Mali oglasi: Ali pozna kdo to vozilo?

AndrejEnej

Guru
13. okt 2016
3.705
-484
113
145 km SZ od Opatije
https://www.avto.net/Ads/details.asp?id=14836021&display=Volkswagen Passat Variant 2.0 TDI BMT Hi...

Samo v opozorilo.

jaz sem ta avto zaaral kake 3-4 mesece nazaj. potem pa si je prodajalec premislil, ni pa seveda želel vrnit dvojne are.

ob ogledu mi je povedal da je to že naredil enkrat prej, celo nekomu iz ajdovščine, ampak takrat nisem neke pažnje polagal.

zgleda to počne redno

Ne razumem tega, prodaja avtomobil, ki ni ne vem kaj posebnega (jih je na Anetu OGROOOMNO, pasatov mislim), niti cena ni ne vem kako ugodna, niti avto ni ne vem kaj posebnega.
A smo (ste) res slovenci taki butli? Sam da je VW, pa magar če te nategnejo ...
 

tomi

Guru
1. sep 2007
17.915
9.059
113
39
MB
Ne razumem tega, prodaja avtomobil, ki ni ne vem kaj posebnega (jih je na Anetu OGROOOMNO, pasatov mislim), niti cena ni ne vem kako ugodna, niti avto ni ne vem kaj posebnega.
A smo (ste) res slovenci taki butli? Sam da je VW, pa magar če te nategnejo ...

30B1D331-F31B-4182-88C3-8B356BD6AC97.jpeg
 

afroC

Majstr
6. jun 2009
2.771
351
83
Precej švercerski opis, napol pismen, pike in presledki so kako že? Te dni sem v CE koncih in je res neverjetno kako ima vsaka peta hiša na dvorišču avto ali dva za preprodajo (novejši, brez tablic) parkiran. Predvsem passati in a6, za "naše" ljudi očitno. :)
 
Nazadnje urejeno:
  • Všeč mi je
Reactions: tomazpog in elth

klekej

Majstr
26. jul 2007
5.349
257
83
33
ob ogledu mi je povedal da je to že naredil enkrat prej, celo nekomu iz ajdovščine, ampak takrat nisem neke pažnje polagal.

In teb ob tem ni kliknilo v glavi?

Pa ob tem tudi ne?
"NAMEŠČENE SO ZIMSKE GUME SAVA ESKIMO HP 2 LETNIK 2019 VSE ŠTIRI NOVE NA 17 COLA."
"AVTO IMA ZELO BOGATO OPREMO SAJ JE CENA NOVEGA BILA 39000EV."

Če ne, bi ti lahko pa ob lokaciji prodajalca, nad Zavrčem je še Zahovič položil roke, pa je čistokrven štajerc.
 

tomi

Guru
1. sep 2007
17.915
9.059
113
39
MB
In teb ob tem ni kliknilo v glavi?

Pa ob tem tudi ne?
"NAMEŠČENE SO ZIMSKE GUME SAVA ESKIMO HP 2 LETNIK 2019 VSE ŠTIRI NOVE NA 17 COLA."
"AVTO IMA ZELO BOGATO OPREMO SAJ JE CENA NOVEGA BILA 39000EV."

Če ne, bi ti lahko pa ob lokaciji prodajalca, nad Zavrčem je še Zahovič položil roke, pa je čistokrven štajerc.

zdaj ste vsi pametni u bozjo mater.

imam shranjen filter, še vedno je po mojih filtrih manj ko 10 avtov na avto.netu, brez izbrane znamke. navkljub temu da bi jih naj bilo na tisoče kot pravite nekateri.
avto je bil blizu za ogled, po vinu je vse štimalo.

res nisem po stilu pisave sklepal, da si bo gospod premislil, oz. nikoli se še nisem srečal s tem :eek:
 

cappy

Guru
8. apr 2010
8.154
4.482
113
meni je oglas čisto ok napisan, pač je en star čiča delal opis. če vse štima še po vinu ter osebno bi tudi sam dal aro...
 

klekej

Majstr
26. jul 2007
5.349
257
83
33
Cak, ti si napisal, da ti je ze pred pologom tvoje are povedal, da je ze "nategnil" modela iz Ajdovscine. Oglas je napisan v klasicnem stajersko-avtodiler stilu, pa poreklo prodajalca se iz njega tudi razbere. Ne rabis bit pametn u bozjo mater ob vseh teh alarmih, no naj bo sola za naprej in uspesen nakup.
 
  • Všeč mi je
Reactions: AndrejEnej

AndrejEnej

Guru
13. okt 2016
3.705
-484
113
145 km SZ od Opatije
Jest bi tukaj preveril dvoje:
1. mogoče tip ni ravno diht, v poplavi teh uber pasatov je mel srečo, da je sploh imel 2 kupca (zdaj se je ta veriga sreče zanj prekinila :evil: )
2. preveri, če ti je vrnil pravi denar. Lahko, da je vrnil ponarejenega :evil: :evil:

p.s. nismo pametni zdaj, sam mal te pa moramo hecat (brez zamere) :p drugače je pa res škoda, da se moramo (vsi, ne samo ti) ubadat s takimi pacienti ...(ne mislim tebe, pač pa lastnika passata)
 

B81

22. jul 2007
34.262
8.812
113
Sicer ne kupujem renolta, ampak kaj je S Talismanom narobe, da je tak ugoden?
Oprema je top of the top, cena pa primerljiva z enim golfom...
 

hermann

Guru
19. mar 2014
9.186
5.731
113
Za začetek tole ni zen oprema ampak tista praktično osnovna... business al kaj je že. Posledično verjetno nima polovice opreme, ki je našteta. Glede na izkušnje s prodajalcem niti nisem prepričan, da gre za nenamerno napako.

Drugače pa pač nepriljubljen avto v nepriljubljenem avtomobilskem razredu (kar ni passat obstaja samo zato, da obstaja)... in tipično renojevsko so z razvojem nehali nekje pri 95% dokončanem avtu in so kakšne malenkosti bolj tako tako.

Meni se sicer ne zdi slab avto za svoj denar.
 

Ledenko

Guru
18. jul 2011
2.465
857
113
Po lučeh (ki niso full led) sodeč, gre tole za najbolj osnovni paket z nekaj dodatne opreme. Top of the top je kvečjemu Initiale Paris.
 
  • Všeč mi je
Reactions: koliko

hermann

Guru
19. mar 2014
9.186
5.731
113
saj se po sedežih vidi, da je tole osnovni model

zen ima zice kombinacijo z ledrom in večje feltne
 

B81

22. jul 2007
34.262
8.812
113
BTW, pozna kdo to hišo? Zanimivo, da kulturno tudi na mail odgovorijo.
Polno V40 volvov imajo, zgleda, da so jih polovico od včeraj že prodali. Kaj je to neka flotna zadeva al kako?
avto.net