Mali oglasi: Ali pozna kdo to vozilo?

MiHa88

Pripravnik
13. apr 2008
729
4
18
Dobra oprema, zgleda ima tudi svetlobni senzor (kljukica zgine pri oddaji oglasa). Kulturna cena.


Ma oprema ni nič posebnega razen sedežev, navigacija 2D, nima dvojne klime, nima avtomatske ročne zavore(ima elektronsko ampak manjka funkcija, da avtomatsko spusti in zategne ko se avto ustavi), nima spredaj senzorjev, nima radarskega tempomata... toliko na prvi uč :)
 

B81

22. jul 2007
34.425
8.917
113
Ma oprema ni nič posebnega razen sedežev, navigacija 2D, nima dvojne klime, nima avtomatske ročne zavore(ima elektronsko ampak manjka funkcija, da avtomatsko spusti in zategne ko se avto ustavi), nima spredaj senzorjev, nima radarskega tempomata... toliko na prvi uč :)

Ima pa samozatemnitvena ogledala in svetlobni senzor za dolge/kratke luči. dokler tega dvojega nimaš, tudi ne pogrešaš. Tudi luči so ok.
Prednji senzorji pa zgleda da so, se vidi levo pri prednji tablici. meni osebno zelo OK oprema. Zakaj pa rabiš dvojno klimo v avtu, pa ne vem. Mogoče piha dvojna klima "pameten zrak", ki se ne meša v avtu ali kako. IMO, kul avto (žal pa grdi karavan, golf z ritjo:)).
 

MiHa88

Pripravnik
13. apr 2008
729
4
18
Ima pa samozatemnitvena ogledala in svetlobni senzor za dolge/kratke luči. dokler tega dvojega nimaš, tudi ne pogrešaš. Tudi luči so ok.
Prednji senzorji pa zgleda da so, se vidi levo pri prednji tablici. meni osebno zelo OK oprema. Zakaj pa rabiš dvojno klimo v avtu, pa ne vem. Mogoče piha dvojna klima "pameten zrak", ki se ne meša v avtu ali kako. IMO, kul avto (žal pa grdi karavan, golf z ritjo:)).


Ja senzorje spredaj res ima se na odbijaču ne vidi zaradi barve.. ima soliden paket v vsakem primeru že sedeži zmagajo :)
Največji fail so s-line nalepke na blatnikih, avto pa nima zunanjega niti notranjega paketa s-line... razen če si lahko tako sestaviš s-line da imaš zunaj samo nalepki na blatnikih.... to bo kak strokovnjak povedal... meni je to tako kot bi si dal na A4 pogon spredaj nalepko quattro na odbijač spredaj oz. zadaj na prtljažnik..
 

B81

22. jul 2007
34.425
8.917
113
Aja to pa...sicer pa ne poznam s line opreme, vem le, da je znacka na volanu in odbijaci so drugi.
 

sanco

Fizikalc
19. jul 2007
1.200
8
38
40
K1 AVTO UROŠ KOROŠEC s. p.
Bobovo 10a
Šmarje pri Jelšah

Pozna kdo? Vidim da je neki garažni dealer iz sumljivega okoliša ampak iščem citroenčka ali peđojčka in ta jih ima.
 

cizy

Fizikalc
21. jul 2007
6.976
64
48
Highline s halogenkami in LED zadaj pa nevem če gre skupaj. Mislim da bi spredaj moral imeti vsaj LED LOW luči.
 

hermann

Guru
19. mar 2014
9.216
5.776
113
v tujini je možno vsega boga, še posebej za kake fleet avtomobile. ali to, ali pa je zbit in poceni popravljen :)

itak pa govorim neumnosti, ker bi bil na armaturki cel lightshow, če bi nekdo vtaknil halogenke namesto led not...
 
  • Všeč mi je
Reactions: Kamele0N