Melanija

  • Ustvarjalec teme Izbrisan uporabnik #9334
  • Začetni datum

Roberto

Majstr
19. jul 2007
12.057
154
63
Doma
Njo kot eventuelno prvo damo zelo...
Prva dama USA se je žgala s sosednjim kmetom... Vozila na Vespi... Je priseljenka, ekonomski migrant... Veš da je to popolnoma v nasprotju s tem kar njen mož prezentira...
 

skala

Majstr
27. feb 2013
10.089
346
83
Kamnje
iz komunistke se je prelevila v kleno kapitalistko. a ni to uspeh. če bi jo pravilno predstavil bi takoj zmagal volive. samo meni bi rabil za vodjo kampanije. zelo poceni... par milijončkov v kapitalistični valuti....
 
I

Izbrisan uporabnik #9334

Hja, ona ni bila nikoli komunistka, njen foter pa že ...
grims-1.gif


- pa če ne bi bil, tudi ona ne bi imela zadosti dolge odskočne deske, tako da lepo prosim, kar nehajte na ta način. Sicer smo pa Slovenija in koga lepo prosim boli kjurac za ameriko
rolleyes-1.gif
?! Naj ostane tam in skrbi za svoje zamorce in indijance, zakaj bi se mi ukvarjali z njimi?
 

erikson

Guru
25. avg 2007
21.387
5.368
113
Malo ozadja iz prve roke (podcast):
dr. Nataša Pirc Musar – Beseda je kot kamen, kamor pade, pusti sled.

Pogovarjamo  se o sodnih postopkih, ki jih je zaradi širjenja informacij, da je v času svoje manekenske kariere delovala kot plačana spremljevalka, sprožila Melania Trump. Soproga ameriškega predsedniškega kandidata Donalda Trumpa toži več svetovnih medijev, tudi slovenske, kar podrobneje razloži odvetnica dr. Nataša Pirc Musar, njena pooblaščena zastopnica v Sloveniji.

Več tudi o tragičnem primeru Kamenik in razumevanju razlik med informacijami, ki so v javnem interesu, ter interesantnimi informacijami.  

 
I

Izbrisan uporabnik #9334

ksz

Sedaj bomo pa videli, koliko je v (puritanski) ameriki vreden kapital
grims-1.gif
.

V tem primeru bi jim pa prav privoščil, da Trump zmaga. Ker je čisto vsak zdrav dec v življenju kako punco kam zagrabil, razen če ni zdrav oz. 100 procenten. Tak, "nezdrav
grims-1.gif
", pa res ne more voditi neke svetovne velesile, kaj ne!

Da je pa Melanija pleh plunka, je pa itak na 40.000 km vidno. Saj jo je na isti način dobil, kot vse prejšnje in vmesne. Pri ženskah je namreč najbolj važna višina in ne dolžina - kot si nekateri fantje predstavljajo. Namreč višina, ko stopiš na denarnico
smile-1.gif
.

Tako da ... morda pa Požarju ne bo treba preveč plačati?
 

zaseka

Guru
5. dec 2015
3.502
1.816
113
Aha spet samo lepoticenje pred kamerami. Še vsaka ima rada, da jo kdo prime tam spodaj, sploh, ko so enkrat po 30. letu.. Dec se vsaj ne izmika kot Clinton in ni [cenzura]. Tole sporoča Trump zakoncema Clinton!
cool-1.gif


 

Hanzi

Guru
27. jul 2007
46.260
5.819
113
pri taščici
Citat:
Uporabnik Apollo8 pravi:
Ce bi Pirc Musarjevi dokazali, da od ljudi zahteva krivo pričanje bi bil pa to kar madez na blesceci karieri
V zivljenju sem bil "vpleten" v dva obtuzujoca dopisa odvetniske druzbe. Na prvega sem sam odgovoril kot najstnik in ie bilo potem vse tiho.
Na drugega nisem odgovarjal, ampak sem vodil svoj postopek naprej. Cez nekja casa je dolznik nakazal dolgovan znesek. Pa čeprav je odvetnik nekaj mesecev prej pisal vse drugo kot to da je dolznik karkoli dolzan.

Taki odvetniki morajo res imeti debelo kozo. Najbrz jo pridobijo z debelo denarnico. Se pravi se prodajo za nekoliko vec kot prodajalke ljubezni.
 

JosipBroz

Fizikalc
10. sep 2007
1.324
0
36
Citat:
Uporabnik Apollo8 pravi:
Ce bi Pirc Musarjevi dokazali, da od ljudi zahteva krivo pričanje bi bil pa to kar madez na blesceci karieri
Jao, jao. Pa ta stevardesa res misli, da je ves briht pojedla? Za vsako rit palica rase.
 

brane_new

Guru
10. feb 2008
14.271
2.267
113
Citat:
Uporabnik JosipBroz pravi:
Citat:
Uporabnik Apollo8 pravi:
Ce bi Pirc Musarjevi dokazali, da od ljudi zahteva krivo pričanje bi bil pa to kar madez na blesceci karieri
Jao, jao. Pa ta stevardesa res misli, da je ves briht pojedla? Za vsako rit palica rase.
Če je ta stevardesa, potem sem jaz Kramberger. Ta baba je tako in tako težka. Še dobro, da se tega njen zaveda. In to nas skrivajj!
 

zaseka

Guru
5. dec 2015
3.502
1.816
113
Zato pa vozi chopperja, ki ima nosilnost +300kg. Saj sem rekel, da bo palica se dolgo morala rasti.
 

erikson

Guru
25. avg 2007
21.387
5.368
113
Pri nas je očetova tožba še na sodišču. Knavsa kot oškodovanca zagovarja Nataša Pirc Musar, Požarja pa Matoz.
 

Pepe

Guru
20. sep 2007
13.199
4.668
113
Trump bo oddelal ta mandat in mogoče ne bo rabil naslednjega, če bo pri demokratih minimum razuma. Torej Melanija v času slovenskih volitev 2022 ne bo več prva dama v ZDA in bi lahko tokrat ona kandirala pri nas, Trump pa bi bil njen spremljevalec. To bi dvignilo prepoznavnost Slovenije v svetu do maksimuma. Politično pa tu ne bi moglo biti slabše kot so dosedanji predsedniki.