Metanje "ven"

Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.

hrci

Pripravnik
22. jan 2008
865
2
18
Citat:
Uporabnik Peromat pravi:
tu gor ste sami spamerji pm !! zdj bote pa men težil kok je treba pisat !! koji [cenzura] ma veze kak šiht opravljam. degeni brez primere ste sam to lahk rečem. so mel na slo-tech čist prav o tem forumu

btk.. jaz tui pišem kak pišem, pa kaj.. neje si tega resno jemli pa bo :D zaj pr meni dam kaki 2 domači besedi pa se že jokajo kak nvejo ke pišem.. zategjeni vsi, majo grde babe pa jim je bed
 

Peromat

Pripravnik
25. jul 2012
33
0
6
1343710493099.jpg
 

Floki

Guru
6. sep 2007
9.904
3.025
113
Citat:
Uporabnik Peromat pravi:
se pravi da 90 % populacije alterju pašeejo take ženske ko se ven mečejo pa so že zafnane pa tko ... ? očitno je tk no.

ne-ne-1.gif


90% populacije na alterju je duševnih bolnikov zato pa so odgovori takši
evil.gif
 

MadMitch

Fizikalc
29. sep 2008
6.163
0
36
Citat:
Uporabnik Peromat pravi:
tu gor ste sami spamerji pm !! zdj bote pa men težil kok je treba pisat !! koji [cenzura] ma veze kak šiht opravljam. degeni brez primere ste sam to lahk rečem. so mel na slo-tech čist prav o tem forumu
No ja, sem imel kar prav. Ko nisi glavni in se ne vrti vse okoli tebe, se drugi mečejo ven. Veš, malo starejši gospod iz Maribora je temu rekel "alibizem" ali prelaganje krivde na druge za svoje neuspehe. Učitelj angleščine ali mongolščine, ni važno, samovšečna seronja se takim reče pri nas.
 

Peromat

Pripravnik
25. jul 2012
33
0
6
waw. pa ko nebi reku da se to dogaja tu pa tam. tko pa vedno !!!! in ne men govorit da je zdj v men problem. psihič
 

MadMitch

Fizikalc
29. sep 2008
6.163
0
36
Ja, se globoko opravičujem, nisem povsem razumel. Tebe ne zanima, kaj je res, ti bi rad slišal tak odgovor, da bo tebi všeč. Ne bo šlo, nimam rešitve za take jamrače, res ne.

Jap, si imel prav, evo moje slike iz osebne:
psycho-zombie.jpg
 

Technics111

Pripravnik
14. maj 2011
349
0
16
Citat:
Uporabnik Peromat pravi:
waw. pa ko nebi reku da se to dogaja tu pa tam. tko pa vedno !!!! in ne men govorit da je zdj v men problem. psihič


sem ti že v drugem postu odgovoril na lep način da si papak , zdaj pa smo vsi drugi krivi za tvoje stanje...ker pač preprosto ne znaš povedat v real lajfu,kaj bi rad in se jočeš tukaj gori,kot da so za vse drugi krivi...
stupid-1.gif
 
I

Izbrisan uporabnik 3287

Citat:
Uporabnik Technics111 pravi:
Citat:
Uporabnik Peromat pravi:
waw. pa ko nebi reku da se to dogaja tu pa tam. tko pa vedno !!!! in ne men govorit da je zdj v men problem. psihič


sem ti že v drugem postu odgovoril na lep način da si papak , zdaj pa smo vsi drugi krivi za tvoje stanje...ker pač preprosto ne znaš povedat v real lajfu,kaj bi rad in se jočeš tukaj gori,kot da so za vse drugi krivi...
stupid-1.gif
. Mislim, da te učitelj angleškega jezika ni razumel. Drugače pa še tebi
aplauz.gif
 

CebelicaMaja

Fizikalc
2. sep 2007
2.316
23
38
Citat:
Uporabnik Peromat pravi: Samo valda, ker smo kulturni ljudje se pac v druzbi (predvsem ce so folki med sabo ne poznajo najbolj) ne sme direktno popizdit

Pajade, vsakmu se pove svoje, klinc pa olepšava. Tle na alterju se ne poznamo pa glej to komunikacijo!

majč
 

Chief_Wiggum

Fizikalc
24. jul 2007
1.064
3
38
Citat:
Uporabnik Peromat pravi:
waw. pa ko nebi reku da se to dogaja tu pa tam. tko pa vedno !!!!

no, no, vedno pa res ne. boš moral pa malo dlje ta forum obiskovat da boš kompetenten za podajanje takih trditev.

Citat:
Uporabnik Peromat pravi:
psihič

chill dude. ne jemlji vsega tako osebno, sicer si pa s tem izpadom prej ti izpadel psiho.
 

MadMitch

Fizikalc
29. sep 2008
6.163
0
36
Citat:
Uporabnik CebelicaMaja pravi:
Citat:
Uporabnik Peromat pravi: Samo valda, ker smo kulturni ljudje se pac v druzbi (predvsem ce so folki med sabo ne poznajo najbolj) ne sme direktno popizdit

Pajade, vsakmu se pove svoje, klinc pa olepšava. Tle na alterju se ne poznamo pa glej to komunikacijo!

majč
Sabačka, to pa ni res, mi smo lepo vzgojeni, bonton je naša alma mater, smo vljudni in prijazni.

Razen do nedodelanih seronj.

Saj veš, kako pravijo, slabome kurcu svaka dlaka smeta.
 

MadMitch

Fizikalc
29. sep 2008
6.163
0
36
Citat:
Uporabnik Peromat pravi:
rodefrancap.jpg
Saj veš, to ti misliš o sebi, v kombinaciji s temle:
arnold-schwarzenegger1.jpg


Tole tvoja mama misli o tebi
350px-Angel4.gif


Resnica in kako te vidijo dekleta:
geek-image1.gif
 
Nazadnje urejeno:
I

Izbrisan uporabnik 3287

Kako se ti da? Pusti pri miru pa bo sel nazaj na slo tech. Ne vidis, da isce pozornost?
 
Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.