Mejni prehodi čakanje - september?

AvtoFun

Guru
29. dec 2007
18.131
2.256
113
A je kdo bil te dni kaj mimo Dragonje? A se še čaka glede na to da je že september? Ravno gledam da se trenutno 16:04 čaka na Gruškovju 50min na vstop v Hrvašo? Wtf? Kdo zdaj tja rine in po kaj? :)
 

Peter Klepec

Majstr
24. jan 2019
3.081
434
83
Da ne odpiram posebne teme.

Z Matey sva v debati o tem kakšno je stanje na meji z Avstrijo, in sicer ali so ali niso kontrole s strani Avstrijcev.
Povejte prosim tisti, ki mejo z Avstrijo prečkate bolj ali manj redno ali vsaj občasno. Kakšno je stanje danes, kdaj so se nehale ali spet začele kontrole (če so se) in povejte, na katerih prehodih ali izven njih je situacija, ki jo poznate.
 

Peter Klepec

Majstr
24. jan 2019
3.081
434
83
V Radgoni in na Gederovcih jih tudi ni že vsaj kakšni dve leti, vsaj čez vikende ne.
Matey
Če bi ignorirala, ne bi pisala tukaj. Dobro veš, da v temi o migrantih v Sloveniji, v tisti o feministkah in še v kateri ne smem, torej ne morem sodelovati. To ti razlagam že ene tretjič.
In ne, ne zapenjam jaz vate. V resnici je tako
klik

edit:
sicer pa informacija o tem kje so in kje niso kontrole po moje ni smetenje, saj se tiče vseh nas.
 
Nazadnje urejeno:

vuk

Pripravnik
19. nov 2007
499
4
18
Vsak dan oz. skoraj vsak dan preckam mejo v Sentilju. Danes so imeli poostreno kontrolo in vecini avtom gledali dokumente, kombije so pa dali na stran in jih pregledovali. Vceraj in prejsnje tedne je bilo se kolko tolko normalno,ko so samo mahali dalje.
 

Peter Klepec

Majstr
24. jan 2019
3.081
434
83
Vsak dan oz. skoraj vsak dan preckam mejo v Sentilju. Danes so imeli poostreno kontrolo in vecini avtom gledali dokumente, kombije so pa dali na stran in jih pregledovali. Vceraj in prejsnje tedne je bilo se kolko tolko normalno,ko so samo mahali dalje.
Kaj pa prej?
Pa veš slučajno kako je na Juriju in Cmureku?
 

vuk

Pripravnik
19. nov 2007
499
4
18
Prej? Kdaj prej...mesec, pol leta, leto pred 10 leti?
Cmurek nimam pojma, ker se v sluzbo vozim cez Sentilj. Edino kar sem se preckal je bil MP Radlje in Jurij kaksen mesec dni nazaj z motorjem. Tam ni blo zive duse.
 

vuk

Pripravnik
19. nov 2007
499
4
18
Po 2015.

To si šel na Labod? Fajn fura.
Po 2015 - vedno je bil nekdo tam,ampak nic kaj niso ustavljali. Na Labot se ne vozim vec, v zadnjih petih letih se je asfalt poslabsal, pa prevec guzve je gor...ampak grem cez MP Radlje dalje proti Ivniku, Deutschlandsbergu proti Hebalm ali pa Weinebene.

Ob ponedeljkih pa je vedno guzva od 6.00 - 7.45/8.00 nekje. Po 8 uri se zadeva izboljsa. Prvelika kolicina prometa in naceloma se ze od Lipnice dalje plejes v koloni, od Wildona dalje pa skoraj ziher stojis parkrat v koloni.
Par let nazaj je bilo boljse.
 

Peter Klepec

Majstr
24. jan 2019
3.081
434
83
Hvala dečki. Glede na paniko po medijih sem že pomislila, da se žandarji in vojska samo pred mano skrivajo :cool:
vuk
Se še malo spomnim teh cest. Fajne.
 

vuk

Pripravnik
19. nov 2007
499
4
18
Cisto uptodate informacija izpred kaksne urce. Tudi danes so meli poostreno kontrolo. Koncno so naredili dve spuri za osebna vozila. Cakanje mogoce 10-15 min. Kombije in manjse tovornjacke dajo na stran in temeljiteje pregledajo. Ter avte z registrskami ki niso avstrijske ali pa MB & MS tudi.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Peter Klepec

Peter Klepec

Majstr
24. jan 2019
3.081
434
83
Cisto uptodate informacija izpred kaksne urce. Tudi danes so meli poostreno kontrolo. Koncno so naredili dve spuri za osebna vozila. Cakanje mogoce 10-15 min. Kombije in manjse tovornjacke dajo na stran in temeljiteje pregledajo. Ter avte z registrskami ki niso avstrijske ali pa MB & MS tudi.
Šentilj, kajne?
Mogoče veš, so na manjših prehodih tudi spet vzpostavili kontrole?