Meniskus in artroskopija kolena samoplačniško

zmerni_radikalec

Fizikalc
5. apr 2008
1.298
27
48
40
Nekje v naši ljubi kokoški
Katero samoplačniško ambulanto v Sloveniji mi priporočate za artroskopijo kolena? Ima kdo kakšne izkušnje?

Rabil sem več kot en mesec, da sem opravil MR in pregled pri ortopedu in baje je to še hitro. Diagnoza ruptura medialnega meniskusa. Klical vse izvajalce storitve in vsi povedo prb. tri mesece čakanja. Zato se se odločil, da investiram 1.000 - 2.000 EUR in se to reši, ker sem skoraj imobiliziran z bolečinami.
 

Mr_Wolf

Guru
8. jan 2008
3.104
3.397
113
Katero samoplačniško ambulanto v Sloveniji mi priporočate za artroskopijo kolena? Ima kdo kakšne izkušnje?

Rabil sem več kot en mesec, da sem opravil MR in pregled pri ortopedu in baje je to še hitro. Diagnoza ruptura medialnega meniskusa. Klical vse izvajalce storitve in vsi povedo prb. tri mesece čakanja. Zato se se odločil, da investiram 1.000 - 2.000 EUR in se to reši, ker sem skoraj imobiliziran z bolečinami.
Kaj pa Hrvaška?
Znanec je tam hitro porihtal koleno, plačal ZZZS. Kakšen je pa birokratski postopek, pa zdajle nebi vedel.
.
Ja naše najboljše, brezplačno zdravstvo...
 

dentex

Guru
20. sep 2007
2.676
581
113
Postopek ni kopliciran, gre pa približno takole
Rabiš se pri nas prijaviti, na poseg, ko ti dodelijo nerazumsko dolgi rok, greš lahko na poseg tudi drugam, plačal boš polno udeležbo, nato pa ti bo ko bo če bo naša zavarovalnica plačala sorazmerni delež ali pa lahko tudi polno ceno posega odvisno kakšno tarifo ima dotična klinika v primerjavi z našo.
Malo bolj umazana fora je pa da se zmeniš na pol legalno in se na dopustu poškoduješ ter namesto dopusta koristiš bolniško, oni pa opravijo urgentni operativni poseg zaradi poškodbe.

Probaj pri nas pogledati artros ali pa Ambulatorij na Savski v Ljubljani