Merilec srčnega utripa

Telefunken

Fizikalc
23. jul 2007
1.909
0
36
Saj ponujajo vsi vse...samo če že kupiš pravo uro za športat, kupiš neko orng zaprav uro..Polar, suunto, Garmin,..Te Sigma se mi zdijo kot tiste firme iz praška.
 

jaka6

Fizikalc
7. avg 2007
1.302
9
38
Družmirje
Jaz sem mnenja da je nakup merilca srčnega utripa, ki imaja funkcijo, da jih je možno potem priklopiti na računalik smiselna. Vse ostalo je pa bol brezveze. Js mam dva polarja, delal sem pa z ekipo ki so bilo vsi na sunnto T6. Tko da res navem zakaj bi nek rekreatvec poceni monitor srčnega utripa imel. Oziroma kako mu to pomaga, če mu ura izključno kaže samo pulz in pol še kalorije. Ok da se tečt intervale ampak te ti mora en napsiat, najprej pa se moraš zmerit to pa ta ura spet ne dovoli.
ZAto me RES zanima kaj delate s temi urami, oziroma na kakšen način si z njimi pomagete.
 

iverson

Pripravnik
4. okt 2007
611
0
16
Kamniško Savinjske Alpe
Ponuja mi vse kar rabim oz. bi rad vedel. To je: razdalja, tempo, utrip, nadmorska višina (v hribi pride prav), vzponi (v nad. m. v.), hitrost pri kolesarjenju in teku, pa pri intervalnih tekih je nepogrešljiva, prenos na računalnik...
Nekaj dovolj dobrih razlogov zame, zakaj sem dal toliko za njo.
 

Roby

Pripravnik
27. jul 2007
429
0
16
www.sd-preserje.com
Mene pa zanima če lahko uporabljam merilec srčnega utripa če imam spodbujevalnik??
Sem probal s Sigma fit watch pa ne dela sploh. A kdo ve če dela s kermu merilcem?!
 

AndrejD

Guru
20. jul 2007
6.949
1.260
113
Citat:
Uporabnik Roby pravi:
Mene pa zanima če lahko uporabljam merilec srčnega utripa če imam spodbujevalnik??
Sem probal s Sigma fit watch pa ne dela sploh. A kdo ve če dela s kermu merilcem?!

Vsi imajo celo napisano da ga ne smeš uporabljat če imaš spudbojevalnik...


Sam imam uro za utrip za ca 20€ in dela bp.
 

kajn

Guru
5. okt 2007
2.469
1.253
113
Iskajoč brata
Jest mam Sigmo za na kolo in sn čist zadovoljen z njo. Ker v 90% kolesarjenja vozim samo na pulz, mi pride zelo v pomoč. Vem v kakšnih območjih moram ostati, za določene treninge.
 

Garfildd

Guru
24. jul 2007
5.815
4.308
113
Koliko so pa to fizično velike, da mi nebo izgledalo kot da imam cegu na roki...
Da, lahko kdo gor kakšno sliko v primerjaviz kakšnik kovancem za 1€..
 

hooger

Fizikalc
5. sep 2007
1.974
15
38
Bled
Citat:
Uporabnik Garfildd pravi:
Koliko so pa to fizično velike, da mi nebo izgledalo kot da imam cegu na roki...
Da, lahko kdo gor kakšno sliko v primerjaviz kakšnik kovancem za 1€..

Polarjeve ure so malo bolj velike (robustne), Suunto pa se mi zdijo bolj primerne za vsakdanjo uporabo.
 

mosseero

fizik´alc
3. sep 2007
19.367
9.800
113
kod Džej-Zija
Odvnisno, kateri Suunto. Serija T je še kar znosna za nosit, pa kakšna X6 tudi. Če greš gledat kaj drugega, recimo Core, je pa ogromna.