to še teorija oz. praksa v nastajanju? Res si talent pre klase, ni kaj. A ti veš, da so bile začetne kvote za Slovenijo okoli 700-800 migrantov? Ja, za CELO SLOVENIJO. To cifro smo že zdavnaj presegli.
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.528
14.134
113
Citat:
Uporabnik eazy pravi:
Citat:
Uporabnik Matey pravi:
Glej ti uporabnik posebne sorte - natančno (pre)beri moje poste ali pa se ne oglašaj oz. se ne navezuj name, ok? Filozofiranje o odstreljevanju ljudi, omg, jaz pišem samo o spoštovanju že uveljavljenih zakonov ter o spoštovanju "nedotakljivosti" državne meje ter o posledicah, če ravnaš mimo le-teh.

In ne, ni treba risat, kaj bi se zgodilo, če pride na mejo več tisoč migrantov. Dobro vem kaj bi se zgodilo ampak to gre na dva scenarija - eden je tak, ki je bil v praksi že stestiran na naši in na še na marsikateri drugi meji, drug scenarij je pa madžarski in bolgarski. Hmm...ja, le kaj bi se zgodilo, če pride več tisoč ljudi na ti dve meji, le kaj. Ti povem? Spoštoval bi se besedo države in ne ljudi, ki zgolj želijo čez oz. kar zahtevajo, da se jih spusti čez. Mimo vseh pravil in zakonov. Malo morgen.

Ti ima ocitno tezave pri branju (ali razumevanju). Nisem zapisal da si ti filozofiral o tem ampak da imajo nekateri pri tem podporo moderacije. Moj post je malce visje. V tej kakor moderator promoviras ubijanje tako da dopuscas taksno filozofiranje. Gre tudi precej dlje od tega...

Btw, me prav zanima ce se dovolilo da se na taksen nacin govori o Slovencih, crncih, zidih... Ali xyz drugi skupini... Pa verjetno ves da se o Slovencih govori na isti nacin. Med fasisti v Italiji recimo. Tudi oni uporabljajo razne oh in sploh etikete. Ti bo kak Primorec znal stvar razloziti.

Če bi ti res natančno bral moje poste, bi vedel, da v Čveku ne moderiram več in vse kar zapišem ni mnenje Alterja ampak moje lastno. Tako da nikakor kot moderator ne promoviram pobijanja temveč kot zaskrbljen državljan pozivam k spoštovanju že zdavnaj uveljavljenih zakonov. Bo šlo? Ne bo a ne, saj vem, ne rabiš se trudit dalje, tudi sam se ne bom več.
 

eazy

Rjuhar
5. sep 2007
12.971
3
38
Citat:
Uporabnik Gavran pravi:
Nikakor ne gre za fašizem, napisal sem samo primerjavo med fašizmom (ki si ga privlekel ti) in tvojimi kamelarji. In ja, če je že treba umreti, naj bo na hitro, civilizirano, ne pa srednjeveško z mučenjem.

Fasisticne metode so bile hitre in civilizirane? O really? Ti dehumanizacija ,ki jo sedaj zganja desnice ne smrdi da fasizem. Ti transparenti izdajalcev niso bili dovolj zgovorni? Si opazil da imajo nasprotniki zelo podobne "frizure".
 

eazy

Rjuhar
5. sep 2007
12.971
3
38
Citat:
Uporabnik Matey pravi:
Citat:
Uporabnik eazy pravi:
Citat:
Uporabnik Matey pravi:
Glej ti uporabnik posebne sorte - natančno (pre)beri moje poste ali pa se ne oglašaj oz. se ne navezuj name, ok? Filozofiranje o odstreljevanju ljudi, omg, jaz pišem samo o spoštovanju že uveljavljenih zakonov ter o spoštovanju "nedotakljivosti" državne meje ter o posledicah, če ravnaš mimo le-teh.

In ne, ni treba risat, kaj bi se zgodilo, če pride na mejo več tisoč migrantov. Dobro vem kaj bi se zgodilo ampak to gre na dva scenarija - eden je tak, ki je bil v praksi že stestiran na naši in na še na marsikateri drugi meji, drug scenarij je pa madžarski in bolgarski. Hmm...ja, le kaj bi se zgodilo, če pride več tisoč ljudi na ti dve meji, le kaj. Ti povem? Spoštoval bi se besedo države in ne ljudi, ki zgolj želijo čez oz. kar zahtevajo, da se jih spusti čez. Mimo vseh pravil in zakonov. Malo morgen.

Ti ima ocitno tezave pri branju (ali razumevanju). Nisem zapisal da si ti filozofiral o tem ampak da imajo nekateri pri tem podporo moderacije. Moj post je malce visje. V tej kakor moderator promoviras ubijanje tako da dopuscas taksno filozofiranje. Gre tudi precej dlje od tega...

Btw, me prav zanima ce se dovolilo da se na taksen nacin govori o Slovencih, crncih, zidih... Ali xyz drugi skupini... Pa verjetno ves da se o Slovencih govori na isti nacin. Med fasisti v Italiji recimo. Tudi oni uporabljajo razne oh in sploh etikete. Ti bo kak Primorec znal stvar razloziti.

Če bi ti res natančno bral moje poste, bi vedel, da v Čveku ne moderiram več in vse kar zapišem ni mnenje Alterja ampak moje lastno. Tako da nikakor kot moderator ne promoviram pobijanja temveč kot zaskrbljen državljan pozivam k spoštovanju že zdavnaj uveljavljenih zakonov. Bo šlo? Ne bo a ne, saj vem, ne rabiš se trudit dalje, tudi sam se ne bom več.

A res? Potem si preimenovano temo premaknil samo kakor "zaskrbljen drzavljan". O, really...
bonk.gif
Sploh ne moderiras, kajnede.
 

eazy

Rjuhar
5. sep 2007
12.971
3
38
Citat:
Uporabnik Gavran pravi:
Proti črnim kozam se cepiš, preden jih dobiš. Ko jih imaš, je prepozno.

Slovenijo je 90'tih preckalo vsaj 1.000.000 migrantov/azilantov/beguncev (kakorkoli lokalnemu fasistu pase). Ogromno ilegalno in brez pretiranega filozofiranja. Ostalo je bore malo ljudi. Nihce od tega ljudi nima zelje ostati v Sloveniji ,ker tukaj nimajo moznosti za prezivetje.
Kakor begunci/azilanti/migranti.

Do sedaj je v Sloveniji za azil zaprosilo cca 40 ljudi. Ob prvi priloznosti bodo sli naprej. Vse te fasisticne zdrahe se zganjajo samo da neka opcija pride na oblast.
 

franZanton

Pripravnik
5. jul 2015
621
7
18
Citat:
Uporabnik Gavran pravi:
Država ima za zakonito obrambo meje vojsko. Vojska ima zakonito AK47. Borbeni komplet ima 150 nabojev.
2.sv.vojna, napad Nemčije na Francijo: niti eno francosko letalo ni napadlo nemške vojske.
1.sv.vojna: nemško vojno ladjevje je bilo večji del vojne zasidrano v domačih pristaniščih.

Citat:
Lahko jurišajo, samo mimo ne bodo prišli - testirano v WW1.
Za samo jednu noæ je, u jurišu na Vrbanju, stradalo oko 1000 pripadnika Narodnooslobodilačke jugoslovenske vojske.
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.528
14.134
113
Citat:
Uporabnik eazy pravi:
A res? Potem si preimenovano temo premaknil samo kakor "zaskrbljen drzavljan". O, really...
bonk.gif
Sploh ne moderiras, kajnede.

Uuuuuu, res težek primer moderacije ja, eno temo sem zaklenil in potem kot vsak drug uporabnik odpru novo, OMG
hysterical-1.gif


Je to edino kar si našel ali morda edino, na kar se lahko obesiš, da s svojim fašizmom do Slovencev utrujaš dalje? Ne trudi se z odgovorom.

p.s. če bi bil jaz aktiven moderator v čveku in fašistično naravnan, kot mi očitaš, bi bil ti banan s tega foruma preden rečeš alah.
 

johannes

Tehnološki dinozaver/tabure selektor 1.snl
10. feb 2013
3.215
578
113
Citat:
Uporabnik Ytbnd pravi:
"We must be honest to express that it is not about the search for protection, but the search for a better economic future. This is humanly understandable, but we can not offer.

Je pač tako, da je v nekaterih državah možno priti do miljard dolarjev, v drugih do stotisoč dolarjev, v nekaterih pa niti do 1000 dolarjev prihranka, magari trdo delal 45let...
Tako pač je....

Bodo mogoče Bavčarji, Kučani, Boscaroli dali/donirali 10 ali 25% premoženja? Ne, ne bodo prispevali niti 50 evrov.

In potem naj nekdo z 650 evrov plače, 12 let starim avtom in službo, ki jo malo ima, malo pa nima, ter mogoče še z brezposelno partnerko, pride v višji dohodninski razred (zaostreni kriteriji), kupuje dražji bencin, cigarete, plača 50% višje takse, plača vinjeto 150 evrov?
Zato, da bo pomagal k "uravnoteženju" proračuna, oziroma "pripomogel" k reševanju begunske in zaposlitvene krize?

Za koji kujac? Zaradi ljudi, ki želijo na boljše?
A tak pa ne bi šel na boljše, na 1400 evrov plače, kot bi jo imel v Avstriji? Pa mora ostati tu, v Sloveniji in premetavati tale relativno majhen kupček evrov, ki je dosti manjši od plače avstrijskega smetarja...
PaomenjeniSlovenec ni smetar... Ko bi vsaj bil. Ampak v Avstriji...

I JA BIH TATA imel kuvajtsko, ali vsaj norveško pokojnino.... Pa imam bedno slovensko.

Ker nisem šel leta 1973 v Germani, ker nisem znal nemško. Ker sem bil objektiven in sem mislil, da premalo znam za delov Nemčiji.

Tile pa bi z osnovno šolo šli tja in imeli 1200, celo 1500 evrov plače. In brezplačen seks. Ne bo šlo, fantje.

Raje potolčite zazačetek tistih domačih 25 (številko sem si izmislil) plemenskih poglavarjev, ki so organizirali 25 milic/vojska, ki se dajejo za prevlado. Mišljeno tudi za irak, Afganistan, in še kje...

Še eno domače mnenje o problemu "prihajanja":

.
2394774-DSC02712_crop_resize.jpg
 

Priponke

  • 2394774-DSC02712_crop_resize.jpg
    2394774-DSC02712_crop_resize.jpg
    13,1 KB · Ogledi: 379
Nazadnje urejeno:

darko11

Majstr
21. jul 2007
1.201
183
63
Citat:
Uporabnik eazy pravi:
Citat:
Uporabnik Gavran pravi:
Citat:
Uporabnik eazy pravi:
Lepo je videti da fasizem cveti na Alterju, sploh ob podpori moderacije...

Je pa že fašizem bolj civiliziran od kamelarjev. Fašisti so ubijali s puškami, kamelarji pa kot pred 1000 leti s kamenjanjem in bičanjem.

No, vsaj priznas da gre za fasizem. Fasisti so bili pri pobijanju bolj kreativni (plin, klanje, seziganje, ...). Od smrti so naredili industrijo.
Nisem pa preprican da je mrtvi osebi zelo vazno kako je umrla. Tudi glede stevila mrtvih imajo fasisti konkretno prednost...

Lol ko mi glavorezci začnejo s fašizmom... :D Tvoj vodja je napovedal odstranitev Slovencev in uvedbo islamske države in ti boš meni o zločinih ?
Gost si tu in prisilno te futram z davki, gostje spoštujejo gostiteljeva pravila al odjebejo. Namesto, da si iskal zaposlitev, če želiš bivati v hotelu Slovenija.
Oh, da bi imeli miličnike - se ne bi meli česa bati...
wink-1.gif
 
Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.