mBills

sad

Guru
24. avg 2007
20.461
9.154
113
V kolikor, kot trenutni imetnik mBills Mastercard kartice v prihodnosti ne želite uporabljati paketa Napredni, lahko vaš paket spremenite v Enostavni in s tem še vedno obdržite številne storitve, ki še naprej ostajajo brezplačne. Uporabniki paketa Enostavni lahko še naprej brezplačno plačujejo položnice in e-račune, nakazujejo denar na TRR v Sloveniji in v tujini, plačujejo z mBills mobilno denarnico na prodajnih mestih, nakazujejo denar na telefonsko številko, pregledujejo transakcije v analitiki in uporabljajo druge brezplačne funkcionalnosti.
 

bizi

Guru
21. nov 2007
27.271
-2.004
113
Kočevska
Jaz mam mBILLs povezan z aplikacijo Na poti od Petrola. Saj veste, bifeji so zaprti (epidemija), zato večkrat plačam kavico Na poti (poskeniram kodo), plačilo pa gre direkt iz mBILLs. Vsako 10. kavico imam zastonj. Dokler lokali ne bodo odprti, bom še imel mBILLs. :) Za drugo pa mBILLS ni več uporaben. :)
Jaz imam Na poti lepo povezano z Revolutom, čeprav ti aplikacija v prvi vrsti vsiljuje Petrolovo kartico in mBills.
 

Rossoner

Pripravnik
15. apr 2008
122
0
16
mbills.jpg
 

gr69

Guru
15. dec 2009
11.277
2.379
113
še v SLO - ampak komaj
Glede na to:
Nadomestilo za neaktivnost se zaračuna uporabnikom, ki imajo v mBills mobilni denarnici dobroimetje in več kot 6 mesecev niso opravili transakcije z mBills mobilno denarnico ali kartico mBills Mastercard.

me BK.
Spraznil račun in zbrisal app. Kaj več je nepotrebna potrata časa.

Aja - bo letnem debaklu so mi pozabili poslati novo MC, tako, da sem “ostal” enostavni.
 

Mare2

Guru
18. avg 2007
4.994
-1.289
113
Daj poglej v cenik, če si neaktiven 6 mesecev al kolk. Jaz bi vseeno odjavil pisno po mejlu.
 

Jest

iPhone Guru
26. jul 2007
15.324
666
113
Medvode / Slovenija
www.mobile.si
Daj poglej v cenik, če si neaktiven 6 mesecev al kolk. Jaz bi vseeno odjavil pisno po mejlu.

Ta dodatek za nekativnost je samo, ce imas kaj denarja na mBills racunu...

Nadomestilo za neaktivnost se zaračuna uporabnikom, ki imajo v mBills mobilni denarnici dobroimetje in več kot 6 mesecev niso opravili transakcije z mBills mobilno denarnico ali kartico mBills Mastercard.
 
  • Všeč mi je
Reactions: gr69

Jest

iPhone Guru
26. jul 2007
15.324
666
113
Medvode / Slovenija
www.mobile.si
Koncno je na voljo nova verzija aplikacije, ki omogoca spremembo paketa v brezplacnega brez MasterCarda ...

Pasted_Image_22_01_2021__07_20.png


So pa se neke druge novosti... kot je recimo kartica za otroke MasterCard Mini on s tem povezano aplikacijo mBills Mini ...
 
  • Všeč mi je
Reactions: Mare2

Mare2

Guru
18. avg 2007
4.994
-1.289
113
Jaz sem tole že spremenil, danes. Za skenslat bom pa še malo počakal. :)
 

jest5

Guru
18. avg 2007
25.165
-8.273
113
Če prav razumem, s praznim računom nimaš stroškov za neuporabo. To je samo, če ti gor leži denar?
Da vem, če imam lahko zadevo v "hladni rezervi" za morebitno uporabo nekoč, ali je bolje prekiniti.
 

KarEn

Majstr
27. jan 2008
2.174
267
83
Jest: če se ne motim je odvisno od tega ali imaš fizični Mastercard - če imaš kartico in jo hočeš uporabljat, potem jo boš plačeval, če imaš samo app je to navaden paket in lahko plačuješ samo na Petrolu oz. tam kjer lahko plačaš z mbills telefonom direkt (ali preko QR ali skeniranja)...