Maribor dobil "džamijo"

• Spletno mesto uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve in funkcionalnosti, ki jih brez piškotkov ne bi mogli nuditi. Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki. Izvedi več...

Snecer

Popušil sem 17.9.2017
17. avg 2007
45.334
83
48
Lepo na tiho poteka islamizacija tudi v Metropoli.

https://maribor24.si/lokalno/v-prostorih-bivsega-merkurja-na-teznem-bo-islamska-molilnica/

za 500 družin

Citat:
Bivši Merkurjev trgovski center Tezno je za slabih 1,3 milijone evrov kupila Islamska skupnost v Republiki Sloveniji, poroča Požareport. Islamska skupnost v Republiki Sloveniji je že lanskega julija sklenila prodajno pogodbo za nakup stavbe Merkurjevega poslovno-trgovskega centra Tezno, je razvidno iz sklepa okrajnega sodišča v Kranju.
zaenkrat se ne bo drlo ven, ni pa nujno, da kdaj ne bodo še kaj dvigali

Snecer

Popušil sem 17.9.2017
17. avg 2007
45.334
83
48
poleg ciganov še "džamija"
pašejo skupaj

p.s.
tam pri nama je v redu, a včasih je bilo tam pri viaduktu pri tebi precej temno

CLIO15

Fizikalc
1. nov 2007
5.067
23
38
Mojemu fotru se želodec obrača ko to gleda ker je v tej firmi celo življenje zabil gradili so v začetku 90 let ko je to še spadalo pod Kovinitehno in ja uspeli so zrihtat ni kaj.
Pa še jaz sem v tej stavbi 9 mesecev delal.

Pepe

Fizikalc
20. sep 2007
8.335
52
48
Citat:
Uporabnik CLIO15 pravi:Zato ker nimamo prijatlov v Katarju
Če računaš izpad dohodka, ki so ga imeli ljudje, ki so prišli protestirat proti Kangli, imaš to ein zwei drei nabrano, če naredijo ta čas raje kako naduro v Avstriji.

luciano

Pripravnik
3. okt 2011
714
10
18
MB
Citat:
Uporabnik Pepe pravi:
Citat:
Uporabnik CLIO15 pravi:Zato ker nimamo prijatlov v Katarju
Če računaš izpad dohodka, ki so ga imeli ljudje, ki so prišli protestirat proti Kangli, imaš to ein zwei drei nabrano, če naredijo ta čas raje kako naduro v Avstriji.
Bili smo bolj v nočnih urah.....je cenejši tok

Pepe

Fizikalc
20. sep 2007
8.335
52
48
Citat:
Uporabnik Snecer pravi:In kaj bi z njim
Za koji k....c pa potem odpiraš temo, da je nekdo kupil en propadli poslovni objekt in bo notri pač nekaj imel, kar se te ne tiče?
Jaz sem mislil, da ti veš, kaj bi z njim. No ja, saj sem vedel, da sem te precenil