Melanija

  • Ustvarjalec teme Izbrisan uporabnik #9334
  • Začetni datum

B81

22. jul 2007
34.399
8.904
113
Odlicno, podpiram
smile-1.gif
 

dax

Majstr
22. maj 2012
708
1.627
93
Na to temo bo pa vedel kaj povedati 200. registrirani uporabnik.
wink-1.gif
 

johannes

Tehnološki dinozaver/tabure selektor 1.snl
10. feb 2013
3.215
578
113
Malo manj povezano s temo, po drugi strani pa zelo:

Dejmo se že enkrat, Slovenci, nehat zgražat in škandalizirat, če je neka ženska v rosnejših letih šla s kom spat.
Seveda je šla, in to čisto vsaka. Tudi Alenka Bratušek, tudi Melanija Knavs.

Najbolj bedno pa je, da nekateri na ta znana dejstva, ki sama po sebi niso nič posebnega, šokantnega, kujejo dobiček, bolje obisk na kakšnem portalu. Ampak obisk nekega portala je, kakorkoli vzamemo, dobiček, če niste vedeli...

Enako bedno pa je, da mnogi slovenčki orgazmirajo na take vesti. Če že ne orgazmirajo=špricnejo, pa se jim vsaj vzdigne.

Potem ni čudno, da nekateri pri flodranju ne zdržijo več kot 45 sekund. Kljub temu, da si ga prej sami ožlajfajo... Bedniki eni slovenski!

Naj vas (še nekaj tednov) raje vzburjajo brhke mladenke na slovenskih ulicah, ne pa tete v letih, ki so nekoč (mogoče) veliko flodrale, danes pa le malo, ali pa sploh ne več.

Izdrkajte, pa bo za nekaj časa pod popkom mir!
 

Runo

Guru
11. avg 2013
2.031
704
113
Tale outdated forum še vedno nima like buttona?

Dobro napisano. Duhovito, a resnično.
 
I

Izbrisan uporabnik #9334

Men se na Melanijo ni nikoli dvignil. Ko bi ti njeno mamo poznal, tisto pa je raketa!
smile-1.gif
 

johannes

Tehnološki dinozaver/tabure selektor 1.snl
10. feb 2013
3.215
578
113
Citat:
Uporabnik Demz pravi:
Men se na Melanijo ni nikoli dvignil. Ko bi ti njeno mamo poznal, tisto pa je raketa!
smile-1.gif

Hvala za potrditev moje teza, da VČASIH drek vseeno pade daleč od riti (jabolko včasih pade zelo daaaaleč od drevesa)...
evil.gif
 

mtl

Majstr
19. jul 2007
10.365
227
63
Kras
www.mtl.si
Citat:
Uporabnik johannes pravi:
Dejmo se že enkrat, Slovenci, nehat zgražat in škandalizirat, če je neka ženska v rosnejših letih šla s kom spat.
Seveda je šla, in to čisto vsaka. Tudi Alenka Bratušek, tudi Melanija Knavs.
Pa ti razlikuješ spanje z nekom od spanja z nekom ZA PLAČILO (v kakršnikoli obliki že: denarju, on time času, koki, avtu, itd.)?
Ker to kar si tukaj napisal, si napisal, da so vse Slovenske kurbe. Aja, to ti izkušnje govorijo, upam da ne bom tudi jaz tega spregledal pri tvojih letih.
grin1.gif
 
I

Izbrisan uporabnik #9334

Melanija je letnik 70 - 72, tam nekje. Ta generacija so vse zelo lepe punce. Zgonc kot uradni fotograf od Lisce jih je pa pobiral in vpeljeval v manekenske vode. Je kar nekaj fotomodelov prišlo skozi Lisco ven, v beli svet.

Ampak tu, pri Melaniji, je pa resnično tastara mnogo bolj fejst kot pa punca. Še danes,ko je že preko 60 let. Medtem ko je pa Viktor (oče) na pogled prav takšen kot Trump. Lahko bi ju imeli za brata
tongue-1.gif
, tako sta si podobna.

Tisti rek tudi v tem primeru zelo drži : - da mora biti dejc grd kot smrtni greh, ženska pa lepotica. Potem lahko pričakuješ tudi lepe otroke.
 

johannes

Tehnološki dinozaver/tabure selektor 1.snl
10. feb 2013
3.215
578
113
Citat:
Uporabnik mtl pravi:
Pa ti razlikuješ spanje z nekom od spanja z nekom ZA PLAČILO (v kakršnikoli obliki že: denarju, on time času, koki, avtu, itd.)?
Ker to kar si tukaj napisal, si napisal, da so vse Slovenske kurbe. Aja, to ti izkušnje govorijo, upam da ne bom tudi jaz tega spregledal pri tvojih letih.
grin1.gif

Ko boš ti v mojih letih, seksa/fuka NE BO VEČ. Se boste gonili le še virtualno, lulek pa boste moški imeli le za (saj pove ime: lulek)...
evil.gif


mladi izgubljajo željo po spolnosti
 

mtl

Majstr
19. jul 2007
10.365
227
63
Kras
www.mtl.si
Citat:
Uporabnik johannes pravi:
Citat:
Uporabnik mtl pravi:
Pa ti razlikuješ spanje z nekom od spanja z nekom ZA PLAČILO (v kakršnikoli obliki že: denarju, on time času, koki, avtu, itd.)?
Ker to kar si tukaj napisal, si napisal, da so vse Slovenske kurbe. Aja, to ti izkušnje govorijo, upam da ne bom tudi jaz tega spregledal pri tvojih letih.
grin1.gif

Ko boš ti v mojih letih, seksa/fuka NE BO VEČ. Se boste gonili le še virtualno, lulek pa boste moški imeli le za (saj pove ime: lulek)...
evil.gif


mladi izgubljajo željo po spolnosti
Hvala za tvojo modrost.
Da znaš nakladat že vemo vsi, a pa lahko odgovoriš na zgornje vprašanje ali ti tega tvoja modrost ne dopušča?