Malica - lokacija - cena

mojamura

Fizikalc
25. jul 2007
1.355
0
36
sLOVEnia
Delam v mb in posledično hodimo tudi v mb-ju na malico. Priporočala bi Evito, ki je ala samopostrežna restavracija, cena malice je pa trenutno 3 €, porcija pa prevelka
grin1.gif


pa Nigrad restavracija ma malico 3,30 €, samo tam mi ni tako všeč. V Perli majo dobre solatne krožnike, ampak tam so cepljeni proti brzini, cena od 3,60-3,80€.
Kam na malico hodite vi in koliko stane.
 

Rikolus

Fizikalc
19. jul 2007
2.298
62
48
Kje je Evita? Drugače ko sem v Mariboru, grem na malico v Tuša (blizu Pobrežja). Tam dobiš kar uredu malico za 3,30 € (glavna jed+solata). Enkrat sem jedel mesno lazanjo......ubijalsko dobra
 

Rikolus

Fizikalc
19. jul 2007
2.298
62
48
Klopčič je dobesedno junkfood........tok se pa mam rad, da tja nikoli ne grem jest... Hja,
 

alkoholik

RudolF
23. jul 2007
16.128
2.291
113
v lokalni ostariji
no ja... imas tudi slabse restavracije... ali pa kaksne na "visokem" nivoju ki furajo isto hrano samo malo lepse zapakirano...

je pa pri klopcicu zanimivo da vidis vse kako se hrana pripravlja... ceprav ti zna tek pokvarit ko vidis kako kuhar po tleh pobira krompir:)


je pa tak da v ponedeljek je obvezno faseran meso na jedilniku... ostanek od petka:)
 

mojamura

Fizikalc
25. jul 2007
1.355
0
36
sLOVEnia
Citat:
Uporabnik Rikolus pravi:
Kje je Evita? Drugače ko sem v Mariboru, grem na malico v Tuša (blizu Pobrežja). Tam dobiš kar uredu malico za 3,30 € (glavna jed+solata). Enkrat sem jedel mesno lazanjo......ubijalsko dobra

tam poleg se mi zdi prodajajo msuzukije, pa tuš cash & carry je poleg....se mi zdi da je to tržaška
 

mojamura

Fizikalc
25. jul 2007
1.355
0
36
sLOVEnia
pa na teznem je ena kitajska restavracija kjer če greš, med 12 in 14 jest (se mi zdi da so take ure) lahko zbiraš med 4 predjedmi ali 4 posladki in med cca. 45 meniji malice. cena pa je
predjed (ali) posladek + meni = 4 €
 

AndrejD

Guru
20. jul 2007
6.940
1.254
113
Lenart

Gostilna 29

Malica + solata 3.3€
Je pa stalno na izbiro okrog 10 različnih solat.
 

sevlje

Fizikalc
25. jul 2007
1.913
0
36
44
Selška dolina
Naši ko so na terenu v ljubljani imajo običajno samo dve lokaciji za malico. In sicer največkrat v Metliški hram, kjer so zelo zadovoljni tako s hrano, postrežbo, lokacijo in tudi parkiriščem, saj brez problema parkirajo kamion.

Če so na drugem koncu LJ pa gredo običajno v Micko.

lp
 

Isaac

Pripravnik
24. jul 2007
118
0
16
42
Citat:
Uporabnik mojamura pravi:
pa na teznem je ena kitajska restavracija kjer če greš, med 12 in 14 jest (se mi zdi da so take ure) lahko zbiraš med 4 predjedmi ali 4 posladki in med cca. 45 meniji malice. cena pa je
predjed (ali) posladek + meni = 4 €

To je na ptujski cesti na teznem. V jedilniku piše da je to jubilejni meni
smile-1.gif
 

mojamura

Fizikalc
25. jul 2007
1.355
0
36
sLOVEnia
Citat:
Uporabnik Isaac pravi:
Citat:
Uporabnik mojamura pravi:
pa na teznem je ena kitajska restavracija kjer če greš, med 12 in 14 jest (se mi zdi da so take ure) lahko zbiraš med 4 predjedmi ali 4 posladki in med cca. 45 meniji malice. cena pa je
predjed (ali) posladek + meni = 4 €

To je na ptujski cesti na teznem. V jedilniku piše da je to jubilejni meni
smile-1.gif

ja to se je tudi meni zgodilo
hysterical-1.gif

pol pa letajo s tisto porcijo hrane, ki pač ni bila pri naši mizi naročena po celi restavraciji in pri vsaki mizi vprašajo, ali je to blo njihovo naročilo
grin1.gif
 

Grikos

Pripravnik
21. jul 2007
386
0
16
Monika na Valvasorjevi, ker je preko ceste
grin1.gif
- malica 3 Eure
Nekdo je že omenil Tuš na Pobrežju, eden je še v Radvanju, zraven je še gostilna Kostanj, kjer je tudi OK.

V LJ pa se mi dopade menza od Iskre v Šiški - 4.5 Eura....
 

merdzo

Majstr
6. avg 2007
3.700
138
63
Živjo!

Tule na Viču se gre ali k
1. Babici - hrana 3/5, postrežba 2/5, brzina 1/5, glavna jed+solata=cena 3,8-4,2EUR
2. Špar Vič - hrana 3+/5, postrežba (samopostrežna), brzina (samopostrežna), glavna jed+solata=cena 4-5EUR
3. Kurji tat - hrana 3+/5, postrežba 3/5, brzina 4/5, glavna jed+solata=cena 3,8-5EUR
3. Via Bona - hrana 4/5, postrežba 4/5, brzina 3/5, glavna jed+solata=cena 4-6EUR *lušne kelnarce

lp
 

Steve

Guru
13. avg 2007
9.652
1.576
113
V Mariboru so daleč najboljše malice v mesariji, ki ima zraven svojo gostilno. Imena se ne spomnim, je pa v novem bloku pod pohorjem, tam ko je pošta, slaščičarna, mercedes gostilna,... Priporočam!
 

wacko

Fizikalc
18. jul 2007
5.450
0
36
Citat:
Uporabnik alkoholik pravi:
V ljubljani najcenejsi Klopcic oz menza ob litostroju (pa tudi skoraj najvecji Junkfood...) poceni je tudi interspar in njegova restavracija...

A se je Klopčič že preselil v nove prostore? Jst sm tja hodil pred leti, ko sem še v šolo tja hodi in je bla hrana kr uredu. Res pa da se glede prostora ne smeš kej dost obremenjevat. Ni glih za kkšne poslovneže, da bi na malce hodil (čeprav sem jih tud vidu)... za delavce in študente je pa kr uredu...