mBills

XSIDE

01101010
22. jul 2007
4.401
484
83
::1/128
Revolut podpira Garmin Pay kot tudi Apple Pay že precej časa, pa še disposable kartice za plačevanje preko spleta imajo (dobiš novo številko kartice za vsako plačilo, tako da je kasneje ne morejo zlorabit, ker ni več veljavna). Pa vsaj v mojem krogu ljudi, imam precej več ljudi z Revolutom kot mBills, tako da smo si na ta način delili tudi stroške za malico in podobno. Osebno sem mBills uporabljal samo še za plačevanje položnic direktno iz Sberbank računa, ker je zaradi podpore slo UPN QR kode in eRačunov bolj komot (pred tem sem sicer BP plačeval vse položnice tudi iz Revoluta, ampak je treba copy/pasteat podatke). No pa občasno kak futer preko eHrane plačam na ta način, če ravno podpirajo. Dokler bo to še možno brezplačno, bo, potem pa tudi sam ukinem.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Smajo

Jest

iPhone Guru
26. jul 2007
15.337
672
113
Medvode / Slovenija
www.mobile.si
Saj če 6 mesecev nisi uporabljal potem tega res ne rabiš.

Ker ti pa v nicku piše, da si iPhone guru, bi pa jaz na tvojem mestu še par dni počakal, predno skenslaš. :geek:


A zaradi Apple Pay? Ze dosedaj je bilo mozno placevati preko Apple Pay z mBills... s pomocjo Curve... le da so sedaj se to opcijo zaceli dokaj mastno zaracunavati... Kupis recimo nekaj za nekaj € in ti zaracunajo 2€ provizije ...

Tole je screenshot iz drugega foruma ...

494-FD7-EB-4-B35-401-F-B196-EEC70-E9-EEF17.jpg


In to me niti ne gane, ce bo mBills dobil tudi moznost placevanja z APple Pay (ceprav ne verjamem, dokler res ne bodo imeli... ker to je nacioanlni sport, da zadeve obljubljajo a potem velikokrat ni nic ai pa je nekaj mesecna zamuda :) ) ... So druge opcije, kjer za to ni potrebno posebej placevati :)
 
Nazadnje urejeno:

Jest

iPhone Guru
26. jul 2007
15.337
672
113
Medvode / Slovenija
www.mobile.si
In to me niti ne gane, ce bo mBills dobil tudi moznost placevanja z APple Pay (ceprav ne verjamem, dokler res ne bodo imeli... ker to je nacioanlni sport, da zadeve obljubljajo a potem velikokrat ni nic ai pa je nekaj mesecna zamuda :) ) ... So druge opcije, kjer za to ni potrebno posebej placevati :)

Moram "pozret" svoje besede :)


Apple Pay tudi uradno na mBills >> https://www.mbills.si/apple-pay

Dodajanje deluje ...

Pasted_Image_02_12_2020__09_45_25778BD0.png
Pasted_Image_02_12_2020__09_46_25778BED.png
 

Smajo

Fizikalc
15. maj 2012
548
25
28
hraše
Revolut podpira Garmin Pay kot tudi Apple Pay že precej časa, pa še disposable kartice za plačevanje preko spleta imajo (dobiš novo številko kartice za vsako plačilo, tako da je kasneje ne morejo zlorabit, ker ni več veljavna). Pa vsaj v mojem krogu ljudi, imam precej več ljudi z Revolutom kot mBills, tako da smo si na ta način delili tudi stroške za malico in podobno. Osebno sem mBills uporabljal samo še za plačevanje položnic direktno iz Sberbank računa, ker je zaradi podpore slo UPN QR kode in eRačunov bolj komot (pred tem sem sicer BP plačeval vse položnice tudi iz Revoluta, ampak je treba copy/pasteat podatke). No pa občasno kak futer preko eHrane plačam na ta način, če ravno podpirajo. Dokler bo to še možno brezplačno, bo, potem pa tudi sam ukinem.
Še eno vprašanje, odprem revolt, virtual card, je samo visa, potem to dela na garmin pay ali moraš vzet plastiko mastercard?
 

Rossoner

Pripravnik
15. apr 2008
122
0
16
ce prav razumem nov cenik, bo za vsakrsno vplacilo gotovine v zastonj paketu, obracunana provizija 0,9 % od zneska?
 
2. okt 2007
3.592
2.033
113
S februarjem 2021 bo mBills kartica plačljiva in sicer 1,99€/mesec. Očitno jo bo potrebno odjavit, in preit na alternative.

No, alternativo (Curve) že imam in lepo deluje z GarminPay.