Marš McDonalds

Kasius

Hugo Boss Opanæiæ
15. dec 2007
4.061
0
36
Pri tvoji
Zakaj so umaknili perutničke s ponudbe. Ful dobre so ble, take pikantne.

Nazadnje urejeno:

Lateral

Fizikalc
31. mar 2008
1.759
27
48
Big deal, košček ledvice. Pri takšni masovni proizvodnji se pač zgodi, nihče ne bo zbolel ali umrl zaradi tega.

laibach123

Pripravnik
18. mar 2012
217
0
16
Zato, ker perutničke so bile v promociji! Se pravi neko časovno obdobje imajo, nato pa zamenjajo s novo promocijo. V tem primeru s promocijo "Alpski tedni". Ne skrb...sj letos bo ziher se ksna promocija s perutničkami. Drugače če se pa ne motm. misljo še letos odpret KFC! =)

Nazadnje urejeno:

keber

majski hrošč
28. jul 2007
13.240
43
48
Citat:
Uporabnik Denis pravi:
Je pa tale Bacon rosti z zelenjavo in vsem ostalim prav dober. T poješ 1300 kcal mimogrede
Nekaj od tega je beljakovin, zato ni panike. Čeprav je meni boljši Big Tasty, krompir v hamburgerju ... ne vem no. Mogoče bom probal, samo me ne vleče.

Drugače pa se strinjam s Kajsijem, perutničke bi morale biti na razpolago stalno, tako kot so v BK. Pa še kakšno ekstra omako bi lahko uvedli, glede tega so res smotani.

Malecky

Majstr
10. sep 2007
11.133
281
83
Mava podoben okus, meni je tudi svež big tasty super. Za te 3x na leto dobit šus tiste fake žar arome pač sede.

Mi je pa tudi bacon rosty oz. Alpinc odličen! Neverjetno kako sede slanina pa tist krompir.

SouthPark

Jas da nea vem?! Ka te je...
5. sep 2007
24.570
1
38
Klobukarjev dol
Meni pa so vse te alpske stvari s krompirjem not tak nagravžne, da kaj hujšega skoraj nisem jedel. Tak se mi zdi kot da bi namesto krompirja jedel zaseko zmešano s mastnim krompirjem. Tokrat imajo sicer zgleda samo enega s tem polpetom, lani je bilo več stvari.

Drugače pa bi lahko obdržali 1955 hamburger, je tudi veliko kolegov reklo, da je bil super. Pa vsaj normalno velik je bil, kot so v BK.

keber

majski hrošč
28. jul 2007
13.240
43
48
Citat:
Uporabnik SouthPark pravi:
Drugače pa bi lahko obdržali 1955 hamburger, je tudi veliko kolegov reklo, da je bil super. Pa vsaj normalno velik je bil, kot so v BK.
Big Tasty je ravno nekje velikosti 1955 burgerja, se kar dobro usede v želodec. Tudi kalorij ima blizu 1000. No, ampak če jih pred tem okoli 1000 tudi skuriš, potem ni panike, a ne?